مد و فشن

چند ایده برای ست کردن شال با استایل

نکاتی برای انتخاب شال دخترانه شیک

برای داشتن استایل شیک و جذاب با استفاده از شال مد یکی از مهم‌ترین نکات انتخاب شال دخترانه شیک مناسب و هماهنگ با صورت شما است.

برای انتخاب شال مد مناسب باید به رنگ پوست، رنگ چشم و رنگ موهای خود توجه داشته باشید و شالی با رنگی هماهنگ با این سه مورد را انتخاب کنید.

اگر شما از آن دسته از خانم­‌هایی محجبه‌­ای هستید که در استایل خودتان موی سرتان را زیر شال مخفی می­‌کنید پس در انتخاب رنگ شال خود باید به رنگ پوست و رنگ چشم خود توجه کنید و نیازی به هماهنگی شال با رنگ موی شما عزیزان نیست چون در استایل انتخابی شما موی سر پوشیده است و دیگران آن را نمی­‌بینند.

در این بخش چند ایده برای انتخاب رنگ شال ترند دخترانه را برای شما مطرح می­‌کنیم:

نحوه انتخاب رنگ شال مد بر اساس رنگ پوست

اگر رنگ پوست شما گرم است می‌­توانید شال مد خود را از رنگ­‌های قرمز، زرد، نارنجی و یا حتی سبز زیتونی انتخاب کنید.

اگر رنگ پوست شما سرد است رنگ‌­های بنفش، آبی، و خاکستری می­‌تواند انتخاب مناسبی برای انتخاب شال جدید ۱۴۰۱ شما باشد.

برای اطلاع از این­که رنگ پوست شما سرد است یا گرم، کافی است به رنگ رگ­‌های مچ دست خودتان توجه کنید؛ اگر رگ­‌های مچ دست شما متمایل به سبز بودند رنگ پوست شما گرم است و اگر رنگ رگ‌های مچ دست شما آبی بودند رنگ پوست شما سرد است.

اگر در روی پوست صورت و گونه‌­های شما دانه‌­های قرمز وجود دارد و یا به طور کلی پوستی متمایل به رنگ قرمز دارید بهتر است از شال قرمز رنگ استفاده نکنید چون این رنگ شال باعث می­‌شود قرمزی پوست و دانه‌­های قرمز موجود روی صورت شما بیشتر به چشم بیاید.

نحوه انتخاب رنگ شال ترند دخترانه بر اساس رنگ چشم

خانم­‌های جذابی که رنگ چشم آن‌ها آبی، سبز یا هر رنگ روشن دیگری است بهتر است شالی هم­رنگ چشم خود انتخاب کنند تا رنگ خاص چشم آنها بیشتر مورد توجه قرار گیرد به عنوان مثال
خانم­‌هایی که رنگ چشم آن‌ها آبی است می‌­توانند شال آبی را انتخاب کنند.

نحوه انتخاب رنگ شال ترند دخترانه بر اساس رنگ مو

اگر شما از آن دسته خانم­‌هایی هستید که در استایل خود موهای سر خود را زیر شال زنانه به طور کامل نمی‌­پوشانید رنگ موی سر شما هم یک فاکتور مهم برای انتخاب رنگ شال برای شما است.

البته در انتخاب رنگ شال جدید ۱۴۰۱ توجه به رنگ مو به تنهایی کافی نیست و برای داشتن یک انتخاب خوب باید به رنگ چشم و پوست خود هم در کنار رنگ موی خود توجه کنید.

انتخاب شال بر اساس رنگ پوست و مو

در این بخش چند ایده کاربردی برای انتخاب رنگ شال بر اساس رنگ پوست و مو را به شما خانم خوش­ پوش معرفی می‌­کنیم.

 • اگر رنگ پوست شما سرد است و موهای شما هم به رنگ تیره مثل مشکی است انتخاب رنگ‌­های سرد مثل آبی، خاکستری و بنفش برای شال دخترانه شیک می‌­تواند گزینه جذابی باشد.
 • اگر رنگ پوست شما گرم است و موی شما هم به رنگ بلوند و یا روشن است بهتر است از شال با رنگ­‌های روشن مثل صورتی، آبی آسمانی یا حتی بنفش روشن استفاده کنید و شال با رنگ تیره چندان با رنگ پوست و موی شما هماهنگی ندارد.
 • اگر رنگ پوست شما گرم است و موهای تیره رنگی هم دارید می‌­توانید از رنگ‌­هایی مثل طلایی یا زیتونی برای شال مد خود استفاده کنید.
 • اگر رنگ پوست شما گرم است و موهای بلوند و روشنی دارید بهتر است از شال با رنگ روشن استفاده کنید و از پوشیدن شال رنگ تیره اجتناب کنید.

انتخاب شال بر اساس رنگ پوست و چشم

در این بخش از مطلب هم چند ایده جذاب برای انتخاب رنگ شال بر اساس رنگ پوست و چشم را به شما خانم‌­های شیک معرفی می­‌کنیم.

 • اگر موهایی شما بلوند و یا هر رنگ روشن دیگری است و چشمان آبی یا سبز دارید انتخاب یک شال دخترانه شیک به رنگ آبی روشن یا همان فیروزه­ای و یا رنگ سبز روشن می­‌تواند جذابیت شما را بیشتر کند.
 • اگر رنگ چشم شما قهوه‌­ای روشن یا همان عسلی است و موهای بلوند یا روشنی دارید می­‌توانید شالی به رنگ قرمز، صورتی و یا بنفش انتخاب کنید.
 • اگر رنگ موهای شما بلوند است و چشمانی به رنگ تیره دارید بهتر است از شال به رنگ زرد استفاده نکنید زیرا استفاده از شال زرد رنگ باعث می‌­­شود موهای خوش رنگ شما به چشم نیاید.
 • اگر موهای شما قهوه­‌ای است و چشمانی سبز یا آبی دارید می‌­توانید از رنگ­‌های شاد مثل قرمز، صورتی و یا حتی زرد شال خود را انتخاب کنید.
 • اگر موهای شما به رنگ قهوه‌­ای روشن است و چشمانی عسلی دارید رنگ­‌هایی مثل آبی روشن یا طوسی تیره می­‌تواند شما را جذاب­‌تر نشان دهد.
 • شما خانم جذاب اگر چشمانی آبی یا سبز و موهایی به رنگ شرابی دارید رنگ­‌های بنفش و سبز تیره و روشن برای انتخاب شال مناسب هستند.
 • اگر رنگ موها و چشمان شما مشکی و تیره است می­توانید از شال دخترانه شیک با رنگ روشن استفاده کنید هر چند با این رنگ‌­های جذاب می­‌توان شال به رنگ­‌های متنوع دیگر هم انتخاب کرد.

شال را با چه آیتم­‌هایی می­‌توان ست کرد؟

شال یکی از آیتم‌­های مهم برای استایل خانم­‌ها جذاب است و برای داشتن تیپ و استایلی شیک و جذاب می‌­توان آن را با مانتو ، کیف، کفش و یا شایر لوازم اکسسوری زنانه مثل گرنبند، دستبند و یا ساعت ست کرد.

مهم‌­ترین آیتم برای ست کردن با شال برای خانم‌­های خوش پوش مانتو است که در بخش بعدی همین محتوا چند ایده کاربردی برای ست کردن شال و مانتو به شما عزیزان خوش استایل معرفی می‌کنیم.

ست کردن شال جدید ۱۴۰۱ زنانه با مانتو

در این بخش از این مطلب در حوزه مد و استایل چند ایده بسیار جذاب برای ست کردن شال ترند دخترانه و مانتو به شما خانم­‌های خوشتیپ معرفی می­‌کنیم.

ست کردن شال و مانتو بر اساس رنگ

در این بخش چند ایده کاربردی برای ست کردن شال و مانتو را بر اساس رنگ مانتو به شما خانم­‌های جذاب معرفی می­‌کنیم.

مانتو سفید

رنگ سفید از جمله رنگ‌­های بسیار محبوب در صنعت مد و فشن است و محبوبیت زیادی بین خانم­‌ها وحتی آقایان دارد.

اگر مانتو شما سفید رنگ است بهتر است از رنگ‌­های شاد برای شال خود استفاده کنید تا کمی شور و انرژی به استایل خود بدهید.

البته اگر لباس پوشیدن به سبک مینیمال را دوست دارید شال با رنگ­‌های نسبتاً خنثی مثل مشکی با مانتو سفید هم می­‌تواند انتخاب خوبی باشد.

/.