اخبار دورنسی

راهنمای نهایی برای خرید شلوار جین…

بنابراین برای پیدا کردن لباس جین ایده آل خود کمک می خواهید؟ اول از همه، درک کنید که چیزی به نام “اندازه جهانی” وجود ندارد. بنابراین آنچه در Madewell ممکن است ۲۸ باشد در Levi 28 نیست. بنابراین به برچسب نگاه نکنید. در عوض می‌خواهیم روی چیزی که به نظر می‌رسد و احساس بهتری دارد تمرکز کنیم.

  1. آرایش پارچه را بررسی کنید

ما می خواهیم به درصد پنبه و درصد الاستین / لیکرا توجه کنیم.

نکات:

۱) هرچه پنبه بیشتر باشد، جین کیفیت بالاتری خواهد داشت.

۲) الاستین/لایکرا میزان کشش شما است. حداقل ۲% لیکرا یا الاستین است.

به عنوان مثال: American Eagle به طراحی شلوار جینی که واقعا راحت و بدون افت کیفیت هستند افتخار می کند – ۹۰٪ پنبه دارند. اما آنها همچنین دارای ۲٪ الاستین هستند تا از کشیدگی بیش از حد یا افتادگی در ناحیه کمر، پاها یا باسن جلوگیری کنند.

۳) اگر می خواهید تا حد ممکن کشش کمتری داشته باشید، به دنبال عبارت شلوار جین “Rigid” باشید. این جین است که پنبه بالایی دارد. شما ۹۸ درصد یا بیشتر را هدف قرار خواهید داد. یکی از برندهایی که به خاطر لباس های جین سفت خود شناخته می شود، Levi است. برخی از مردم لویس را دوست دارند. برخی از افراد این کار را نمی کنند و دلیل آن این است که به اندازه سایر جین ها کشش یا کشش ندارند. من متوجه شدم که باید ۱ تا ۲ سایز را در جین سفت اندازه کنم.

  1. در اندازه گرد کنید

اگر دو جفت از یک شلوار کشیده اید و هر دو به نوعی مناسب شما هستند… سایز کوچکتر را انتخاب کنید. بیشتر لباس‌های جین در طول روز عرضه می‌شوند، بنابراین می‌خواهید هنگام خرید یک جفت جدید به آن توجه کنید. همچنین مطمئن شوید که هیچ شکافی در پشت کمر شما وجود ندارد. این نشانه یک شلوار جین نامناسب و بزرگ است.

  1. به افزایش توجه کنید

افزایش به این معناست که چقدر بالا یا پایین روی شما نشسته اند. این فاصله از فاق شما تا بالای شلوار است. سه نوع افزایش وجود دارد:

۱) ارتفاع کم: ۲ اینچ یا بیشتر زیر ناف شما قرار می گیرد. بریتنی و کریستینا را در اوایل دهه ۲۰۰۰ در نظر بگیرید. اگر بالای ۱۸ سال دارید ظاهر خوبی ندارید. به پایین بگویید نه.

۲) ارتفاع متوسط: درست زیر ناف شما می نشیند. ممکن است در همه افراد متفاوت به نظر برسد، اما معمولاً بین استخوان لگن و ناف شما قرار دارد.

۳) بلند مرتبه: آه، بلند مرتبه باشکوه! زنان آن را دوست دارند. مردها معمولاً از آن متنفرند. این افزایش به ناف شما یا بالاتر می رسد. برخی از شلوارها حتی باعث افزایش “قفس دنده” می شوند.

رشد هر کس بر اساس طول تنه آنها متفاوت است. برخی افراد نیم تنه بلند و برخی کوتاه دارند. بنابراین افزایش ترجیحی شما می تواند متفاوت از دوستان شما باشد. من چیزی زیر ۹ نمی خرم. کوتاه تر از آن، و همه چیز در حال ریختن است. من دوست دارم که خوب و راحت بغلم کنم!

  1. دزدکی قله در پشت

یک شلوار جین مناسب تمام منحنی‌های شما را برجسته می‌کند، به خصوص وقتی صحبت از قرار دادن جیب باشد. قرار دادن جیب بیش از آنچه که فکرش را می کردید روی شکل باسن شما تاثیر می گذارد. برای چند نکته جادویی آماده اید؟

نکات:

۱) نسبت های جیب و تناسب باسن باید در یک راستا باشند. اگر غنیمت کوچکی دارید اما جیب های بزرگی به پا دارید، از نظر بصری چیزها را دور می اندازد. برعکس هم همینطور. آن را ثابت نگه دارید.

۲) جیب ها باید در قسمت کامل باسن در مرکز قرار گیرند. خیلی پهن یا خیلی باریک ظاهر می شود.

۳) جیب‌هایی که زاویه دارند، منحنی ایجاد می‌کنند و توهم “بالا” را به صندلی شما اضافه می‌کنند.

۴) جیب های پایین معمولا ترجیح داده می شوند. به طور کلی، جیب شما باید به جایی ختم شود که قسمت پایینی شما به پای شما برسد. اگر جیب‌هایتان خیلی کم است (به این فکر کنید: روی ران‌هایتان) خط پایتان را کوتاه می‌کند. اگر آنها خیلی بلند باشند، باسن شما را صاف می کند.

  1. دو برابر کردن

همانطور که مطمئن هستم همه شما تجربه کرده اید، پیدا کردن یک جفت جین عالی همیشه آسان نیست. در شلوار جین مورد علاقه‌ام، دو شلوار جین می‌خرم: یکی برای کار با کفش‌های تخت یا تنیس و دیگری برای کار با کفش‌های پاشنه دار یا کفش‌های پاشنه دار. اکنون بدیهی است که برای یک شلوار جین کوتاه کوتاه نیازی به انجام این کار ندارید. هر چه که باشد یکسان به نظر می رسد. اما برای شلوارهای گشاد بلندتر، این کار را می کنم. با این حال، اگر عاشق شلوار جین کوتاه کوتاه خود هستید، ممکن است ارزش آن را داشته باشد که دو برابر شلوارتان بچرخید تا همیشه یک جفت تازه داشته باشید و ساییدگی و پارگی هر شلوار را کاهش دهید.

  1. به درستی از جین خود مراقبت کنید

جین خود را تا حد امکان کمتر بشویید! این به آنها کمک می کند بیشتر دوام بیاورند و از محو شدن یا کوچک شدن آنها جلوگیری کند. البته با گذشت زمان، جین شما کثیف می شود. در اینجا چند روش جایگزین برای تمیز کردن آنها وجود دارد که شامل ماشین لباسشویی یا خشک کن نیست:

نکات:

۱) خورشید + هوا: ترکیبی از اشعه ماوراء بنفش خورشید و هوای تازه یک پانچ ۱-۲ برای شاداب کردن و خوشبو کردن جین شما است. ما یک صفحه از کتاب بازی مادربزرگ را برمی داریم.

۲) تمیز کردن نقطه ای با مواد شوینده: با استفاده از پارچه مرطوب و مایع شوینده، از کمی روغن آرنج برای تمیز کردن شلوار خود استفاده کنید. فقط مطمئن شوید که با یک دستمال مرطوب اشباع شده به آنجا برگردید تا مواد شوینده باقیمانده را پاک کنید.

۳) آن سرکه خوش دست را بیرون بیاورید. هنگام تمیز کردن هر چیزی جادویی است و استفاده از آن بسیار آسان است! برای خنثی کردن و از بین بردن بوی بد، یک بطری اسپری را با آب و سرکه و جین اسپریتز پر کنید. سرکه وقتی خیس شود بوی بد می دهد، اما وقتی شلوار شما کاملاً خشک شود، عطر آن از بین می رود. و بوی فوق العاده تازه ای خواهند داشت!

و البته… گاهی اوقات جین ما فقط نیاز به چرخش در شستشو دارد. هنگامی که این اتفاق افتاد، مطمئن شوید که ۱) شلوار جین خود را از داخل برگردانید، ۲) خود را در آب سرد بشویید، و ۳) خشک کنید!/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *