خدمات تولید پوشاک

یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پوشاک زنانه در کشور

خدمات تولید پوشاک

ما با استفاده از امکانات داخلی خود، کلیه تولیدات پوشاک را در داخل کشور انجام می دهیم، از طراحی اولیه و طراحی اولیه تا تغییر اندازه و تولید خرده فروشی انبوه.

شبکه تولید گسترده به ما امکان می دهد پروژه های بزرگتر را بپذیریم و شرکت های پوشاک بیشتری را تامین کنیم. تولید پوشاک ظرفیت و مهارت لازم را برای رسیدگی به الزامات برچسب‌های مد رده بالا، از پیچیدگی طرح‌هایشان یا حجم لباس‌های مورد نیازشان، دارد. ما تولید و حمل و نقل درجه یک و کم هزینه را برای تمام لباس های تولید شده با برچسب خصوصی تضمین می کنیم.

جدای از برآورده کردن خواسته ها و انتظارات شما، هدف ما ایجاد یک همکاری طولانی مدت با برندهای لباس محلی و جهانی است. ما بر حفظ کیفیت و ثبات برای کمک به تقویت برندها و ایجاد شهرت تمرکز می کنیم.

تذکر مهم

ما فقط الگوها و نمونه هایی را برای سفارشات تولید تایید شده انجام می دهیم که حداقل های ما را برآورده می کند. اگر فقط به یک الگو و نمونه برای تبلیغات اینترنتی یا برای اهداف فروش نیاز دارید، بهتر است یک الگو و اتاق نمونه معتبر به صورت آنلاین پیدا کنید، زیرا ما فقط الگوها و نمونه‌هایی را برای سفارش‌هایی می‌سازیم که با حداقل مقادیر ذکر شده مطابقت دارد.

توانایی تولید

شلوار جین / دنیم زنانه
شلوار پارچه‌ای زنانه
شلوار کتان زنانه
شومیز
کت مجلسی زنانه
کاپشن زنانه
بادی زنانه
سر همی زنانه
دامن زنانه
شلوارک زنانه

حداقل سفارش

حداقل مقدار سفارش ما برای تولید داخلی ۲۰۰ عدد در هر سبک در ۴ رنگ مختلف و اندازه های مختلف است. حداقل مقدار سفارش ما برای تولید خارج از کشور ۴۰۰ قطعه در هر سبک در ۵ تا ۶ رنگ مختلف و اندازه های مختلف است. این نیز در لباس و پروژه متفاوت است.

برای شروع همکاری آماده اید؟

ببینید چگونه می توانیم با تخصص مد به برند شما کمک کنیم.

فرم تماس

  اطلاعات تماس

  بازار بزرگ تهران، مجتمع تجاری پارسیان
  ورودی ۵،طبقه منفی ۳-، پلاک ۷/۹۵

  ۵۵۵۷۵۵۹۲ ۰۲۱
  ۰۹۳۵۵۵۵۵۴۱۰

  info@dorenssi.com
  ceo@dorenssi.com

  ما دوست داریم صحبت های شما را بشنویم، هرگونه سوالی دارید بیان کنید.

  ورود به سایت

  هنوز حساب کاربری ندارید ؟

  ما از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کنیم. لطفا با استفاده ما از کوکی ها موافقت نمایید.
  فروشگاه
  0 لیست علاقمندی
  حساب کاربری من