درباره ما

 

دورنسی، طرحی نو برای بانوان امروز

گروه تولیدی پوشاک پاییکو، “برند دورنسی” با بیش از 16 سال سابقه عملی در خدمت پوشاک کشور در سال 1380 توسط برادران نودهی (سعید و مهدی) بنیان نهاده شده تا بدین وسیله مقدمات حضور یک برند معتبر ایرانی در زمینه پوشاک با مشخصه های برجسته و متفاوت و با شعار ” دورنسی طرحی نو برای بانوان امروز ” فراهم شود.

این مجموعه تولیدی با استعانت از خداوند منان ، استفاده از دانش روز و بهره گیری از مجهز ترین متخصصان صنعت پوشاک و به کارگیری ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته ، مجموعه ای از طرح و رنگ و متریال در زمینه شلوار های زنانه اعم از شلوار های پارچه ای ، شلوار های کتان و شلوار های جین را تولید و در سراسر کشور عرضه نموده و صد البته به پاس حمایت همیشگی هموطنان و مصرف کنندگان گرامی، خدمات پس از فروش خود را در سرتاسر کشور از طریق عوامل فروش خود ارائه می نماید.

هدف این مجموعه تولیدی از همان آغاز شکل گیری، عدم نیاز کشور به واردات و تولیدات مشابه خارجی و خروج ارز از کشور ، بهره گیری هرچه بیشتر از نیرو های جوان و متعهد و اشتغال زایی، بهره گیری از متخصصان صنعت پوشاک و پرورش استعداد های در این صنعت می باشد.

با افتخار به استحضار می رسانیم که مواد اولیه استفاده شده در محصولات “دورنسی” از جدیدترین و معتبر ترین کارخانجات نساجی دنیا تهیه شده است. کارشناسان و محققان صنعت پوشاک پس از تحقیقات دریافتند که استفاده از مواد طبیعی سازگار با طبیعت به دلیل داشتن ویژگی های مواد طبیعی در برابر بدن و محیط اطراف از حساسیت ها و بیماری های پوستی جلوگیری کرده و علاوه بر رعایت اصول بهداشتی احساس راحتی و خوشایندی در زمان استفاده به مصرف کننده القا می کند.

تماس با ما

اگر به بهترین مشاوره در خرید نیاز دارید، با ما تماس بگیرید

آدرس

تهران ، بازار بزرگ تهران، پاساژ پارسیان، ورودی 5، طبقه منفی 3- ، پلاک 7/95،

تلفن

دفتر مرکزی: 592 575 55 - 021
سفارش کالا: 410 55 55 - 0935
مدیریت: 81 43 390 - 0912