اخبار دورنسی

شلوار جین ممکن است بر سلامت شما تأثیر منفی بگذارد!

شلوار جین اسکینی برای مدتی در گذشته مد بود ، ولی به طرز شگفت انگیزی در سال ۲۰۲۱ دوباره مد شد. با گذشت سالها، شلوارهای جذب با جنس های مختلف طرفدار های خود را از دست داده و به جین روی آورده اند. همانطور که ممکن است مد به نظر برسد، طرفداران آن روز به روز بیشتر میشود.پاسخ این است – سلامتی شما. شلواری که مورد علاقه مردم است، تهدیدی اساسی برای سلامتی پوشنده است. از آسیب عصبی گرفته تا رگ‌های واریسی، شلوارهای جین مد روز بیشتر از آنچه فکر می‌کنید باعث آسیب می‌شوند.

ولوودینیا

یک مجله تحقیقاتی در مورد بیماری دستگاه تناسلی نشان داد که شلوار جین تنگ یا شلوار تنگ باعث ولوودینیا می شود. ولوودینیا وضعیتی است که باعث ناراحتی و درد مزمن ضربان دار در ناحیه فرج می شود. شلوار جین تنگ نیز با تحریک واژن، عفونت قارچی و واژینوز باکتریایی مرتبط است. این مشکلات به دلیل محدود کردن جریان هوا و جریان خون در قسمت پایین تنه توسط شلوار جین رخ می دهد.

آسیب دائمی عضلانی

شلوار جین تنگ باعث آسیب عضلانی و عصبی می شود. مطالعات موردی توسط مجله مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب و روانپزشکی نشان داد که چمباتمه زدن در شلوار جین تنگ به مدت طولانی باعث ایجاد وضعیتی به نام سندرم کمپارتمان می شود که زمانی رخ می دهد که جریان خون به قسمت خاصی از بدن قطع شود. این سندرم با تورمی که در اطراف عصب، ماهیچه و رگ های خونی رخ می دهد مشخص می شود.

ناباروری در مردان

پوشیدن شلوار جین تنگ برای مردان نیز ایده وحشتناکی است و بر سلامت باروری آنها تأثیر می گذارد و همچنین باعث عفونت ادراری در کنار سایر مشکلات سلامتی می شود. پیچ خوردگی بیضه یک بیماری شایع در مردانی است که به طور مداوم از شلوار جین تنگ استفاده می کنند. همچنین پوشیدن طولانی مدت این شلوار جین باعث ایجاد سرطان و آسیب به اندام های خصوصی می شود.

مشکلات مفصلی و کمر درد

استفاده از شلوار جین تنگ باعث افزایش استرس در دیسک های تحت تأثیر کمر در مردان و زنان می شود. علاوه بر این، به دلیل حرکات و وضعیت غیرعادی هنگام پوشیدن شلوار تنگ می‌تواند باعث ایجاد مشکلاتی در ستون فقرات و لگن در مردان و زنان شود. به این موضوع که به دلیل وضعیت نامناسب بدن که منجر به گرفتگی عصب می شود، ایجاد می شود، «سندرم جین لاغر» نامیده می شود.

درد شکم

درست همانطور که بستن کمربند تنگ باعث درد در ناحیه شکم و لگن می شود، شلوار تنگ شما شکم و کمر شما را فشار می دهد و جریان خون در غدد لنفاوی را محدود می کند. همچنین برای مفاصل ران و ستون فقرات کشنده است و بر وضعیت بدن شما تأثیر می گذارد.

لخته شدن خون

پوشیدن شلوار جین تنگ دلیل اصلی گردش خون ضعیف در پایین تنه است که در نهایت منجر به لخته شدن خون می شود. در حالی که اعصاب در داخل شلوار تنگ منقبض می شوند، تحت فشار دائمی قرار می گیرند که در نهایت منجر به درد در ناحیه کشاله ران و ران ها می شود. این موضوع اغلب با سوزن سوزن شدن، سوزش و ناراحتی در پاها نشان داده می شود.

بنابراین، آیا باید شلوار جین تنگ خود را کنار بگذارید؟
با پارچه های پنبه ای و تنفس پذیر و سیلوئت های راحت تر دوست شوید. موقع خرید شلوار جین حتما توجه داشته باشید که شلوار را از برند معتبری تهیه کنید تولیدی شلوار جین زنانه دورنسی همیش در انتخاب پارچه ونوع دوخت و الگو بسیار حساس و با دقت عمل کرده و همیشه به فکر مشتریان خود هست. سندرم جین لاغر واقعی است. لباس هایی که راحت نیستند را کنار بگذارید. اطمینان حاصل کنید که هنگام پوشیدن لباس، هیچ گونه درد، ناراحتی، سوزش یا بی حسی را تجربه نمی کنید. بیایید سلامتی را به لباس ترجیح دهیم تا شیک پوش به نظر برسیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *