اخبار دورنسی

بهترین تیپ های بدن برای شلوار جین گشاد

انها همیشه “مد” هستند، اما با توجه به روندهای همیشه در حال تغییر، بهترین فرم برای تیپ بدنی شما چیست؟ از لباس‌های کلاسیک که به کت‌واک‌ها برمی‌گردند، تا لاغرهای شیک‌پوش، بیایید نگاهی به برخی از مدل‌ها و رنگ‌های برتر شلوار جین بیندازیم، و اینکه چگونه آن‌ها را متناسب با فرم بدن خود حالت دهید.

بهترین تیپ های بدن برای شلوار جین گشاد

دهه ۷۰ نوسانی بازگشته است و شکل گلابی شادی می کند! در حالی که فلرها در دهه ۹۰ بازگشت کوچکی داشتند، به نظر می‌رسد که امسال برای ما به سرعت بازگشته‌اند، و برای کسانی از ما که باسن بزرگ‌تری دارند عالی هستند. این به این دلیل است که آنها کمی حجم اضافی را پایین تر اضافه می کنند تا باسن ما را متعادل کند. اگر ریزه اندام هستید، ممکن است عاشق شراره باشید، زیرا می توانید پاشنه های خود را زیر شلوار جین پنهان کنید و پاهای خود را دراز کنید!

نحوه مدل دادن به شلوار جین گشاد

من خودم شلوار جین را به رنگ گلابی تیره ترجیح می دهم، زیرا برای افزودن یک جلوه لاغری عالی هستند. این شلوار جین بلند در یک شستشوی تیره از Reiss برش زیبایی است و از روز تا شب کاملاً کار می کند. لباس های خود را با یک جفت کفش پاشنه بلند، بلیزر مورد علاقه خود و یک یقه یقه اسکی امتحان کنید تا ظاهری حرفه ای قدرتمند داشته باشید. سپس می توانید یقه یقه اسکی را با یک سه راهی گرافیکی عوض کنید و یک کمربند برای ظاهر شب خود اضافه کنید. برای گزینه‌ای غیررسمی‌تر، کفش‌های پاشنه‌دار خود را با کفش‌های ورزشی یا صندل‌های مورد علاقه خود در تابستان عوض کنید.

بهترین تیپ های بدن برای شلوار جین مامان

شلوار جین مامان همچنان یک گزینه راحت و غیررسمی در مورد شلوار جین است. آنها با پاهای پهن‌تر و در عین حال کمر مخروطی‌شان، برای چهره‌های ساعت شنی عالی هستند. از آنجایی که آنها تمایل دارند به صورت آزاد روی پاها نصب شوند، برای تیپ های مستطیلی بیشتر و همچنین شکل گلابی، زمانی که برش درست باشد، کار می کنند. آنها تمایل دارند درست بالای مچ پا متوقف شوند، بنابراین، مگر اینکه شما به طور خاص روی سایز کوچک سرمایه گذاری کنید، بهترین گزینه برای فرم های اندام کوچک نیستند، مگر اینکه از اضافه کردن چند رول اضافی به ناحیه مچ پا خوشحال باشید.

چگونه به شلوار جین مادر خود مدل دهید

شلوار جین مامان با استایل آرام خود به بهترین شکل ظاهر می شود، اما می توانید آن را با بلوز یا پیراهن مناسب آرایش کنید. آنها کمر بلندی دارند، با تناسب گشاد، و در عین حال که کمر را به رخ می کشند، به ظاهر غیر رسمی می افزایند. به این شکل کلاسیک شیرجه بزنید و یک شلوار جین مامان با رنگ جین قدیمی پیدا کنید.

سپس می‌توانید با دکمه یا بلوز مورد علاقه‌تان به آن‌ها حالت دهید و یک جفت کفش پاشنه‌دار برای یک قرار برانچ بپوشید. همچنین می‌توانید آن‌ها را برای انجام کارها و خوردن قهوه با یک جفت مربی و جامپر یا سه راهی برش‌خورده مورد علاقه‌تان بپوشید. با یک کیف بدنه متقاطع، با یک ژاکت چرمی، ظاهر معمولی و در عین حال کلاسیک شما آماده است.

بهترین تیپ های بدن برای Boyfriend Jeans

نباید با استایل جین مامان اشتباه شود، شلوار جین Boyfriend گشادتر است و اطراف فاق آن پهن‌تر است. اینها برای افرادی با شکل مثلث معکوس – با باسن کوچکتر از شانه ها، و همچنین بیضی و مستطیل مناسب هستند. به دلیل تناسب بیشتر در اطراف ران ها، این حالت شما را ساده تر می کند.

چگونه شلوار جین پسر خود را مدل دهید

این شلوارهای جین به دلیل ماهیت گاه به گاه و شلوارشان، به جای اینکه بخواهید آن را بپوشید، یک سبک عالی برای پوشیدن و پوشیدن هستند. اگر مثلثی معکوس هستید، آن‌ها را با لباس مجلسی مورد علاقه‌تان یا بالاتنه‌ای تنگ‌تر حالت دهید تا چشم‌ها را به سمت کمرتان بکشید. من به شدت توصیه می‌کنم یک شلوار جین بلند قد برای بدن خود پیدا کنید، زیرا این به ایجاد کمر در نقطه‌ای عالی کمک می‌کند. این دور کمر بالاتر به بلند شدن پاهای شما نیز کمک می کند. دراز شدن پاهای خود را با یک جفت گوه ادامه دهید یا برای شب قرار خود با یک کلاچ و یک جفت کفش رکابی برهنه بیرون بروید.

اگر بیضی یا مستطیل شکل هستید، خیزهای پایین تر برای شما راحت تر است – و من توصیه می کنم تاپ های خود را باز کنید. این به شکل سیلوئت شما کمک می کند.

بهترین تیپ های بدن برای شلوار جین تنگ

شلوار جین اسکینی – آنها در میان نجیب‌ها بسیار خشمگین شده‌اند و به نظر می‌رسد که باقی مانده‌اند. در حالی که شلوار جین تنگ برای برخی از تیپ‌های بدن عالی است، اما آنهایی که باسن بزرگ‌تری دارند باید حواسشان به این باشد که چقدر لاغر می‌شویم! آنها برای ایجاد اعتماد به نفس و نشان دادن منحنی های شما عالی هستند و وقتی به درستی استایل شوند می توانند برای اکثر تیپ های بدنی مناسب باشند. نکته ای که باید در مورد آن فکر کنید این است که طول آنها، شستشو، و ظاهر آنها چقدر است.

چگونه شلوار جین تنگ خود را مدل دهید

از آنجایی که شلوار جین تنگ در قسمت پایین بدن شما بسیار تنگ است، بهترین ایده لباس برای این کار این است که آن را با حجم بالا متعادل کنید. به این فکر کنید که بلوزتان را با یک کمربند داخل شلوار جین بپوشانید تا تعریف کمر را اضافه کنید. همچنین می توانید یک کت شلوار سایز بزرگ بپوشید تا کمی حرفه ای تر شوید، با شلوار جین تنگ و یک جفت پاشنه بلند. متعادل کردن شلوار جین تنگ جایی است که بهترین حس خود را خواهید داشت – اما اجازه ندهید که شما را از بازی با شلوار جین شیک بازدارد.

اگر در این شبح لغزنده اعتماد به نفس دارید – آن را دنبال کنید!

شلوار جین لاغر تیره را با بالاپوش لباس مجلسی ابریشمی امتحان کنید، یک کت بلیزر را روی شانه های خود بپوشانید و یک کلاچ بزرگ برای ظاهر شب قرار خود اضافه کنید. اگر می‌خواهید کمی بیشتر احساس کنید و ظاهر خود را متعادل کنید، می‌توانید این شلوار جین تنگ آبی قدیمی را با چکمه‌های رزمی مورد علاقه خود یا با یک جفت نیم بوت برای متعادل کردن باسن بپوشید.

بهترین تیپ های بدن برای شلوار جین بریده

شلوار جین کوتاه آخرین مدل در لیست من است، و ممکن است از شنیدن این که من اینها را برای خانم های کوچکم دوست دارم تعجب کنید! در حالی که شلوارها با پنهان کردن پاشنه هایتان به بلند شدن شما کمک می کنند، شلوار جین کوتاه باعث می شود به نظر برسد که پاهای شما برای شلوار جین “خیلی بلند” است. همه چیز در مورد کشف طول ایده آل است – و شلوار جین برش گزینه های مختلفی دارد. به عنوان یک قاعده کلی، به دنبال شلوار جین کوتاهی باشید که درست بالای مچ پای شما می خورد.

در حالی که گفته‌ام برای فریم‌های کوچک عالی هستند، شلوار جین برش برای همه فرم‌های بدن به خوبی کار می‌کند – این فقط به پیدا کردن طول درز و استایل مناسب بستگی دارد.

نحوه مدل دادن به شلوار جین برش

شلوار جین کوتاه یک گزینه شیک برای لباس جین شماست و از روز تا شب به زیبایی کار می کند. من فکر می کنم وقتی به عنوان بخشی از یک ظاهر تک رنگ جفت شوند، زیبا به نظر می رسند. رنگ تک رنگ تمام سفید که به سبک فرانسوی کلاسیک است، وقتی با کفش‌های کتانی هوشمند ست می‌شود، می‌تواند برای روز شما در دفتر کار عالی باشد، و با تغییر جواهرات خود می‌توانید بعد از یک روز طولانی آن را در نوشیدنی‌ها بپوشید. اگر بیضی شکل هستید، شلوار جین سفید خود را با یک تاپ نخی ظریف ست کنید و روی یک گردنبند چند لایه بزنید تا کمی درخشش به ظاهر شما بیاورید.

برای داشتن ظاهری فوق العاده معمولی و در عین حال جذاب با شلوار جین کوتاه خود، به دنبال یک جفت گزینه برش بوت بلند باشید. مانند هر شلوار جین بلند قد، کشیدن شما از ناحیه کمر به مشخص کردن اندام شما کمک می کند و ظاهر ساعت شنی بیشتری به شما می بخشد. آنها را با سه راهی شعار مورد علاقه خود و یک جفت کفش نوک مربعی ست کنید تا ظرافت بیشتری داشته باشید.

اگر می‌خواهید احساس آرامش بیشتری داشته باشید، یک شلوار جین کوتاه با لبه‌های نازک پیدا کنید، یک جفت نیم بوت یا کفش ورزشی چرمی بپوشید، و با ژاکت موتوری چرمی یا کت گشاد گشاد خود را انتخاب کنید.

در حالی که اینها نکات آرایشگر شخصی من برای کشف شلوار جین مناسب برای تیپ بدن شما هستند، پیدا کردن شلوار جینی که دوست دارید بپوشید مهمترین چیز است. من به افراد کمک می‌کنم تا فرم‌های مناسب برای تیپ بدنی خود را پیدا کنند، در حالی که سبک شخصی‌شان را به‌طور کلی در نظر می‌گیرم.

در حالی که اینها راهنمایی های من برای کمک به شما برای ایجاد لباس هایی است که دوست دارید با شلوار جین خود بپوشید./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *