اخبار دورنسی

این روشی است که شلوار جین خود را مانند یک مدل حرفه ای زاپ دار کنید

جین پاره شده دقیقاً یک روند جدید نیست – سوپرمدل ها از اوایل دهه هشتاد در شلوار جین گشاد خود پارگی ایجاد کرده اند. اما این ظاهری است که راه به جایی نمی برد، و با هوای گرم تر در افق، مقدار جین ریز خرد شده ای که در استایلرهای خیابانی و A-listers می بینید فقط افزایش می یابد. در حالی که خرید شلوار جین از قبل پاره شده، البته، یک گزینه قوی است – به خصوص با وجود بسیاری از برندهای جین باورنکردنی که در حال حاضر بازی شلوار جین خود را ارتقا داده اند – به این معنی است که کنترل کمی بر ظاهر و محل پارگی های خود دارید. همین امر در مورد جزئیات ناراحت کننده نیز صدق می کند.

همچنین، اگر بالاخره جفت جین خود را پیدا کرده اید و قصد دارید چندین جفت بخرید تا در آینده قابل پیش بینی شما را ببیند، زمانی که آن ها به مدل های پاره شده ای که می خواهید به لباس جین خود اضافه کنید، نباشند، ممکن است سخت باشد. پاسخ این است که DIY خود را آماده کنید. اما در حالی که بریدن زانو بر روی یک شلوار جین ممکن است آسان به نظر برسد، در واقع یک مهارت برای زیبا جلوه دادن آن وجود دارد. خوشبختانه برای شما، ما از گوروی جین دونا آیدا تورنتون – که به هر حال، اگر ترجیح می‌دهید آن را به متخصصان بسپارید، خدمات تغییر در فروشگاه را نیز ارائه می‌دهد – برای راهنمایی نهایی برای پاره کردن شلوار جین مانند یک حرفه‌ای مد استفاده کرده‌ایم. .

به پیمایش ادامه دهید تا همه چیزهایی را که باید در مورد نحوه پاره کردن شلوار جین بدانید، به علاوه اینکه چگونه جدیدترین ترندهای جین را خودتان انجام دهید.

  1. قبل از شروع، کار آماده سازی را انجام دهید

قبل از اینکه قیچی را بردارید و شروع به بریدن کنید، دوتا نکته را تاکید می کنیم که انجام برخی کارهای آماده سازی ضروری است. در کنار در نظر گرفتن بهترین محل برای ریپ هایی که تیپ بدنی شما را برجسته می کند، به شما توصیه می کند چک لیست زیر را نیز بررسی کنید:

ط) تمرین، تمرین، تمرین

اگر اولین بار است که شلوار جین را سفارشی می کنید، روی یک جفت قدیمی تمرین کنید، فقط در صورتی که نتیجه نهایی آن چیزی که انتظار داشتید نباشد. ایده خوبی است که با چیزی ساده شروع کنید، مانند شکاف زانو یا سجاف فرسوده، و به آرامی اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

ii) کیت مناسب را تهیه کنید

وقتی شلوار جین خود را پاره می‌کنید ، مطمئن شوید که تجهیزات مناسبی دارید—به یک جفت قیچی یا چاقوی کاردستی خوب، یک جفت موچین و همچنین مقداری کاغذ سنباده برای به دست آوردن بهترین پوشش نیاز دارید. همچنین، هنگام استفاده از کاغذ سنباده یا قیچی، به یاد داشته باشید که همیشه چیزی را بین جلو و پشت شلوار جین که ناراحت می‌کنید قرار دهید – نمی‌خواهید درست از طرف دیگر آن را ببرید!

iii) جین مناسب را پیدا کنید

بهتر است شلوار جین‌هایی را که خیلی کشدار نیستند یا دارای الاستین هستند پاره کنید، زیرا الیاف آن ظریف‌تر هستند و می‌توانند از هم بریزند و سوراخ بزرگی برای شما ایجاد کنند. در حالت ایده آل، به دنبال یک شلوار جین آبی باشید که ترکیب خوبی از آبی و سفید در داخل باشد – اگر عمدتاً سفید هستند، ممکن است پاره های شما به جای ساییده شدن، رشته ای به نظر برسند.

  1. چگونه شلوار جین خود را پاره کنیم؟

مرحله ۱: برای زانوهای پاره، ابتدا شلوار جین انتخابی خود را بپوشید و با خودکار یا مداد مشخص کنید که محل چین زانو شما قرار دارد. سپس شلوار جین را بردارید و روی یک سطح صاف قرار دهید.

مرحله ۲: یک شکاف افقی در امتداد علامت زانو ببرید – به خاطر داشته باشید که برای محافظت از پشت، یک تکه کارت را در داخل ساق پا قرار دهید. اگر برش‌های بیشتری می‌خواهید یا ظاهر جین بریده بریده‌ای را ترجیح می‌دهید، یک شکاف دیگر به اندازه یک اینچ بالاتر یا پایین اولی اضافه کنید و همانطور که می‌خواهید ادامه دهید.

مرحله ۳: با استفاده از موچین، نخ های افقی مجزا را از کناره های شکاف بکشید و سپس با دقت نخ های عمودی را در بین شکاف بکشید تا احساس ناراحتی به آن بدهید.

مرحله ۴: برای افزودن رنگ نهایی، از کاغذ سنباده خود استفاده کنید (یا یک رنده پنیر می تواند کار کند)، لبه ها – یا هر قسمت دیگر از شلوار جین – را برای جلوه پاره شده دلخواه خود سابید و پف کنید. در نهایت، شلوار جین خود را بشویید و خشک کنید تا ظاهر فرسوده را واقعاً میخ کنید.

مرحله ۵: هر تعداد شکاف به شلوار جین خود اضافه کنید تا شلوار جین پاره شده سفارشی خود را ایجاد کنید. به یاد داشته باشید که پارگی در جایی که شلوار جین شما به طور طبیعی می‌پوشد و پاره می‌شود، بهتر عمل می‌کند – زانوها، جیب‌های پشتی و لبه‌ها.

  1. ترندهای جین DIY که باید امتحان کنید

احساس اعتماد به نفس؟ اگر می‌خواهید به پروژه‌های بزرگ‌تر بروید، این نکات از Donna را برای نشان دادن شش مورد از بزرگترین جین‌های مضطرب در حال حاضر امتحان کنید.

جیب ها: با استفاده از کاغذ سنباده، قسمت های ناراحت کننده را در اطراف جزئیات جیب جلویی اضافه کنید. این برای همه عالی به نظر می رسد، و این یک راه ظریف اما موثر برای سهولت در سفارشی سازی DIY است.

پاره کردن زانو: یک برش ساده روی زانو با کمی ساییدگی انجام می‌شود. اگر ترجیح می‌دهید می‌توانید هر دو زانو یا فقط یکی را انجام دهید – برای پاره کردن و ناراحت‌کننده بودن خوب است که خیلی متقارن نباشد.

وصله زدن: اگر ترجیح می‌دهید گوشت بیش از حد از روی پارگی‌هایتان رد نشود، یک تکه جین که پشت پارگی اضافه می‌شود می‌تواند بافتی ایجاد کند و ظاهری مضطرب ایجاد کند بدون اینکه احساس کنید بیش از حد در معرض دید قرار بگیرید.

آن را برش دهید: اگر احساس جسورانه دارید و می خواهید یک بیانیه بیشتر داشته باشید، چند پارگی روی زانوها و ران ها اضافه کنید. مطمئن شوید که پارگی ها خیلی بزرگ یا نزدیک به درزها نباشند، زیرا نمی خواهید روی تناسب کلی شلوار جین شما تأثیر بگذارد.

ریپ نردبانی: ریپ نردبانی زمانی است که شما یک تکه بلند دارید که با رشته‌هایی از الیاف بریده شده است. برای ایجاد یک نردبان، یک شکاف در بالا و یکی در پایین جایی که می‌خواهید نردبان را پاره کنید، ببرید. سپس از بالا و پایین کار کنید و رشته ها را از هم جدا کنید تا به وسط برسید.

سجاف‌های فرسوده: سجاف‌های فرسوده یا ناتمام در حال حاضر ظاهر جذابی هستند، اما همچنین می‌توانند برای دختران کوتاه‌قدی که می‌خواهند مشکلات قد را به سرعت برطرف کنند، یک ناجی استایل باشند. هنگامی که شلوار جین خود را به طول دلخواه بریدید، از یک سوزن یا موچین برای کشیدن الیاف برای آویزان کردن چند تکه استفاده کنید یا از کاغذ سنباده برای آسیب رساندن به لبه برای جلوه نرم‌تر استفاده کنید./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *