دورنسی، از سال ۱۳۸۰

دورنسی، طرحی نو برای بانوان امروز

برادران نودهی از دودمان تولیدکنندگان پوشاک با سابقه هستند. تولیدی پوشاک خانوادگی آنها در ابتدا در سال ۱۳۶۸ تاسیس شد. مهدی و سعید مدیران دورنسی، از همان سنین اولیه خود در تجارت خانوادگی کار می کردند. آنها شریک کسب و کار تولید پوشاک خانوادگی شدند و در سال ۱۳۸۰ کسب و کار مستقل خود را راه اندازی کردند. پس از سالها کسب تجربه در حوزه پوشاک مدیران دورنسی متوجه شدند که ترجیح می دهد مستقیماً با طراحان و تامین کنندگان مطرح کار کند تا محصولی ایجاد کنند که انتظارات کیفیت را برآورده کند. آنها به سختی کار می کند تا میراث خانوادگی خود را بیش از پیش مطرح نمایند.

این مجموعه تولیدی با استعانت از خداوند منان ، استفاده از دانش روز و بهره گیری از مجهز ترین متخصصان صنعت پوشاک و به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته ، مجموعه ای از طرح و رنگ و متریال در زمینه شلوار های زنانه اعم از شلوار های پارچه ای ، شلوار های کتان و شلوار های جین را تولید و در سراسر کشور عرضه نموده و صد البته به پاس حمایت همیشگی هموطنان و مصرف کنندگان گرامی، خدمات پس از فروش خود را در سرتاسر کشور از طریق عوامل فروش خود ارائه می نماید.

دورنسی، عضوی از جامعه تولیدکنندگان پوشاک کشور

تولید پوشاک به عنوان تولید کننده و تامین کننده پیشرو پوشاک در شهر نیویورک فعالیت می کند. پوشاک بیش از ۷۰ سال است که در مرکز پوشاک شهر تهران با برندهای معتبر داخلی و خارجی همکاری و رقابت می کند. برادران نودهی کسب و کار خود را به عنوان منبعی توصیف می کند که نه تنها به طراحان و برندها کمک می کند تا بینش خود را توسعه دهند، بلکه محصولاتی با کیفیت بالا و تناسب بی نقص را در اختیار آنها قرار می دهد. خدمات ما راه حل کاملی برای آماده سازی پوشاک زنانه برای تولید و تولید سفارشی در مقیاس بزرگ ارائه می دهد. همه لباس ها در کارخانه تولید پوشاک دورنسی با تولید داخلی و بین المللی در دسترس بوده و نمونه برداری می شوند.

با افتخار به استحضار می رسانیم که مواد اولیه استفاده شده در محصولات “دورنسی” از جدیدترین و معتبر ترین کارخانجات نساجی دنیا تهیه شده است. کارشناسان و محققان صنعت پوشاک پس از تحقیقات دریافتند که استفاده از مواد طبیعی سازگار با طبیعت به دلیل داشتن ویژگی های مواد طبیعی در برابر بدن و محیط اطراف از حساسیت ها و بیماری های پوستی جلوگیری کرده و علاوه بر رعایت اصول بهداشتی احساس راحتی و خوشایندی در زمان استفاده به مصرف کننده القا می کند.

۲۰ سال تولید پوشاک بانوان!

یک تولیدکننده معتبر با سابقه موفق

بازار داخلی و خارجی

ارائه گزینه های تولید داخلی و بین المللی برای مشتریان خود.

خدمات سریع

شبکه تولیدی گسترده ما باعث می‌شود زمان تولید سریع‌تر و حاشیه سود بهتری داشته باشیم.

تولید اختصاصی

ما تولید محصولات اختصاصی را از ابتدا تا انتها، از اولین نمونه تا حمل‌و‌نقل برای برندتان ارائه می‌دهیم.

کنترل کیفیت

ما متعهد به ارائه بالاترین کیفیت و انطباق هستند.

توسط سعید نودهی

هدف این مجموعه تولیدی از همان آغاز شکل گیری، عدم نیاز کشور به واردات و تولیدات مشابه خارجی و خروج ارز از کشور ، بهره گیری هرچه بیشتر از نیرو های جوان و متعهد و اشتغال زایی، بهره گیری از متخصصان صنعت پوشاک و پرورش استعدادها در این صنعت می باشد.

دورنسی، طرحی نو برای بانوان امروز

تلاش برای خودکفایی

دغدغه اصلی مهدی و سعید نودهی، مالکان مشترک برند پوشاک دورنسی، براساس تاریخچه و تجربه خود در صنعت تولید پوشاک و اینکه چگونه تولیدات خارج از کشور بر بازار پوشاک کشور تأثیر گذاشته است، تلاش می‌کنند.

مشتریان وفادار

تلاش برند دورنسی همواره در جهت تامین رضایتمندی بلندمدت سه ضلع کلیدی کسب و کار شامل مصرف کنندگان نهایی، شبکه توزیع و تامین کنندگان به عنوان سرمایه های اصلی این برند می باشد.