مد و فشن

معرفی جدیدترین شلوار جین زنانه

تاریخچه مد بیش از هر طراح و برندی تحت تاثیر پارچه ای به نام جین قرار دارد. پارچه ای که می تواند نقطه تحول دنیای مد و فشن باشد. از اولین سفارش دوخت شلواری با پارچه جین از جاکوب دیویس در قرن هجدهم تا امروز این شلوار از مد نیافتاده بلکه به تعداد طرح و رنگ آن هم اضافه شده است. شما که در حال مطالعه این نوشتار هستید قطعا به دنیای مد و فشن علاقه دارید، پس با ما همراه باشید تا انواع طرح های شلوار جین زنانه را معرفی کنیم و بدانیم چه شلواری با چه لباسی متناسب حضور در کدام مراسم است.

شلوار جین را را اگر بخواهید بهتر بشناسید باید سری به فیلم های تاریخ سینما بزنید، فیلم عصر جدید چارلی چاپلین شاید نزدیک ترین نمونه استفاده از شلوار جین در فیلمهایی کلاسیک است. در زمان های گذشته به دلیل استحکام و مقاومتی که پارچه های جین داشتند عموما از آنها برای کار در شرایط سخت استفاده می شد. حتی به پارچه های جین، پارچه های “بادبانی” هم می گفتند زیرا که از جین برای بادبان های لنج و کشتی های باربری استفاده میشد، تصور کنید این مقاومت و استحکام برای یک شلوار چقدر می تواند به کیفیت شلوار کمک کند. اولین بار این دریانوردان بودند که برای استفاده از شلوار جین پیش قدم شدند و بعدترها معدنچیان معادن طلا شاید هم بر عکس.

برای خرید شلوار جین زنانه باید چه نکاتی را بدانیم:
خرید هر لباس از آنجا شروع می شود که بدانیم لباس را برای چه کاربرد و چه مراسمی می خواهیم استفاده کنیم. عموما شلوار جین برای استایل کژوال استفاده می شود اما اگر اصول ست کردن شلوار جین را با سایر لباس ها به درستی رعایت کنیم، می توانیم امیدوار باشیم که تیپ و استایل مان در مراسمی رسمی هم مورد توجه دیگران قرار گیرد و ما را به فردی خوش پوش در جمع تبدیل کند. برای خرید شلوار جین کیفیت پارچه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اینکه تمایل دارید شلواری با پارچه جین داشته باشید یا طرحی از بافت جین را تهیه کنید.

در نهایت نحوه نگهداری وشستشو شلوار جین است که بسیار مهم است و اگر شرایط نگهداری را به درستی رعایت نکنید حتی اگر از بهترین برند ها هم خرید کرده باشید لباس شما عمر طولانی نخواهد داشت.

انواع شلوار جین زنانه
انتخاب شلوار جین بستگی به استایل و تیپ شما دارد که طرفدار چه سبک پوششی هستید. از تیپ های کلاسیک تا استایل های امروزی تر شلوار جین می تواند تیپ و استایل شما را تکمیل کند. شما میتوانید انواع مدل های شلوار لی زنانه را در اینجا  مشاهده و خریداری فرمایید.

شلوار جین زنانه مام استایل، از دیروز تا امروز
مام استایل شلوار جین مناسبی برای کسانی است که به استایل کلاسیک علاقمند هستند. از دهه ۹۰ میلادی تا امروز  و طی این سی سال شاید این مدل از جذاب ترین مدل هایی بوده است که هیچگاه دنیای مد و فشن را به قصد بایگانی شدن در حافظه تاریخی دوستداران مد ترک نکرده است. مام استایل اصولا شلواری است که با الگوی خاصی دوخته و تولید می شود و همین موجب شده است تا همچنان پرطرفدار باقی بماند. شلواری با کمری تقریبا تنگ تا قسمت زانوها گشاد و در قسمت پایین تنه تنگ. این شلوار را می توانید با پیراهنی سفید و کفشی اسپرت ست کنید.

شلوار جین زنانه راسته، همراه همیشگی
برای کسانی که طرفدار زیبایی هستند و به سادگی علاقمند هستند شلوار راسته در تمام طول تاریخ به تنهایی اصالت و جذابیت خود را حفظ کرده است. شلوار راسته را می توانید با هر لباس یا کفش مناسبی ست کنید و مطمئن باشید که در هر جمعی شما یکی از زیباترین استایل ها را خواهید داشت.

شلوار جین زنانه اسکینی
الگوی خاص این شلوار توانسته است در مدتی زمان تقریبا کوتاهی که این سبک از شلوارهای جین زنانه باب شده است طرفداران خود را پیدا کند. شلواری جذب که می تواند فرم پای شما را به زیبایی نشان دهد. می توانید از شلوار با کفش های پاشنه بلند به رنگ های تیره و رنگ سفید هم استفاده کنید. از جذابیت های شلوار جین زنانه اسکینی این است که تقریبا با هر مدل کفشی می تواند به راحتی ست شود. بجز کفش پاشنه بلند با کفش اسپرت ترجیحا سفید رنگ یا کالج و نیم بوت هم می تواند به عنوان ترکیب برنده شناخته شود.

شلوار جین زنانه بوی فرند
دهه ۶۰ میلادی و بازیگر و مدل تاریخ سینما مرلین مونرو که این شلوار را به دنیای مد معرفی کرد و سال ها بعد هم کار کیت هولمز بود تا با این شلوار در خیابان های نیویورک قدم بزند تا جذابیت این شلوار را به همگان نشان دهد. این شلوار با راحتی و حالت گشادی که داشت موجب شد تا توجهات از مدلی مانند شلوارهای جین زنانه اسلیم فیت به فرم کلاسیکی مانند مام استایل و بوی فرند جذب شود. این طرح از شلوار کمی مانند شلوار های جین مردانه است اما متناسب با فرم و ابعاد زنانه طراحی و دوخته شده است تا راحتی و آزادی بیشتری برای زنان داشته باشد.

شلوار جین زنانه گرل فرند
این سبک از شلوارهای جین کمی گشادتر از فرم اسلیم اما تنگ تر از فرم مام استایل است. فرم زنانه تری از شلوار بوی فرند را دارد و می توانید به راحتی برای حضور در محل کار یا مهمانی های نیمه رسمی از آن استفاده کنید.

شلوارهای جین زنانه اما طرح ها و مدل های متنوعی دارند و می توان متناسب با محل کار یا مهمانی ها و دورهمی ها مدل و طرح مناسب را نتخاب کرد. شلوار جین این قابلیت را دارند تا با صرف کمترین زمان به ست مناسب و مورد علاقه خود برسید.

انتهای مطلب/