مد و فشن

نکته ای که هنگام خرید شلوار جین باید به آن توجه کنید:

هر زن به طور متوسط ​​ چند شلوار جین در کمد لباس خود دارد. امروزه این شلوار واقعا جهانی شده است. اگر جفت مناسب انتخاب شود، شلوار جین را می توان هم در تئاتر و هم در یک جلسه کاری پوشید. با این حال، پیدا کردن مدل مناسب – مدلی که عیوب را پنهان می کند و بهترین قسمت های بدن را مشخص می کند، کار بسیار سخت تری است.اخیرا متوجه شدیم که برای انتخاب شلوار جین که برای سال‌های طولانی دوام می‌آورد، در اتاق‌های مناسب به چه نکاتی باید توجه کنیم. عجله نکنید تا شلوار جین‌هایی را که کمی تنگ هستند روی چوب لباسی قرار دهید. مسئله این است که شلوار جین کشیده می شود و به همین دلیل است که بعد از مدتی تقریباً نیم سایز بزرگتر می شود. خط کمر و قسمت پایینی بالایی اولین قسمتی هستند که کشیده می شوند زیرا بیشترین فشار را هنگام پوشیدن به آن ها وارد می کند. در عین حال، شلوار جین هایی که در اتاق تناسب اندکی گشاد هستند، به زودی بی شکل می شوند و به خوبی به شما نمی آیند.

چگونه شلوار جین مناسب بدن شما را از آنهایی که برای شما خیلی کوچک هستند تشخیص دهید؟ روی یک صندلی در اتاق تناسب بنشینید – اگر شلوار جینی که می خواهید کمرتان را ببندید و حرکت و نفس کشیدن را دشوار می کند خیلی کوچک هستند. اگر آنها فقط کمی تنگ هستند – تبریک می گویم، شما مدل عالی را پیدا کرده اید!جین اصیل دارای درهم تنیدگی خاصی از نخ ها است – آن نوارهای مورب معروف. قسمت بیرونی شلوار جین باید تیره تر از داخل باشد. واقعیت این است که در جین، فقط نخ های تار که در قسمت بیرونی غالب هستند رنگ می شوند، بنابراین داخل جین سبک تر است. قسمت بیرونی شلوار جین باید تیره تر از داخل باشد. واقعیت این است که در جین فقط نخ های تار که در قسمت بیرونی غالب هستند رنگ می شوند، بنابراین داخل محصول جین سبک تر است. زیپ ها، دکمه ها، پرچ ها و سایر اتصالات روی شلوار جین باید از فلز (معمولاً برنج، مس، آلومینیوم یا نیکل) ساخته شوند. قطعات فلزی دوام بیشتری دارند و با جین نسبتاً خشن بهتر کار می کنند.بررسی کنید تا مطمئن شوید که انک، تراشه یا نقص دیگری ندارند. زیپ نباید هنگام بستن زیپ پایین بیاید، در غیر این صورت ممکن است هنگام پوشیدن آنها در وضعیت گیج کننده ای قرار بگیرید.

حلقه های کمربند حلقه هایی هستند که به نگه داشتن کمربند کمک می کنند. به عنوان یک قاعده، شلوار جین دارای ۵ حلقه کمربند است تا کمربند حداکثر پشتیبانی را داشته باشد. برخی از برندها مانند رانگلر ۲ حلقه کمربند دیگر به محصول خود اضافه می کنند.اگر کمتر از ۵ حلقه کمربند روی شلوار جین وجود دارد، بهتر است آنها را نخرید زیرا کمربند به خوبی جا نمی‌شود و این بر راحتی و ظاهر کلی تأثیر منفی می‌گذارد. حلقه های کمربند باید موازی یکدیگر قرار گرفته و به صورت مستقیم و محکم دوخته شوند.جیب های پشتی باید متناسب با اندازه باسن باشند، در غیر این صورت می توانند ظاهر فرم بدن را خراب کنند. اگر باسن انحنادار دارید، شلوار جین با جیب‌های کوچک را انتخاب نکنید آنها بر برآمدگی‌های انحنادار تأکید می‌کنند. جیب های بزرگ برای دختران لاغر توصیه نمی شود زیرا از نظر بصری حجم باسن را کاهش می دهد.فضای زیاد بین جیب های پشتی باعث افزایش بصری باسن می شود. و برعکس – اگر خیلی کوچک باشد، باسن کوچکتر به نظر می رسد. از این تکنیک می توان برای اصلاح بصری فرم بدن استفاده کرد. در موارد دیگر، مدل‌هایی را انتخاب کنید که جیب‌های آن‌ها خیلی نزدیک و فاصله چندانی با هم ندارند.

برچسب را می توان از چرم یا پارچه تهیه کرد. کتیبه ها و نمادهای گلدوزی شده یا برجسته از دیگر نشانه های شلوار جین با کیفیت هستند. دقت کنید که لیبل چقدر خوب و مستقیم دوخته شده است. اگر درز شکسته یا صاف نیست، شاید بهتر است به دنبال گزینه دیگری باشید.شلوار جین بلند اغلب با فاصله زیاد از درز پایین تا مگس متمایز می شود. آنها می توانند به صورت بصری نسبت شکل بدن را تغییر دهند و پایین تنه را بلند کنند. شلوار جین را با فاصله کم بین مگس و درز پایین انتخاب کنید تا از یک توهم نوری ناخوشایند جلوگیری کنید.رنگ برچسب داخل برچسبی که داخل شلوار جین قرار دارد باید سفید باشد. اگر قرمز، سبز یا هر رنگ دیگری است، به این معنی است که شلوار جین جدید شما احتمالاً هنگام شستن رنگ می ریزد. علاوه بر این، آنها به سرعت محو می شوند و سایه اصلی خود را تغییر می دهند.

کمربند می تواند خمیده یا مستقیم باشد. یک کمربند منحنی در پشت کمی بالاتر از جلو قرار دارد. این طرح باعث می شود که تناسب بیشتر و بهتری در اطراف کمر ایجاد شود – به این معنی که شلوار جین کاملاً روی بدن به نظر می رسد متناسب است.امروزه بازار محصولات جین را در رنگ های مختلف به ما عرضه می کند. هنگام ورود به فروشگاه، به این فکر کنید که برای چه اهدافی به شلوار جین جدید نیاز دارید. اگر به دنبال جفتی هستید که هم در محل کار و هم در مراسم رسمی بپوشید، به سراغ رنگ های تیره بروید.به گفته استایلیست ها، آنها همیشه زیباتر به نظر می رسند و تا حدی شبیه شلوار هستند. اگر برای هر روز به شلوار جین نیاز دارید، به انواع نیلی ترجیح دهید.طراحان برخی از مدل های شلوار جین را با چین یا سبیل تزئین می کنند. آنها را می توان به عنوان مثال در ناحیه زانو و کشاله ران مشاهده کرد. مراقب باشید – این جزئیات توجه را جلب می کند. اگر مطمئن نیستید که می‌خواهید روی این یا آن قسمت از بدن تأکید کنید، شلوار جین‌هایی را انتخاب کنید که در این قسمت چین‌خوردگی ندارند./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *