اخبار دورنسی

استایل مینی مال با شلوار جین

آیا عاشق یک سبک مینیمالیستی هستید که ساده و در عین حال بی دردسر شیک باشد؟ پس شما این مقاله را دنبال کنید تا برای شخصیت مینیمال دوست خواهید داشت!مطمئن نیستید چه سبک شخصیتی دارید؟ در مسابقه شخصیت شناسی سبک ما را بیابید!آیا شخصیتی به سبک حداقلی دارید؟
کمد لباس مینیمال می تواند یکی از شیک ترین انتخاب ها برای خانم های بالای ۴۰ سال باشد. “کمتر بیشتر است”.یک کمد لباس به سبک مینیمال نباید خسته کننده باشد، برعکس.سبک مینیمالیستی کلاسیک و جاودانه است و واقعاً به زیبایی خود یک زن اجازه می دهد تا درخشش داشته باشد.آنجلینا جولی، آنت بنینگ و شارلیز ترون تنها تعدادی از زنان زیبایی هستند که سبکی ظریف و مینیمال را انتخاب می کنند.من مطمئن هستم که شما موافق هستید که اگرچه سبک مینیمال آن‌ها از بین رفته است، اما کسل کننده نیست.

چگونه بفهمیم شخصیتی نزدیک به چه سبکی دارید؟

شما به سمت سبک ساده جذب می شوید
اگر به طور طبیعی شخصیتی مینیمال دارید، لباس‌هایی را ترجیح می‌دهید که ساده و بی‌پیچیده باشند.

دالیا (بالا) یک لباس تک رنگ را انتخاب می کند و با کفش های طرح مار خود به آن علاقه می بخشد.لباس او را با این بلوز مشابه (یک گزینه دیگر در اینجا)، شلوار جین کراپ، مولد، گوشواره حلقه ای و کیف کراس بادی گوچی بازسازی کنید.

شما یک پالت خنثی را دوست دارید
اگر کمد شما را همین الان باز می کردم، بعید بود که رنگ و طرح زیادی ببینم. شما پالتی از رنگ‌های خنثی را ترجیح می‌دهید و اگر به سراغ الگوها می‌روید، احتمالاً طرح‌های راه راه ساده یا طرح‌های کوچک‌تر هستند.شما در خانه خود نیز یک مینیمالیست هستیداگر کمد لباسی به سبک مینیمال دوست دارید، احتمالاً دوست ندارید در خانه خود شلوغی زیادی داشته باشید. ماری کاندو زنی است که به دل خود می نشیند.ممکن است متوجه شوید که به سبک های مشابه دیگر کشیده شده اید اگر شخصیت سبک مینیمال دارید، ممکن است متوجه شوید که عناصر سبک کلاسیک، سبک یوروشیک یا سبک معماری را نیز دوست دارید.

چرا یک کمد لباس مینیمالیستی می تواند برای شما کار کند؟

بسیاری از طراحان مشهور سبک مینیمالیستی را در کت واک ها و به روش لباس پوشیدن خود انتخاب می کنند.

با این حال، مجبور نیستید مانند یک مدل باشید تا یک کمد لباس کوچک برای شما کار کند. یک کپسول مینیمالیستی با بسیاری از فرم‌های بدن به خوبی کار می‌کند و از آنجایی که این سبک جزئیات شیک زیادی را شامل نمی‌شود، این سبک کمد می‌تواند طولانی‌تر از یک کمد لباس مدرن شیک و تازه به نظر برسد.یک استایل مینیمال می‌تواند نه تنها به لباس پوشیدن یکپارچه اشاره داشته باشد، بلکه به داشتن وسایل کمتر در کمد لباس شما و انجام کارهای بیشتر با کمتر اشاره دارد.

“قوانین” سبک مینیمال
اگر می خواهید کمد لباس کپسولی مینیمالیستی خود را بسازید، این “قوانین” را در نظر داشته باشید:یکی از لوازم جانبی برجسته یا یک جزئیات منحصر به فرد را برجسته کنید.
رنگ‌های خنثی و خنثی مانند مشکی، سرمه‌ای، سفید و خاکستری را انتخاب کنید تا یک پایه مینیمالیست محکم بسازید.سبک‌های لباسی را انتخاب کنید که صفی تمیز و بلند را به نمایش بگذارد.تاپ، شلوار و کت‌هایی را انتخاب کنید که خطوط بدن را دنبال می‌کنند، اما خیلی چسبنده یا خیلی گشاد نیستند.از روسری ها، تزیینات، یا جزئیات بیش از حد مد روز دوری کنید.از ستون‌هایی با رنگ‌های یکدست استفاده کنید (یا اگر شامل چاپ می‌شوید، رنگ تک رنگ یا لطیف را روی چاپ‌های رنگی انتخاب کنید)

پیراهن و تاب هایی برای کمد مینیمالیستی!

مانند بقیه کمدهای شما، تاپ شما کلاسیک، جاودانه و احتمالاً در سایه های خنثی خواهد بود.این به این معنا نیست که اگر بخواهید نمی توانید رنگی اضافه کنید. با این حال، اگر این کار را انجام دهید، احتمالاً یک سایه بلوکی را به جای مثلاً یک الگوی پر زرق و برق مانند گل‌ها ترجیح می‌دهید.در زیر، من چهار تاپ را قرار داده ام که می توانید فصل به فصل، سال به سال بپوشید، و هرگز قرار نخواهند داشت.گزینه هایی مانند یک تی شرت آستین کوتاه خنثی، یک دامن دکمه دار کلاسیک، یک یقه یقه اسکی و یک تاپ تاپ به کمد شما ظاهری تمیز و کلاسیک می دهد که دوست دارید.با این حال، من به پارچه‌ها و جزئیات پیچ‌خورده تی‌شرت‌ها در اینجا، و راه‌راه‌های ظریف روی پیراهن علاقه‌مندم.سارا (بالا) یک پیراهن سفید کلاسیک را با شلوار جین خود انتخاب می کند.لباس او را با این پیراهن، شلوار جین، صندل، کمربند و کیف مشابه بازسازی کنید.

کت برای ظاهر مد مینیمالیست

برای استایل مینیمالیستی، کت ها و کت هایی را با استایل اسکیمینگ بدن انتخاب کنید.از هر چیز خیلی گشاد یا مد روز دوری کنید.خطوط تمیز و رنگ های خنثی را انتخاب کنید. می توانید رنگ مشکی را انتخاب کنید. اما، شما مجبور نیستید. همچنین می توانید خاکستری، سفید، خرمایی یا سرمه ای را انتخاب کنید.لو (بالا) یک کت بلیزر خنثی را به سبکی بزرگ انتخاب می کند.با این تاپ، کت، شلوار جین، کفش ورزشی، کمربند و عینک آفتابی، ظاهر او را به دست آورید. یکی دیگر از گزینه های چاپلوس، شلوار برش تمام قد یا شلوار برش چکمه به رنگ تیره است که پاهای شما را بلندتر می کند و خط بصری بلندی ایجاد می کند.همچنین می‌توانید یک شلوار کوتاه غیررسمی برای استایل غیررسمی‌تر اضافه کنید.کرستن (بالا) یک شلوار جین تنگ با پیراهن سفید و برنزه هایش انتخاب می کند.این بلوز، شلوار جین، صندل، کیف کراس بادی و عینک آفتابی مشابه را ببینید.

لباس و دامن برای کمد مینیمالیست شما

یکی از مهم ترین عناصر در کمد لباس مینیمال، یک لباس ساده با خط تمیز است، یک لباس ساده با جزئیات برجسته که می توان آن را بالا یا پایین پوشاند.پارچه ای را انتخاب کنید که در زمستان یا تابستان مانند پشم یا ابریشم سبک وزن و بدون فصل کار کند. یک پوشش ساده، غلاف یا خط A ظریف انتخاب کنید.مونیکا (بالا) یک لباس سفید کوچک را به جای یک لباس سیاه کوچک انتخاب می کند.لباس او را با این لباس و پمپ های مشابه بازسازی کنید.در اینجا چند گزینه لباس برای ایجاد کمد لباس مینیمالیستی شما آورده شده است. شما همچنین می توانید به یک کت و شلوار در سایه خنثی فکر کنید.

کفش هایی که با لباس های مینیمالیستی شما همراه هستند

اشکال کلاسیک، چاپلوسی و زنانه مانند پوتین، چکمه‌های نوک تیز، قاطرها و کت‌های اسلینگ بک سبک مینیمالیستی را تکمیل می‌کنند.دبورا یک جفت کفش را انتخاب می‌کند که پادشاه هیبریدی کتانی-آکسفورد است.لباس او را با این تاپ، شلوار، کفش کتانی و گوشواره مشابه بازسازی میکند.

لوازم جانبی و جواهراتی که با لباس های مینیمالیست شما همراه است.

وقتی صحبت از جواهرات برای سبک مینیمالیست به میان می آید، کمتر است.

یک قطعه جواهرات فوق العاده شیک را به جای لایه برداری از قطعات زیاد انتخاب کنید.

اگر می خواهید یک قطعه بیانیه اضافه کنید، به جای ظریف، چیز بزرگی را انتخاب کنید.

نقره، طلا یا سایر فلزات گزینه بسیار خوبی هستند. برای کیف، یک کیف یا کراس بادی با جزئیات رنگی انتخاب کنید.

آدالین (بالا) یک کراس بادی مشکی، یک گردنبند طلایی ظریف و یک دستبند مروارید انتخاب می کند.

این لباس مشابه، ژاکت کش باف پشمی، کفش ورزشی، کیف کراس بادی و عینک آفتابی را ببینید.
در زیر ۹ ظاهری وجود دارد که ما برای کمد لباس کپسولی سبک مینیمالیستی ایجاد کرده ایم. اما ترکیب های بیشتری وجود دارد که می توانید از این قطعات ایجاد کنید.به عنوان مثال، می توانید ژاکت موتو را با لباس نامتقارن، ژاکت کش باف پشمی بلند را با ساق یا تاپ یقه را با دامن مدادی یا شلوار مشکی بپوشید.خرید همه اقلام بالا از اینجا:
برای الهام بیشتر، می توانید به سایت دورنیب مراجعه کنید، ما سعی کردیم خیلی از این استبل های جذاب را برایتان معرفی کنیم. این اقلام دیگر در فروشگاه ها موجود نیستند، اما هنوز ایده های زیادی برای لباس به شما می دهند!/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *