اخبار دورنسی

شلوار اسکینی چیست؟

شلوار اسکینی

شلوار اسکینی یکی از مدل های شلوار از لحاظ طراحی و سایز است و به شلوارهای تنگی گفته می شود که در آنها از الیاف مصنوعی کشی استفاده می شود و علاوه بر اینکه در ناحیه ران و باسن کاملا جذب هستند، در قسمت ساق و مچ پا نیز فیت هستند. شلوار اسکینی می تواند از جنس جین، کتان و یا پارچه ای باشد.

پیدایش شلوار اسکینی به قرن هجدهم میلادی بر می گردد، بعد از مدتی این شلوارها به عنوان شلوار مردانه وارد دنیای مد شد و از سال ۲۰۱۱ بین خانم ها و آقایان رواج پیدا کرد. امروزه اکثر افراد حداقل یک شلوار اسکینی در بین لباس های خود دارند. هر چند بسیاری پوشیدن طولانی مدت شلوارهای اسکینی را برای سلامتی مضر می دانند.

استایل با شلوار اسکینی

برای انتخاب شلوار اسکینی در استایلتان توجه داشته باشید که اگر اندام خیلی لاغری دارید، بهتر است شلوار اسکینی نپوشید. چون شما را لاغرتر نشان می دهد. شلوار اسکینی برای همه فصول و استایل های مختلف قابل استفاده است. اگر عادت دارید که همیشه شلوار اسکینی را با تیشرت یا مانتو ساده ست کنید وقت آن رسیده که در استایل خود تغییراتی ایجاد کنید. در ادامه چند استایل با شلوار اسکینی را با شما به اشتراک می گذاریم که می توانید برای لباس پوشیدن از آنها ایده بگیرید.

شلوار اسکینی با ژاکت

برای فصول سرد سال می توانید شلوار اسکینی جین را با ژاکت بافت ست کنید. برای تکمیل چنین استایلی از یک نیم بوت استفاده کنید. اگر خیلی سرمایی هستید می توانید روی ژاکت، پالتو یا کت بپوشید.

شلوار اسکینی با شومیز 

اگر در مهمانی و جمع های خودمانی می خواهید شلوار اسکینی بپوشید، آنرا با شومیز استفاده کنید تا یک ترکیب شیک ایجاد کنید بخصوص اگر مانتوی شما جلو باز است. فراموش نکنید که کفش انتخابی شما برای این استایل، پاشنه بلند باشد.

شلوار اسکینی با کاپشن چرم

کاپشن چرم بهمراه شلوار اسکینی ترکیب بسیار خوبی ایجاد می کند. بویژه اگر شلوار اسکینی شما از جنس جین باشد. بهتر است این استایل را با بوت پاشنه دار تکمیل کنید.

شلوار اسکینی با بافت و پلیور

بهترین انتخاب برای استایل با شلوار اسکینی در فصل پاییز و زمستان، پوشیدن بافت و پلیور بهمراه آن است. همچنین می توانید از پالتوهای پشمی گرم با رنگ های تیره برای این استایل استفاده کنید.

استایل شلوار اسکینی تیره

اگر رنگ شلوار اسکینی شما تیره است بهتر است آنرا با رنگ های روشن و شاد مثل سبز، قرمز و آبی ست کنید. بخصوص برای دورهمی های کوچک چنین استایلی می تواند ظاهر شما را جذاب تر کند.

استایل با شلوار اسکینی مردانه

شلوار‌ اسکینی جین به راحتی با پیراهن‌ و تیشرت مردانه ست می‌ شود. می‌ توانید آنها را با کفش‌ های مردانه، کالج‌ ها و اسنیکر‌ها ست کنید. کاپشن‌ چرم مردانه و کت‌ تک نیز برای ست کردن با شلوار اسکینی در فصول سرد انتخاب مناسبی هستند. دورنسی ارائه دهنده انواع شلوارهای زنانه با برترین کیفیت می باشد.

کفش مناسب با شلوار اسکینی

برای خانم ها کفش پاشنه بلند بهترین انتخاب برای ست کردن با شلوار اسکینی است. می‌ توانید شلوار‌ اسکینی را با بوت و نیم بوت بپوشید. اما اگر استایل کژوال دارید، بهتر است با شلوار اسکینیخود ز اسنیکر‌ یا کتونی‌ استفاده کنید.

برای رفتن به گردش و مهمانی می توانید شلوار اسکینی را بهمراه کفش کالج استفاده کنید.

استفاده از لوازمی چون عینک آفتابی، کلاه، دستبند وغیره به همراه شلوار جین اسکینی می تواند استایل خاصی برای شما ایحاد کند./