تولیدی شلوار زنانه دورنسی

مراحل تولید شلوار زنانه در تولیدی شلوار زنانه دورنسی

بدون شک یکی از پرکاربردترین لباس هایی که وجود دارد شلوار است. با این حال، روند تولید انواع شلوار زنانه در همه آنها بسیار شبیه به هم است.

اولین کاری که انجام می دهیم طراحی است. برای این ما روندهای جدید را مطالعه می کنیم و به دنبال منابعی برای بهبود شلوار و فصل به فصل عالی می گردیم. یک بار شلوار، مرحله به الگو، که چیزی نیست جز تطبیق اندازه های مختلف در مدل خاصی که در حال کار هستیم.

به این ترتیب اولین نمونه از هر مدل را ایجاد می کنیم و می توانیم بدانیم که چه جزئیات خاصی برای بهبود شلوار زنانه داریم. برای ادامه مراحل ساخت یک شلوار، تغییرات را هدف گذاری کرده و در کارگاه اصلاح می کنیم.

پس از اصلاح تغییرات، مراحل برش. در مورد قرار دادن الگوی شلوار بر روی یک سری از لایه های پارچه است که با آن به برش دقیق هر تکه برای مونتاژ لباس کامل در بالاترین قسمت، با دکمه ها، پرچ ها و سایر جزئیات هر لباس می رسیم.

مرحله بعدی در فرآیند تولید شلوار، مرحله پایانی است، لحظه ای که در آن انتهای نهایی مورد نظر را انجام می دهیم. در اینجا ما، برای مثال، اثر کهنه کاری و شست با فناوری ضریب لیزر را انجام می دهیم. یا شکسته های Dutronc Turbo Blue، در میان دیگران. هنگامی که به این نقطه رسیدیم، تنها چیزی که باقی می ماند این است که برچسب محصول را اضافه نماییم.
ورود به سایت

هنوز حساب کاربری ندارید ؟

ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کنیم. لطفا با استفاده ما از کوکی ها موافقت نمایید.
فروشگاه
0 لیست علاقمندی
حساب کاربری من