اخبار دورنسی

با شلوار جین چه کفشی بپوشیم؟

پس از نوشتن چندین پست در مورد بهترین ترکیب جین و کفش برای پاییز، امروز خلاصه می کنم که چه کفشی را با انواع شلوار جین بپوشم. من حتی یک نوع اینفوگرافیک ایجاد کردم تا ارجاع به آن آسان شود.اگر برای انتخاب کفش هایی که در پاییز امسال با انواع شلوار جین بپوشید مشکل داشتید، این باید کمک کند! این فهرست کاملی از جفت جین و کفش نیست، اما مکان خوبی برای شروع است.

چه کفش هایی با شلوار جین راسته بپوشیم

شلوار جین راسته دارای انواع مختلفی است، از شلواربرش داده و شلوار براق تا شلوار باریک طول مچ پا، یا طول کاملا راسته باشند.

استایل‌های کوتاه و مچ پا در چند فصل گذشته مد شده‌اند، اما مدل‌های قد بلند و تن‌های آرام‌تر امسال به جریان اصلی رسیده‌اند. ابتدا اجازه دهید در مورد اینکه چه کفش هایی را با شلوار جین صاف و راسته بپوشیم صحبت کنیم.

شلوار جین صاف برش و مچ پا

شلوار جین صاف و راسته با کفش‌های کتانی کفش‌های کتانی کلاسیک یا لگ و کفش‌های بلند، کفش‌های پاشنه‌دار بلوک، پاپوش و چکمه‌های مچ پا عالی به نظر می‌رسند. پیدا کردن کفشی که با آن کار نمی کند سخت است، اما چکمه های مچ پا نیز کمی مشکل دارند.نکته کلیدی در ست کردن شلوار جین راسته و نیم بوت، یافتن ترکیب مناسبی از طول و عرض جین و ارتفاع و عرض میل چکمه است. اگر می‌خواهید شلوار جین به راحتی روی چکمه‌ها بلغزد، یا درست بالای میل چکمه ختم شود تا یک اینچ از پوست (یا جوراب) را در معرض دید قرار دهید. اگر خیلی نزدیک باشند، در بالای چکمه آویزان می‌شوند و ظاهری بی‌نظیر پیدا می‌کنند.

جین تمام قد راست

به نظر من، شلوار جین قد صاف با کمی پاشنه به بهترین شکل به نظر می رسد، به خصوص مدل های آرام تر. آنها با چکمه های پاشنه دار و کفش های پاشنه دار و حتی یک صندل ظریف تر در ماه های گرم تر به نظر می رسند.شلوار جین ساق بلند و راحت با کفش‌های کتانی سبک رترو در حال حاضر رواج دارد، اما به نظر من خانم‌هایی که در سن خاصی هستند این خطر را دارند که در آن ترکیب‌های ترکیبی حالت خش دار به نظر برسند. کل لباس باید به روش فعلی طراحی شود تا از ظاهری کج‌دار یا گیر کرده در شیار جلوگیری شود، بنابراین این ظاهری است که فعلاً از آن دوری می‌کنم. البته، هر زمان ممکن است تغییر کند!

چه کفش هایی با شلوار جین Bootcut و Flare بپوشیم

شلوار جین بوت‌کات و فلرها در مورد جفت‌های کفش تقریباً قابل تعویض هستند، بنابراین من آنها را برای اهداف این پست جمع کرده‌ام. مانند شلوار جین راسته، بوت‌کات و شلوار در مدل‌های کراپ، مچ پا و تمام قد وجود دارد. بیایید با شعله های برش خورده و طول مچ پا شروع کنیم.

شلوار جین برش خورده و ساق پا برای نشان دادن کفش‌ها و باریک‌ترین قسمت ساق پا عالی هستند. گاهی اوقات این شلوارهای جین به نام بوت دمی یا کراپ بوت کات یا کیک کراپ را می بینید.

وقتی صحبت از طول مچ پا و بلند شدن برش به میان می آید، نیم بوت ها گزینه بسیار خوبی هستند، اما باید با ترکیب طول درز و ارتفاع شفت بازی کنید. درست مانند کراپ های راسته، شما نمی خواهید شلوار جین شما در پشت چکمه آویزان شود.

کفش‌های کتانی نیز عالی به نظر می‌رسند. اینجفت‌ها زمانی بهترین به نظر می‌رسند که اجازه می‌دهند

شراره های تمام طول

شلوار جین قد بلند و بوت‌کات با پاشنه یا زیره پلت فرم و حتی با پاشنه نوک تیز بهتر به نظر می‌رسند. و پاپوش ها یک گزینه عالی برای حال و هوای معمولی تر هستند. به علاوه آنها در حال حاضر یک روند بزرگ هستند، که باعث می شود شلوار جین بوتکات شما در سال ۲۰۲۲ بیشتر از ۲۰۰۲ به نظر برسد.

اگر تصمیم به پوشیدن شلوارهای قد بلند با کفش های تخت دارید، یک پنجه نوک تیز به بهترین شکل به نظر می رسد. و مهم نیست که چه مدل کفشی را برای پوشیدن انتخاب می کنید، مطمئن شوید که شلوار جین لبه دار یا بریده شده باشد تا روی زمین کشیده نشود.

توصیه می کنم با این سبک جین از کفش های کتانی و کفش های کتانی خودداری کنید، اما هر کاری که باعث می شود احساس راحتی و اعتماد به نفس دارید انجام دهید!

چه کفش هایی با شلوار جین گشاد بپوشیم

مدل دادن به شلوار جین گشاد ممکن است مشکل باشد، اما معمولاً با پاشنه یا پلت فرم بهترین کار را دارد. یا کفش های کتانی و کفش های کتانی درشت با آنها نیز عالی به نظر می رسند. اساساً، شما می‌خواهید یک مدل کفش درشت‌تر داشته باشید تا این شبح جسورانه را متعادل کند.

و در نهایت، اگر بخواهیم در مورد اینکه چه کفشی را با انواع شلوار جین بپوشیم صحبت کنیم، نمی‌توانیم از کتانی‌های خوب قدیمی غافل شویم!

چه کفش هایی با شلوار جین تنگ بپوشیم

در حالی که شلوار جین تنگ در شیب نزولی چرخه روند قرار دارد، شما همچنان آنها را در فروشگاه ها خواهید یافت زیرا بسیاری از خانم ها هنوز آن را می پوشند. اگر به لاغری‌هایتان علاقه دارید، حتماً آن‌ها را با تاپ و کفش‌های فعلی ست کنید تا ظاهری کهنه پیدا نکنید.

به نظر من، شلوار جین تنگ (و مهم‌تر از آن، امروزی‌ترین) با یک چکمه چلسی، کفش‌های کتانی رترو، پاپوش یا کفش‌های کتانی درشت به نظر می‌رسند… اساساً هر چیزی که امروزی باشد و مد باشد. همچنین، یک نمایه درشت به تعادل شبح باریک کمک می کند.من از تخت‌های باله، پمپ‌ها، چکمه‌های اسپلیت پایین، چکمه‌های باریک پا، و کانورس باریک دوری می‌کردم. با وجود اینکه این ترکیب ها کار می کنند، تقریبا تضمین شده است که قدیمی به نظر می رسند، زیرا ما آنها را برای مدت طولانی این گونه پوشیدیم.

به طور خلاصه

در پایان روز، شما باید در کمد خود بازی کنید و ترکیب های مختلف را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است، اما امیدواریم این به شما کمک کند گزینه های خود را محدود کنید.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید:

مدل‌های شلوار زنانه و قد سجاف‌ها از بین رفته است
چگونه کفش‌های کتانی را بپوشیم بدون اینکه ضخیم به نظر برسیم
چه کفش هایی با شراره در این پاییز بپوشیم
چگونه در پاییز امسال کفش های کتانی و تخت را با شلوار جین صاف بپوشیم
نحوه پوشیدن نیم بوت با شلوار جین صاف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *