مد و فشن

۵ دلیل محبوبیت شلوار جین مام استایل

مام استایل بین مردم تازگی محبوب شده است و به شلوار های لی و ضخیم گفته می شود که ظاهرن گشاد هستند و دارای فاق بلند هستند. این شلوار ها قدیمی هستند ولی مردم از ۲۰۱۸ انها را مورد استفاده بیشتر قرار دادند.

شاید شما هم تا کنون کلمه مام استایل را شنیده باشید و برایتان جالب شده باشد که شلوار مام استایل چیست؟ شلوار های مام استایل به مدلی از شلوار های لی و ضخیم گفته می شود که گشاد است و دارای فاق های بلند می باشند. این مدل از شلوارها در گذشته یکی از ترند های مد و فشن بوده اند و امروزه دوباره به روی کار آمده اند. راین شلوارها یکی از ترندهای قدیمی اند که در سال ۲۰۱۸ دوباره مد شدند.

تغییری که در شلوارهای مام استایل از گذشته تا امروز مشاهده می شود این است که امسال پاچه شلوارهای مام استایل را تا می زنند تا به روزتر شوند. شلوار مام استایل مدتی است که مجددا به دنیای مد بازگشته و فضای استایل روزمره را تسخیر کرده است. این شلوارها زمانی سوژه خیلی از جوک ها و شوخی ها بودند، اما امروزه به یکی از استایل های جذاب جین در بین جوانان تبدیل شده اند که گویا همه باید حداقل یکی از آن ها را در کمد لباس خود داشته باشند.

مطمئنا پوشیدن شلوار جین مام استایل برای بسیاری از افراد تعریف نشده است. اما این استایل می تواند شما را از همیشه جذاب تر و متمایزتر کند. شلوارهای مام استایل با لباس های بافت و سویشرت های زمستانی به خوبی ست می شوند و ترکیب جذابی را به وجود می آورند. برای خوشتیپی با شلوارهای مام استایل می توانید آن ها را با لباس های مدرن ترکیب کنید، مثلا شلوار مام استایل را با یک شومیز و سارافون حریر بپوشید و با کفش پاشنه بلند استایل تان را تکمیل کنید.

تاریخچه ای کوتاه از شلوارهای جین

کلمه جین برگرفته از زبان فرانسوی به معنای آبی از جنوای ایتالیا می باشد که به عنوان پارچه هایی از جنس کتان با بافت راه راه و ضحیم نیز شناخته می شوند. پارچه های جین را در ایران به نام پارچه لی می شناسند که دلیل اش نیز مربوط می شود به اینکه اولین کشور وارد کننده پارچه جین به کشورمان “لی” نام داشت و پس از آن نیز پارچه های جین به لی معروف شدند. اولین رواج استفاده از شلوارهای جین در بین جوانان در سال ۱۹۵۰ با هدف اعتراض به استایل بزرگسالان به دلیل عدم استفاده از آیتم های جین بود.

آمار ها نشان می دهد که در سال های اخیر سهم پوشاک جین از بازار پوشاک امریکا حدود ۱۴ میلیارد تومن می باشد.پس از محبوب شدن آیتم های جین، شلوارها با مدل ها و طرح های مختلفی را شاهد هستیم که در دوره های مختلف با توجه به سلیقه جامعه در زمان خود بسیار به شهرت رسیدند.شلوار های جین گشاد، شلوار های بوت کات، شلوار جین اسکینی، شلوار های راسته، لگ، تام بوی، گرل فرند، مام فیت و مام استایل از مهم ترین اینها می باشد.

شلوار جین مام استایل چگونه معرفی شد

امروز با تغییر سلیقه مردم همه چیز می تواند مجدداً ترند بشود و به سطح محبوبیت بسیار بالایی برسد شلوار جین مام استایل توسط برند Topshop اولین فروشگاه مدی بود که مجدداً به عنوان یک ترند به سوی مصرف کنندگان جوان معرفی شد و بعد آن برندهای پرطرفدار جوان بین جوانان مانند ASOS آن را دنبال کردند به طوری که امروز این شلوار های جذاب اجناس داغ و پر طرفداری هستند که حتی برندهای لوکس نیز آنها را در مجموعه لباس‌های خود قرار می‌دهند .این شلوارها ترند ها ترند های قدیمی بودند که در سال ۲۰۱۸ به اوج شهرت مجدد رسیدند و تا سال ۲۰۱۹ نیز در اوج بوده اند شلوارهای مام استایل از گذشته تا امروز مشاهده می شدند و امروزه می توانید انواع مختلفی طرح های آنها را پیدا کنید.

دلیل محبوبیت شلوار مام استایل چیست

پاسخ این سوال سخت نیست زیرا با شلوار فاق بلندی روبه‌رو هستیم که کمر آن در بالای ناف قرار می‌گیرد اگر خانم ها کمی پر باشند و کمی شکم داشته باشند فاق بلند این شلوار آنها را پوشش می‌دهد همچنین بلندی فاق این شلوارها پایین تنه خانم ها را کشیده تر از حالت معمولی نشان داده و باعث می‌شود آنها قد بلندتر به نظر برسند این شلوارها برای داشتن یک استایل کژوال شیک و جذاب بسیار مناسب هستند و در کنار راحتی می‌توانند استایل بسیار فوق العاده ای برای افراد بسازد و برای مدت طولانی در طول روز از آنها استفاده شود.