اخبار دورنسی

نحوه مدل دادن به شلوار جین صاف: راهنمای جین

پوشیدن شلوار جین مانند دستکش یکی از لذت های کوچک زندگی است. چیز خاصی در مورد یک جفت قابل اعتماد وجود دارد که شما بارها و بارها به دنبال آن هستید. آیا یک یا دو مورد در کمد خود دارید که به ذهنتان می رسد؟ با توجه به این نکته، سیلوئت های جین درست مانند روند مد، مد می شوند و از مد می افتند. ما مطمئن هستیم که زمزمه‌هایی از انجمن TikTok شنیده‌اید که چگونه شلوار جین تنگ دیگر جذاب نیست. اگرچه ممکن است این درست باشد، اما ما معتقدیم که احساس عالی در لباس‌هایمان بر هر روند فعلی اولویت دارد. مهم نیست که چه مدل شلوار جین را ترجیح می دهید، اگر آنها را دوست دارید، باید آنها را بپوشید. با این حال، اگر شما مشتاق هستید که از لباس های جین غیر لاغر استفاده کنید، ما نیز برای آن آماده ایم. آنها بسیار شیک هستند و راهی سرگرم کننده برای امتحان کردن چیزهای جدید هستند. کنجکاو هستید که چگونه شلوار جین راسته را مدل کنید؟ شما جای درست آمده اید.

شلوار جین راسته یک شبح کلاسیک و یک انتخاب عالی برای پوشیدن روزمره است. با این اوصاف، استایل دادن به آنها کمی مشکل است. اگر شلوار جین شما کمی کوتاه (یا خیلی بلند) باشد، یک لباس معمولاً نامناسب به نظر می رسد. علاوه بر این، لبه‌های پهن‌تر آن‌ها مانند شلوار جین اسکینی فوق‌الذکر به راحتی در چکمه‌ها قرار نمی‌گیرد. سعی کنید جین ساق راست خود را تنها یک تکه از پازل لباس در نظر بگیرید. با انتخاب تاپ و کفش مناسب، یک مجموعه مکمل از سر تا پا ایجاد خواهید کرد. برای آگاهی از نحوه پوشیدن این کمد لباس زنانه با اطمینان به خواندن ادامه دهید.

تاپ برای پوشیدن با شلوار جین راسته

هنگامی که به دنبال راهنمایی در مورد نحوه استایل کردن شلوار جین صاف هستید، همه چیز را از بالا در نظر بگیرید. جین به عنوان یک بوم خالی عمل می کند، بنابراین می توانید لباس خود را بسته به انتخاب پیراهن خود در هر جهتی بچرخانید. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که سبک شخصی شما چیست؟ آیا به سیلوئت های بوهو، جزئیات تند، لاک های پیش پا افتاده یا سبک های رمانتیک علاقه دارید؟ هنگامی که به این سوال پاسخ دادید، می‌توانید بهترین تاپ‌ها را برای پوشیدن با شلوار جین راسته انتخاب کنید. از این گذشته، این یک فرصت عالی برای ابراز وجود از طریق لباس هایتان است. اگر به آنچه هستید وفادار بمانید، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید.

از سه راهی های گرافیکی و آستین های بنددار گرفته تا تاپ های پولو و پاپاور، گزینه هایی دارید. مهمتر از همه، میخکوب کردن تناسب چیزی است که واقعاً بیشترین اهمیت را دارد. شلوار جین راسته دارای برش مستقیم از کمر تا لبه است، بدون اینکه در مچ پا باریک شود. آنها در مدل های گشاد، دوست پسر و باریک موجود هستند و همیشه جادارتر از شلوار جین تنگ هستند. با در نظر گرفتن این موضوع، می‌خواهید برای ایجاد تعادل در نسبت‌ها، مناسب‌های مکمل را در بالا انتخاب کنید.

چگونه یک شلوار جین صاف با کمر بلند بسازیم

شلوار جین کمر بلند نه تنها راحت است، بلکه در مشخص کردن کمر و ایجاد فرم نیز عالی است. خانم‌ها، وقتی تصمیم می‌گیرید که چگونه شلوار جین قد بلند را بسازید، تاپ‌هایی را انتخاب کنید که توجه را به سمت بالا به آسمان جلب کند. شما می توانید این کار را به بیش از یک روش انجام دهید. اگر از طرفداران سیلوئت های شیک هستید، برای ایجاد ظاهری بدون درز، به سراغ لباس بدن بروید. یا، با تناسبات بازی کنید و یک تاپ کراپ بپوشید که درست به بالای شلوار جین شما می خورد. این می تواند یک سه راهی روان، تانک بافتنی آجدار یا بلوز دودی باشد – فقط به نام چند مورد. در نهایت، اگر پیراهن‌های سایز بزرگ را ترجیح می‌دهید، به سادگی قسمت جلویی آن را در شلوار جین خود بچرخانید و احساس راحتی کنید. تبریک می گویم، شما در حال حاضر یک قدم به دستیابی به لباس های جین راسته شیک نزدیک شده اید.

نحوه پوشیدن شلوار جین راسته با چکمه

آیا مطمئن نیستید که چگونه شلوار جین راسته را با چکمه بپوشید؟ اگر چنین است، شما تنها نیستید. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، هنگام همکاری با این دو کمد، چند مانع بالقوه وجود دارد که باید از آنها اجتناب کرد. از طرف دیگر، آنها در واقع یک گزینه فوق العاده در هوای سرد و مرطوب هستند (با عرض پوزش، ته زنگی). اغلب، شلوار جین راسته دارای قدهای کوتاه است که از خیس شدن آنها در گودال های باران جلوگیری می کند. اگر صحبت از هوای سرد شد، چکمه ها بهترین انتخاب برای پاییز و زمستان هستند. هنگامی که متوجه می‌شوید که چگونه با کاهش دما، شلوار جین راسته را مدل دهید، چکمه‌ها احتمالاً بهترین انتخاب کفش هستند. آیا شما کنجکاو هستید؟ به خواندن ادامه دهید تا چند روش مورد علاقه ما برای استایل دادن به این دوتایی جین و چکمه را کشف کنید.

نحوه پوشیدن نیم بوت با شلوار جین صاف

درس مد بعدی ما به نحوه پوشیدن چکمه های مچ پا با شلوار جین راست می پردازد. از آنجایی که شلوارهای جین استاندارد زنانه معمولاً به طول مچ پا می‌رسند، استایل کردن آنها با چکمه‌های مچ پا دشوار است. ممکن است همپوشانی ناخوشایند و همچنین دسته‌بندی ناخواسته جین شما اتفاق بیفتد، بنابراین تا حد امکان از آن اجتناب کنیم. برای انجام این کار، یک جفت چکمه را انتخاب کنید که دارای یک محور باریک است که روی پای شما قرار می گیرد. این کمک می کند که سرآستین های جین شما هنگام راه رفتن، نشستن یا روی پاهایتان روی کفش شما سر بخورد. به دنبال یک شلوار جین کوتاه تر هستید؟ اطمینان حاصل کنید که همیشه یک شکاف کوچک بین پایین شلوار جین و رویه چکمه شما وجود دارد. به راحتی می توانید یک جوراب بلند بپوشید تا پوست در معرض آن در روزهای سرد گرم بماند.

نکته استایل: آیا می خواهید هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه پوشیدن شلوار جین راسته، راه بیشتری را طی کنید؟ برای ایجاد تضاد رنگی خوب، شلوار جین تیره را با چکمه های روشن تر ست کنید و بالعکس. انجام این کار باعث می شود که لباس به روشی جذاب از بین برود و به شلوار جین و کفش شما اجازه بدرخشد.

چکمه های رزمی گرانج دهه ۹۰ را ارائه می دهند

این یکی برای شماست. به دنبال جهتی برای مدل دادن به شلوار جین راسته با پیچ و تاب بی‌نظیر هستید؟ با قرض گرفتن از یک روند مد محبوب دهه ۹۰: چکمه های رزمی، به میل های خود استعداد خاصی اضافه کنید. این ظاهر را با پوشیدن یک شلوار جین صاف بلندتر که بالای توری ها را می پوشاند، از بین ببرید. قسمت پایین شلوار جین شما فقط باید بالای پاهای شما را بپوشاند (نه کاملاً بپوشاند). یک زیره یا ته پلت فرم به مدرن کردن لباس شما و افزایش ارتفاع به روشی راحت کمک می کند. شلوار جین اسید یا لایت واش جلوه کاملی را ارائه می دهد. علاوه بر این، ناراحتی را به عنوان اشاره ای به سبک واقعی گرانج انتخاب کنید. یک تی شرت بند پژمرده، پیراهن فلانل یا ژاکت چرمی را به تن کنید و درست با جمعیت ناسازگار ترکیب خواهید شد.

چکمه های کابوی را برای زیبایی آمریکایی بپوشید

از تزئینات حاشیه‌ای و کلاه‌های استتسون گرفته تا لباس‌های جین دوتایی، سبک‌های الهام‌گرفته از غرب به صحنه مد بازگشته‌اند. اگر عاشق ظهور زیبایی شناسی آمریکاییانا هستید، ممکن است تعجب کنید که چگونه شلوار جین راسته را با چکمه های کابویی مدل کنید. به طور سنتی، شلوار جین بوت‌کات بهترین انتخاب برای پوشیدن این چکمه‌های آماده مزرعه است، زیرا می‌توانند مدل بوت گسترده‌تری را در خود جای دهند. با این حال، ما چند ترفند در آستین خود داریم. به جای یک چکمه کابویی بلند کلاسیک، شفت کوتاه‌تری را انتخاب کنید. با روکش چرمی، گلدوزی های تزئینی یا چاپ پوست مار، آن استعداد غرب وحشی را حفظ کنید. یک شلوار جین راسته با چاک های کناری انتخاب کنید تا در ماجراجویی اسب سواری بعدی، چکمه های خود را به نمایش بگذارید. ظاهر خود را با یک پیراهن مجلسی و یک کلاه لبه صاف برای یک لباس برنده جایزه در عرصه مد تکمیل کنید.

نحوه پوشیدن شلوار جین صاف با کفش ورزشی

برای همه خانم های معمولی ما، ممکن است در مورد نحوه پوشیدن شلوار جین راسته با کفش های کتانی کنجکاو باشید. شلوار جین و کفش تنیس ترکیبی بی دردسر هستند، اما می توانند به راحتی بیشتر به سمت «زیبایی شناسی پدر» متمایل شوند. می‌دانید در مورد چه چیزی صحبت می‌کنیم: ترکیبی از جین بی‌شکل و لباس‌های درشت. جدا از شوخی، ما می‌دانیم که ظاهر ممکن است برای برخی جذاب باشد، و ما برای آن اینجا هستیم. با این حال، اگر با شما همخوانی نداشت، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم. برای داشتن حسی زنانه‌تر، یک جفت کفش کتانی کوتاه و کشدار بخرید. یک کفش بدون بند سفید تماماً احساس تمیزی را ارائه می دهد و بسیار همه کاره است. بعلاوه، آنها با کاپری های پای راست برای بهار و تابستان عالی به نظر می رسند.

آیا هنگام تصمیم گیری در مورد نحوه مدل دادن به شلوار جین راسته، گزینه جسورتری می خواهید؟ ضربات با رنگ روشن یا یک جفت با الگوی بلوک رنگی پاپ مورد نظر شما را اضافه می کند. به سبز نئون، نارنجی برقی و صورتی تند فکر کنید. این کفش‌های ورزشی جذاب، مطمئناً لبخند را به لبان شما می‌آورند. برای انتخاب جوان پسند، به یک کفش کتانی کلاسیک رو به بالا به عنوان اشاره ای به روند محبوب مد دانشگاهی مراجعه کنید. اگرچه ما همه گزینه های بالا را دوست داریم، بالاپوش ها مورد علاقه ما هستند. چرا می پرسی؟ آنها بدون زحمت این شکاف را با جین بریده شده پر می کنند، اما به راحتی زیر شلوار جین بلند صاف را نیز می پوشانند. یک برد-برد در همه جا.

مدل ۴۱۱ در کفش های پاشنه بلند و شلوار جین راسته
ما خوشحالیم که اعلام کنیم که کفش‌های پاشنه بلند برای انتخاب سبک شلوار جین راسته انتخابی بی‌خطر است. آنها نه تنها مورد تایید قرار ملاقات شبانه هستند، بلکه برای بلند کردن یک شلوار جین معمولی و سه راهی عالی هستند. چه طرفدار کفش‌های پاشنه بلند ساده باشید و چه از کفش‌های کوتاه بلند، خوش شانس هستید. بزرگترین توصیه ما هنگام مدل دادن به شلوار جین و کفش پاشنه بلند این است که از تزئینات حجیم در مچ پا خودداری کنید. یک بند ساده یا بند پشتی باعث حفظ سطح یکپارچه می شود. پاشنه‌ها علاوه بر اینکه به راحتی می‌آیند، به بلند شدن ساق پا کمک می‌کنند، به‌ویژه انواع پنجه‌های نوک‌تیز. پس پا به پاشنه های مورد علاقه خود بگذارید و با خیال راحت از خانه بیرون بروید.

آیا آماده شیرجه رفتن به انتهای عمیق جین ساق راست هستید؟ استایلیست های متخصص ما اینجا هستند تا به شما کمک کنند. در آزمون استایل خود شرکت کنید، یک فیکس سفارش دهید و مجموعه ای از شلوار جین راسته را درخواست کنید. پنج سبک در خانه شما می آید تا بتوانید در راحتی خانه خود آن ها را امتحان کنید. قبل از خرید امتحان کنید، آنچه را که دوست دارید نگه دارید و بقیه را پس بفرستید. در حالی که منتظر رسیدن Fix خود هستید، به Stitch Fix Freestyle™ بروید تا موارد انتخاب شده برای سبک و اندازه خود را بیابید. ارسال، مرجوعی و تعویض به عهده ماست./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *