اخبار دورنسی

چند نکته درمورد نحوه پوشیدن کت جین با شلوار جین:

با تنوع گسترده ای از رنگ ها، سبک ها و شستشوهای جین که امروزه موجود است، لباس های جین روی جین شیک و سبک هستند. نکاتی در مورد نحوه پوشیدن کت های جین با شلوار جین باید بدونید!!!

آیا می توانم یک کت جین را با شلوار جین ست کنم؟

پوشیدن جین روی جین – یا زمانی که یک کت یا پیراهن جین را با شلوار جین ست می کنید – ظاهری قطبی پیدا میکنید. برخی ها آن را به عنوان یک مد تقلبی اصلی می دانند، در حالی که برخی دیگر از بازیگوشی ظاهر غیررسمی استقبال می کنند. علیرغم موقعیتی که شماالان در نظر دارید، جین یک ستون اصلی در چرخه مد است، به طوری که مردم برای دهه ها ظاهر تمام جین می پوشند.

کت جین زنانه در انواع رنگ های متنوع تیره و روشن موجود می باشد و شما می توانید رنگ کت را با توجه به رنگ سایر لباس ها و اکسسوری هایتان انتخاب نمایید همچنین اگر شما کت جین در کمد لباس تان ندارید بهتر است به فکر خرید یک کت باشید زیرا کت جین در نهایت سادگی باعث می شود تا شما خوش تیپ و امروزی تر به نظر برسید.

از کت جین می توانید برای حضور در مهمانی ها و دورهمی های خانوادگی و مکان های عمومی استفاده نمایید و با توجه به مکانی که تمایل دارید کت جین را در آنجا بپوشید می توانید طرح و رنگ سایر لباس هایی که قرار است با کت جین ست نمایید را انتخاب کنید. برای حضور در مکان های عمومی می توانید کت جین را از روی تونیک بافت و مانتو پاییزه و … بپوشید همچنین اگر تمایل دارید از کت جین برای حضور در مهمانی ها استفاده نمایید بهتر است آن را با دامن و شلوار یا سارافون ست نمایید که در این صورت استایلی جذاب تر خواهید داشت.

برای داشتن استایلی اسپرت و غیر رسمی می توانید از کت جین آبی در پوشش تان استفاده نمایید همچنین کت جین آبی روشن برای روزهای گرم سال انتخابی مناسب تر می باشد و در روزهای سرد پاییزی بهتر است از کت جین آبی تیره در پوشش تان استفاده نمایید.

بازی با رنگ ها. علاوه بر رنگ‌های مختلف جین، به دنبال جین مشکی یا پارچه‌های جین سفید باشید تا در ظاهر جین دوتایی خود بگنجانید. سعی کنید شلوار جین تیره را با یک ژاکت جین روشن تر بپوشید، زیرا این کار باعث کشیده شدن قاب شما و جلب توجه به صورت شما می شود. همچنین، برای از بین بردن جین دوتایی، رنگ‌های رنگی را در قسمت‌های دیگر لباس خود بگنجانید. جین معمولا آبی است. با این حال، خنثی است و تقریباً با هر رنگی به خوبی جفت می شود. به عنوان مثال، رژ لب قرمز و یک تی شرت قرمز را با کت جین و شلوار جین آبی خود بپوشید تا ظاهری منسجم و جسور ایجاد کنید. اگر نمی‌خواهید مطابقت داشته باشید، تئوری رنگ را بخوانید تا به شما در یافتن رنگ‌های مکمل کمک کند.

سیلوئت های مختلف را کاوش کنید. با سیلوئت های مختلف آزمایش کنید. برای تاپ خود، می توانید هر چیزی از کت جین کوچک گرفته تا کت شلوار جین مشکی را امتحان کنید. برای کتانی‌هایتان، شلوار جین گشاد یا گشاد را در نظر بگیرید. یا برعکس عمل کنید و شلوار جین تنگ را با یک کت جین سایز بزرگ ست کنید. لباس‌های جین یا کت و شلوار جین ظاهر جدیدی از شلوار جین آبی سنتی هستند و همچنین به خوبی با یک کت جین ست می‌شوند.

ظاهر تک رنگ را امتحان کنید. اگرچه قاعده کلی این است که از ست کردن تکه‌های لباس جین روی جین خودداری کنید، اما ست کردن یک کت جین مشکی با شلوار جین مشکی ظاهری براق ایجاد می‌کند که می‌توانید با اکسسوری‌ها لباس بپوشید. شلوار جین سفید با یک کت جین سفید ظاهری تازه و غیررسمی برای بهار یا تابستان ایجاد می کند. تی شرت سفید مورد علاقه خود را کامل کنید.

برای رسیدن به یک لباس جین شیک، لازم نیست خود را به شلوار جین محدود کنید. برای داشتن ظاهری سبک،شلوار جین را با یک کت جین آبی سایز بزرگ ست کنید. یا یک دامن جین کمر بلند یا پیراهن کوتاه با یک ژاکت جین کوتاه بپوشید تا جلوه ای صاف و کشیده به ساق پا داشته باشید. برای افزودن یک تیکه دیگر از جین به هر یک از این ایده‌های لباس، با یک تاپ جین مانند پیراهن مجلسی ست کنید: یک پیراهن جین سبک و دکمه‌دار که معمولاً به رنگ آبی روشن یا خاکستری می‌آید./