اخبار دورنسی

شلوار جین مام چیست؟

شلوار جین مام یک مدل جین آزمایش شده و قابل اعتماد است که ما هرگز از آن خسته نخواهید شد. می‌توانم بگویم که من تنها کسی نیستم که در سال گذشته یک بار هم به سراغ شلوار جین تنگم نرفتم. این موضوع را صرفاً به این دلیل است که مدتی است شلوارهای ساق و لباس‌های راحتی بیشتر توجه رو جلب میکنه ،من به سادگی نمی توانم به چیزی بدتر از این فکر کنم که خودم مجبورم یه کتونی تنگ بپوشم و راه بروم.شکل جین مام ممکن است برای چند دهه بسیار نامرغوب بوده باشد (حتی نام نشان دهنده عدم مد روز بودن باشد) اما، به لطف نوستالژی ما برای همه چیزهای دهه ۹۰، اکنون کاملاً به مد بازگشته اند. اگر شما هم مثل من در تلاش هستید که روز به روز خود را برای چیزی شیک – اما همچنان راحت – تغییر دهید، اجازه دهید ویرایش ما از بهترین شلوار جین مام را به شما معرفی کنم. و برای نحوه پوشیدن آنها به خواندن ادامه دهید.

در واقع شلوار جین مام چیست؟ تفاوت بین شلوار جین مام و سایر شلوار های جین چیست؟

شلوار جین مام، شلوار جین راسته، شلوار جین گشاد، شلوار جین دمپا تنگ، شلوار جین فاق بلند ، مدل های شلوار جین در عصر امروزی بی پایان است. بنابراین چگونه می توانید شلوار جین مام خود را ازسایر شلوار های جین تشخیص دهید؟ به مدل mom-jean دهه ۹۰ نگاه کنید، متوجه خواهید شد که شلوار جین مام با کمر بلند و کشش کمتر – مانند جین کلاسیک – و به گونه‌ای برش خورده است که تناسب نسبتا گشاد داشته باشد، به‌ویژه روی ران‌ها، سپس اطراف مچ پا باریک میشودو تقریبا مدل شلوار مورد علاقه زنان دهه ۸۰ و اوایل دهه ۹۰ را ایجاد می کنند.

ست کردن استایل با شلوار جین مام استایل…

بهترین راه برای پوشیدن شلوار جین مام استایل با یک پیراهن سفید سایز بزرگ، یک تی شرت یا چند لباس بافتنی است . برش مخروطی دور مچ پا به این معنی است که شلوار جین مام به راحتی با کفش های ورزشی و نیم بوت نیز ست می شود – برای بهتر شدن این مدل، فقط لبه ها را جمع کنید.

افراد مشهوری مانند بیانسه، جنیفر لوپز، تیلور سویفت، جیجی حدید و کندال جنر گرفته تا تعداد بی‌شماری از اینفلوئنسرهای اینستاگرام و بلاگرهای مد، که شلوار جین مام خیلی در استایل هایشان میبینیم. شلوار جین مام استایل جدا از اینکه شما را زیبا جلوه می‌دهد، با توجه به اینکه فضای کافی برای پاهای شما ایجاد می‌کند تا احساس انعطاف‌پذیری نیز داشته باشید، راحتی شما را نیز تضمین می‌کند. بنابراین، اگر می‌خواهید روش‌های بسیار زیادی برای پوشیدن شلوار جین مام استایل بدانید، خوشحال باشید چون مطالب ما برای شما بسیار مفید خواهد بود، زیرا ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی دهیم. در این مقاله شما را با گزینه های بی پایانی آشنا می کنیم تا به بهترین شکل ممکن شلوار جین مام در استایل استفاده کنید. مهم نیست که چه تیپ بدنی دارید. ایده هایی که در زیر برای شما داریم مطمئناً ارزش امتحان کردن را دارد.

چگونه به شلوار جین مام خود مدل دهید؟
مدل دادن به شلوار جین مام خیلی سخت نیست، فقط آنطور که شلوار جین معمولی خود را مدل می‌دهید بپوشید، اما درست مانند هر جنون دیگری، اگر می‌خواهید آن را تسکین دهید، روشی برای این کار وجود دارد. بنابراین، هوشمندانه‌ترین راه برای تقویت آنی ظاهرتان این است که همیشه آن را با پیراهنی به‌طور کامل یا نیمه پوشیده بپوشید، که فقط از همه چیز مراقبت می‌کند. در اینجا چیزهای دیگری وجود دارد که می توانید از کمد خود استفاده کنید، که به همان اندازه عالی کار می کنند و کاملاً مد هستند.

کفش کتانی سفید – با شلوار جین پاره.
چکمه های بلند – با قسمت پایینی فرسوده.
کت های بمب افکن یا چرمی، پیراهن چهارخانه .
کت های ترنچ، هودی های کوتاه، تی شرت های یقه دار در زمستان.
پیراهن های ساده، راه راه یا ژولیده – در هر زمان.
همانطور که می گویند، زیبایی در آن جزئیات ظریف است، و در این مورد، لبه های تقریبا فرسوده، یک باندانا گردن و البته، ژاکت خز ضخیم با چاپ حیوانی، که من نمی توانم از آن عبور کنم. به هر حال، فقط این را با چشمان بسته تصور کنید. نمی توان منتظر امتحان کردن بود.

چیزی که چند وقت پیش برای من خیلی جالب بود و من را به هیجان آورد، من واقعاً فکر می کنم که اگر می توانید سبکی را انتخاب کنید، خود را یک مد لباس بدانید. بالا را ساده و ساده نگه دارید تا به نظر نرسید که در آستانه ورود به یک مهمانی با موضوع دهه ۹۰ هستید. شلوار جین مام استایل به اندازه کافی قدیمی نیست، یک ژاکت پف کرده و یک کمربند ضخیم به آن اضافه کنید، تا بد به نظر برسد هر تی شرت رنگ ساده ای با چکمه جواب می دهد.

بدنه‌ای با شکل ظاهری، با یک جفت جین شیک و چکمه‌های آبی برقی، برای همگام شدن با زمستان بسیار جذاب و دلنشین است. کت جین شما را در برابر سرما محافظت می کند، اما بستن آن در کمر نیز به همان اندازه شیک است. و کلاه پشمی که می دانیم همه چیز را جذاب می کند.هر کسی که اهل مد است، بهتر است در نظر بگیرد کفش‌های سفید و شیک که چشمک می‌زند. آنها به خصوص با شلوار جین مام عالی به نظر می رسند، اگر خط پاچه را کمی بالا بیاورید، خیلی جذابیت بیشتری پیدا میکنید.

ما باید از بازگشت بزرگ شلوار جین مام بعنوان استایل جدید امروزه خوشحال باشیم. چون نه تنها با کلاس هستند، بلکه پوشیدن آنها بسیار راحت است. و بهترین بخش این است که شما می توانید آنها را با هر چیزی بپوشید و همچنان شبیه یک نمایشگر خواهید بود. می توانید به ظاهر قدیمی بروید و توجه مناسب را به خود جلب کنید. همچنین، با ظاهر تک رنگ تمام مشکی نیز جذاب است. و اکنون تقریبا از تمام روش های مختلف پوشیدن شلوار جین مادر آگاه هستید./