مد و فشن

با شلوار جین چی بپوشیم که بهتره؟

شلوار جین اسکینی به یکی از اقلام اصلی کمد لباس تبدیل شده است که هر خانمی باید داشته باشد، و در حالی که می تواند با یک تی شرت ساده عالی به نظر برسد، می توان آن را با استایل پیچیده تری نیز به تن کرد. در این فصل، پوشیدن شلوار جین تنگ شما به دنبال یافتن تعادل مناسب است، نه تنها با تناسبات، بلکه بین استایل های زنانه شیک و جذاب. برای زیباتر کردن ظاهر، کتانی های لاغر مورد علاقه خود را با کفش های پاشنه بلند، یک تاپ مناسب و یک ژاکت قیچی خنک ست کنید.

با شلوار جین پاره چی بپوشیم
به جای اینکه سعی کنید شلوار جین پاره خود را کم رنگ کنید، آنها را بلند کنید. استایل استایل را با یک تاپ به همان اندازه پررنگ ست کنید تا ظاهری فوق العاده شیک داشته باشید. شما همچنین می توانید لوازم جانبی را در همین راستا انتخاب کنید، اما زیاده روی نکنید. تکه‌های مد روز، مانند تاپ آستین‌ زنگ‌دار و کفش‌های بلند متالیک برای ارتقای سطح بالاتر شلوار جین پاره کافی هستند.

 • با شلوار جین چه بپوشیم…
 • وقتی به دنبال ایجاد یک لباس جذاب و جذاب هستید، نمی‌توانید از کنار شلوار جین بگذرید. شکل گشاد برای ایجاد ظاهری با جذابیت گرانج شیک عالی است. فقط شلوار جین را با چکمه های تخت و یک ژاکت چرمی که روی یک جامپر بافتنی پوشیده شده ست کنید .
 • با شلوار جین کوتاه چه چیزی بپوشیم
 • شلوار جین کوتاه یکی از جذاب‌ترین مدل‌های جین در حال حاضر است و در کنار کفش‌های پاشنه‌دار یا چکمه‌ها عالی به نظر می‌رسد. برای داشتن ظاهری شیک، مدل قبلی را انتخاب کنید و این ترکیب را با یک پیراهن سفید کلاسیک ست کنید تا شلوار خود را به رخ بکشید. وقتی صحبت از کت می شود، سبک کوتاه این شلوار جین را با طرحی بزرگ یا بلند متعادل کنید.
 • با مام جین چی بپوشیم
 • ممکن است به آن‌ها شلوار جین ماl گفته شود، اما هر کسی می‌تواند این سبک جین جذاب را تکان دهد. این استایل که از ترندهای مد دهه ۹۰ الهام گرفته شده است، به طور کلی دارای پاهای صاف، کمر بلند و شستشوی نیمه آبی است. به این ترتیب، این شلوار جین زمانی که با قطعات مدرن و پیچیده ست می شود بهترین ظاهر را دارد. ژاکت، کت بلند ساختاری و چکمه های پاشنه دار کاملاً کار خواهند کرد.
 • با شلوار جین کمر بلند چه بپوشیم
 • شلوار جین با کمر بلند برای بلندتر کردن ظاهر ساق پاها و ایجاد ضخامت کمر عالی است. اگرچه می‌توانید مدل‌های زیادی از شلوارهای جین کمر بلند پیدا کنید، اما انواع لاغر جذاب‌ترین آنها هستند. هنگامی که جفت مناسب خود را پیدا کردید، می توانید جلوه های شلوار جین تنگ خود را با ست کردن استراتژیک آن با سایر قطعات تقویت کنید. چکمه های پاشنه بلند همچنان پاهای شما را دراز می کنند، همانطور که یک کت لانگ لانگ نیز همین کار را می کند، در حالی که یک پیراهن پوشیده شده به ایجاد ظاهری شیک و ساعت شنی کمک می کند.
 • با شلوار جین راسته چه بپوشیم
 • اگرچه شلوار جین راسته یک سبک کلاسیک است، اما گاهی اوقات می تواند تا حدودی بدون الهام ظاهر شود. برای کمک به افزودن کمی هیجان به مدل‌های پاهای صاف، طرحی با سرآستین‌های بزرگ در پایین انتخاب کنید و آن‌ها را با استایل‌های چشم‌نواز جفت کنید. یک تی شرت معمولی، یک کت کت و شلوار چاپ شده و کفش های منحصر به فرد، همگی به لباس های این نوع جین اضافه می شوند.
 • با شلوار جین گشاد چه بپوشیم
 • شلوار جین گشاد بازگشته است و ستاره های استایل خیابانی در تمام فصل عاشق آن بوده اند. فرقی نمی‌کند سبک بزرگ‌تری را انتخاب کنید یا چیزی کمی ظریف‌تر، این شلوار جین شیک برای کمد لباس شما ضروری است. برای تکان دادن این روند، این شلوار جین را با دیگر مدل های مد دهه ۷۰ مانند کفش پاشنه بلند و ژاکت جیر ست کنید.
 • چه کفشی با شلوار جین بپوشیم
 • وقتی نوبت به انتخاب کفش هایی می شود که با شلوار جین خود بپوشید، گزینه های شیک زیادی وجود دارد. در حالی که همیشه می‌توانید برای پوشیدن یک شلوار جین یا شلوار باله برای داشتن ظاهری شیک و غیررسمی، به کفش‌های پاشنه‌دار تکیه کنید، اما چندین مدل دیگر وجود دارد که باید در این فصل امتحان کنید. البته کفش‌های کتانی یک ظاهر عالی هستند و با موفقیت لباس شما را با یک حس ورزشی القا می‌کنند. از طرف دیگر، اگر به دنبال چیزی هستید که کمی پاشنه دارد، کفش های پاشنه دار یا چکمه های کوچک را امتحان کنید. برای داشتن ظاهری برجسته، حتی می توانید چکمه های روی زانو یا چند چکمه مخملی بپوشید.
 • چه اکسسوری هایی با شلوار جین بپوشیم
 • اکسسوری ها بهترین راه برای به پایان رساندن لباس شما به سبک هستند، اما از بالا نروید. شال و روسری ساده برای زمستان مناسب است، در حالی که عینک آفتابی در تابستان معجزه می کند. برای ظاهری ساده، سعی کنید یک لباس چرمی به لباس آخر هفته خود اضافه کنید یا اگر می‌خواهید جین خود را کمی بیشتر بپوشید، یک کیف مد روز و چند گوشواره معمولی را امتحان کنید.
 • انتخاب شلوار جین برای اندام شما
 • اگر می خواهید بدانید که چگونه شلوار جین را برای ظاهری شیک بپوشید، همیشه باید اندام خود را در نظر بگیرید تا جذاب ترین جفت را برای خود پیدا کنید. به عنوان مثال، زنان با اندام گلابی شکل سینه‌های کوچک‌تر و باسن/ران بزرگ‌تر دارند، و همین امر باعث می‌شود مدل‌های با کمر بلند انتخابی نامناسب باشد. در عوض، شکل‌های گلابی باید مدل‌های متعادل شلوار جین دوست پسر و کوتاه را انتخاب کنند. خانم هایی با قد بلند معمولا پاهای بلندی دارند و در شلوارهای جین بلند به بهترین شکل به نظر می رسند. اگر این تیپ بدنی شماست، سعی کنید از استایل های بریده شده خودداری کنید و به جای آن، شلوار جین پاره، و جین مامان را انتخاب کنید. به همین ترتیب، شلوار جین مامان با کمر بلند نیز مانند شلوار جین اسکین، در مدل های ساعت شنی جذاب به نظر می رسد، اما اکثر مدل ها به خوبی با این شکل مطابقت دارند.
 • فیگورهای ستونی جذابیت ورزشی دوست داشتنی دارند اما می توانند در طرح های خاص کمی مردانه به نظر برسند. اگر تیپ بدنی ستون دار دارید، برای جلوه ای جذاب، استایل های منحنی مانند شلوار جین تنگ و جین مامان را با قد متوسط ​​یا بلند انتخاب کنید. فیگورهای ریزه اندام می توانند در جین غرق شده به نظر برسند و برای داشتن ظاهری متعادل باید به شلوار جین بریده شده و صاف بچسبند. آنها همچنین باید از سبک های بلند که ممکن است در فریم های کوچک نامناسب به نظر برسند، اجتناب کنند. در مورد خانم‌های دارای انحنا، خوب آنها باید با نشان دادن شکل خود را تملق کنند. به‌جای پنهان شدن در پشت مدل‌های گشاد مانند شلوار جین پسر، که باعث حجیم شدن می‌شود، خانم‌های منحنی باید شکل زنانه‌شان را با استایل‌های لاغر و گشاد برجسته کنند. شستشوی تیره و طرح های متوسط ​​یا بلند نیز برای این تیپ بدنی بسیار جذاب خواهد بود.
 • چگونه شلوار جین بپوشیم
 • بر اساس اندامتان جذاب ترین شلوار جین را برای خود پیدا کنید.
 • شلوار جین تنگ را برای ظاهری پیچیده با لبه‌های ظریف انتخاب کنید یا برای استایلی جذاب، شلوار جین پاره را انتخاب کنید.
 • برای داشتن ظاهری پرطرفدار، شلوار جین مادر دهه ۹۰ را با تکه‌های امروزی ست کنید یا با لباس‌های قدیمی و دیگر مدل‌های دهه ۷۰ به سبک وینتیج درآیید.
 • برای ایجاد ظاهری بلندتر و قاب ساعت شنی، شلوار جین کمر بلند را انتخاب کنید و آن‌ها را با کفش‌های پاشنه بلند، یک پیراهن بلند و یک کت بلند ست کنید.
 • بین کفش‌های پاشنه‌دار و باله‌آلات برای ظاهری شیک یا شلوار جین معمولی انتخاب کنید، یا مدل‌های کفش مدرن مانند کفش‌های کتانی، چکمه‌های روی زانو، چکمه‌های مخملی و پاشنه‌های بلوک کوچک را انتخاب کنید.
 • با افزودن چند اکسسوری ساده و در عین حال شیک، لباس شلوار جین خود را به پایان برسانید./