اخبار دورنسی

راهنمای مراقبت از جین: نحوه شستن و اتو کردن شلوار جین

همه شلوار جین دارند. آنهایی را که وقتی می خواهیم احساس راحتی کنیم، می پوشیم، اما آماده پذیرش هر کاری هستیم. شلوار جین اغلب لباس ایده آلی برای استراحت است، اما این بدان معنا نیست که آنها باید مچاله شده و چروک به نظر برسند. به کمد لباس خود عشق بورزید تا مطمئن شوید که اجناس جین مورد علاقه شما ماندگاری بیشتری دارند. در اینجا راهنمای نهایی ما برای نحوه شستن جین و نحوه اتو کردن شلوار جین است.

نحوه شستن شلوار جین: نکات ضروری

شستن شلوار جین در ماشین لباسشویی ترجیح داده می شود، با این حال مطمئن شوید که قبل از شستن، هیچ گونه تزئینات یا جزئیات تزئینی وجود ندارد که باید پاک شوند.

شلوار جین خود را از داخل بچرخانید.

اگر شلوار جین شما آبی است، همیشه آن را با لباس های تیره دیگر بشویید. شلوار جین سفید باید با لباس های سبک شسته شود.

ماشین لباسشویی را خیلی پر نکنید زیرا این کار می تواند از چرخش مناسب جلوگیری کند.

همیشه از مواد شوینده ملایم استفاده کنید.

هرگز از سفید کننده روی شلوار جین استفاده نکنید زیرا می تواند رنگ را از بین ببرد و لکه ایجاد کند.

جفت خود را خشک نکنید.

هر چند وقت یکبار باید شلوار جین را بشویید؟

شلوار جین را هر ۴ تا ۵ بار در آب بشویید، بیش از آن پارچه را محو می کند. در صورت وجود لکه، سعی کنید آنها را با مالش دادن و شستن فقط آن ناحیه خاص و نه کل جفت، از بین ببرید. و اگر می خواهید به سرعت شلوار جین خود را تازه کنید زیرا برای مدت طولانی در کمد لباس نشسته اند یا اگر می خواهید از شر چروک های سرسخت خلاص شوید، یک بخارشوی دستی قدرتمند تنها پاسخی است که این کار را برای شما انجام می دهد.

آیا باید شلوار جین را اتو کنم؟

حتی با یک ظاهر جین غیررسمی، شما می خواهید شاداب و خوش ظاهر باشید. اتو کردن شلوار جین آنقدرها هم که به نظر می رسد کار بزرگی نیست. خوبی شلوار جین این است که آنها اغلب بعد از اتو کردن شکل خود را حفظ می کنند، فقط مطمئن شوید که آنها را به درستی آویزان کرده یا تا کنید نه اینکه آنها را در قسمت پایینی یک نقاشی قرار دهید.

بهترین روش برای اتو کردن شلوار جین

برای جلوگیری از تغییر رنگ، شلوار جین را از داخل به بیرون بچرخانید.

اگر اتوی سنتی دارید، شلوار جین را صاف روی میز اتو قرار دهید.

شروع به اتو کردن هر دو جیب جلو و عقب کنید.

شلوار جین خود را صاف بخوابانید، بند کمر را اتو کنید و هر جزئیات دیگری مانند سوراخ دکمه ها و پلیسه ها را صاف کنید.

سمت جلوی پاها را در جهت موازی با میز اتو قرار دهید و اتو را محکم فشار دهید تا تمام چین و چروک ها از بین بروند.

این مرحله را در پشت شلوار جین خود تکرار کنید.

با این حال، گاهی اوقات یافتن تنظیمات دمای مناسب برای اطمینان از نتایج بدون سوختگی دشوار است. مولد بخار به لطف فناوری هوشمند که تنظیمات گرما و بخار را با توجه به هر نوع پارچه انتخاب می‌کند، به شما رسیدگی می‌کند، بنابراین بدون نیاز به یافتن دمای مناسب، شلوار جین بدون چروک را دریافت کنید.

نحوه شستن کت های جین

بنابراین اکنون می دانید که چگونه از شلوار جین خود مراقبت کنید، بیایید به سایر وسایل جین موجود در کمد لباس خود نگاه کنیم – مانند آن کت جینی که همیشه می پوشید. در اینجا زمان و نحوه مراقبت از آن آمده است:

دلیل کمتری برای شستن کت های جین وجود دارد زیرا معمولاً آنها را مستقیماً روی پوست شما نمی پوشند.

برای هر لکه کوچک به سادگی آن ناحیه خاص را بکشید تا از بین برود، سپس اجازه دهید این ناحیه به طور طبیعی خشک شود.

اگر تصمیم به شستن کت جین خود دارید، دمای پایین دستگاه (۳۰ درجه یا کمتر) را در نظر بگیرید یا سعی کنید آن را با دست بشویید.

از یک شوینده ملایم اما با کیفیت استفاده کنید.

اگر کت جین شما دارای جزئیاتی مانند گل میخ های فلزی، زیپ یا دکمه های شکننده است، آن را در یک کیسه لباسشویی قرار دهید تا از این عناصر محافظت کنید.

همچنین می‌توانید از بخارپز دستی استفاده کنید – این دستگاه به از بین بردن بوها و از بین بردن باکتری‌ها کمک می‌کند، بنابراین یک جایگزین ایده‌آل برای شستشو است (و شستشوی کمتر به جلوگیری از محو شدن رنگ کمک می‌کند). کافی است کاپشن خود را به چوب لباسی آویزان کنید و آن را به صورت عمودی بخار دهید. این کار همچنین چین و چروک ها را از بین می برد و از بیرون آوردن میز اتو نیز جلوگیری می کند.

شستن شلوار جین و سایر محصولات جین نیازی به دردسر ندارد. با رعایت این نکات به راحتی از آنها مراقبت خواهید کرد. آیا بیشتر از سایه های آبی سنتی در کمد لباس خود دارید؟ نگران نباشید، این راهنما در مورد نحوه شستن شلوار جین مشکی و همچنین سایر رنگ ها کاربرد دارد. به یاد داشته باشید، وقتی نوبت به شستن موارد دلخواه قدیمی می رسد، کمتر، بیشتر است./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *