اخبار دورنسی

چند نوع از بهترین شلوارهای جین برای زنان…

آیا زمان آن است که شلوار جین پاره ای که هر روز می پوشید را به روز کنید؟ آزمایش کنندگان ما چند شلوار جین زنانه برتر موجود در بازار را بررسی و خریداری کرده اند و نتایج یافته های خود را در این بررسی جامع و عملی جمع آوری کرده اند. ما با این شلوار راه می رفتیم، می نشستیم، چمباتمه می زدیم، باغبانی می کردیم و اثاثیه را با این شلوار جابه جا می کردیم تا بهترین و بدترین دسته را مشخص کنیم. از بازآفرینی گرفته تا کار تا شب، ما بهترین گزینه‌ها را برای هر فعالیت انتخاب کرده‌ایم. بررسی ما می تواند به شما کمک کند تا جفت مناسبی را که بودجه و نیازهای کمد لباس شما را برآورده می کند، راهنمایی کند.

ما مجموعه‌ای از شلوارهای زنانه و همچنین سایر لباس‌های زنانه را آزمایش کرده‌ایم، مانند بادگیرها برای جلوگیری از وزش باد و پشم‌های پشمی برای راحت‌تر شدن هوا در هنگام سردتر شدن هوا.

سایت های فر.ش آنلاین یکی از مواردی است که شما می خواهید در رنگ های مختلف بخواهید تا بتوانید آن را با هر لباسی ست کنید. این شلوار با یک تناسب مستقیم و متناسب با سایز، یک گزینه عالی برای خرید آنلاین است – بدون استرس که نتوانید آن را امتحان کنید! ما متوجه شدیم که اینها هنگام نشستن ساعت‌ها در محل کار بسیار راحت هستند، در حالی که هنگام حرکت در اطراف و انجام کارهای خانه بسیار عالی عمل می‌کنند. مواد بهتر از بسیاری از جفت‌های دیگر در برابر تست قرار گرفتند. درزها هنگام مالش با کاغذ سنباده درشت تکان نمی خوردند و مواد ساییدگی کمی روی زانوها نشان می داد. جنس کمر بلند و مواد کشسان، تناسب دلپذیری را ایجاد می‌کند و این جفت جیب‌های جلویی به‌طور شگفت‌انگیزی عمیق دارد. آنها همچنین ارزش بسیار خوبی دارند و با سبک های متعددی عرضه می شوند.

این محصول نکات منفی کمی دارد. مواد کشسان (شامل ۱۸٪ پلی استر و ۳٪ الاستین) به این معنی است که آنها هنگام باغبانی یا انجام کارهای حیاط در روزهای گرم کمی عرق می کنند. اگر شما یک وفادار به برند هستید که عمیقاً به آخرین روندها اهمیت می دهد، ممکن است برند آمازون به اندازه برندهای مد روز وزن زیادی نداشته باشد. با این حال، در مجموع، آن‌ها ارزشی باورنکردنی به ارمغان می‌آورند و اولین انتخاب ما هستند، زیرا جفتی هستند که شما بارها و بارها از کمد خود بیرون خواهید آورد.

یک شلوار جین قدبلند و راحت با برچسب قیمتی مناسب است. جنس این شلوار از ۷۸% پنبه، ۲۰% پلی استر و ۲% الاستین تشکیل شده است که تناسب راحت و کشسانی را ایجاد می کند. ما کمر بلند را دوست داریم و متوجه شدیم که آنها به اندازه کافی برای پوشیدن در تمام روز راحت هستند. این ماده همچنین به اندازه کافی بادوام و قابل توجه است که حرفه ای به نظر برسد و ما احساس خوبی داشتیم که این شلوار را در یک جمعه معمولی در دفتر تکان دهیم.

اگرچه آنها با استانداردهای شلوار جین لاغر راحت هستند، اما این شلوارهایی نیست که ما برای انجام کارهای خانه در حیاط بیرون می رویم. آنها هنوز محکم هستند و بهترین تحرک دسته را ارائه نمی دهند. ما همچنین در طول آزمایش سمباده خود با دوام درزها و زانوها مشکل داشتیم که دوام طولانی مدت آنها را به خوبی نشان نمی دهد.

وقتی می‌خواستیم تیزبین به نظر برسیم، به Levi’s Women’s 721 High Rise Skinny رسیدیم. با کمر بلند و برای هر فرم بدنی جذاب است. ما شکل لاغر را دوست داشتیم، اما از اینکه ساق پا خیلی سفت نبود، مانند برخی از گزینه های لاغر دیگر که آزمایش کردیم، قدردانی کردیم. بند کمر، حلقه های کمربند و زیپ همگی بادوام و به خوبی ساخته شده اند، به علاوه جین در طول تست دوام ما به خوبی عمل کرد. اگر برای تحت تاثیر قرار دادن لباس می پوشید، به Levi’s 721 نگاه نکنید.

از آنجایی که این شلوارها تنگ و جذاب هستند، از نظر دامنه حرکتی کمی کوتاه می آیند. ما قطعاً اینها را برای انجام کارهای خانه یا کمک به یک دوست در جابجایی اثاثیه توصیه نمی‌کنیم – آن‌ها همان چیزی را ندارند که شلوار جین با درصد الاستین بالاتری دارد. خوب است زیرا اینها قطعاً برای یک شب بیرون رفتن یا یک لباس غیررسمی زیبای جمعه به سراغ ما هستند.

Gloria Vanderbilt Classic Amanda High Rise Tapered راحت ترین جفت تست شده است. آنها کاملاً شلوار ورزشی نیستند، اما در راحتی به شما نزدیک می شوند. کمر بلند به این معنی است که وقتی می‌نشینید، خم می‌شوید یا چمباتمه می‌زنید در جای خود می‌مانند، بنابراین برای باغبانی، پروژه‌های اطراف خانه یا استراحت روی کاناپه عالی هستند. آنها همچنین بادوام هستند – وقتی آنها را با کاغذ سنباده مالیدیم، تفاوت قابل توجهی مشاهده نکردیم. حلقه های کمربند نیز جامد هستند. برخلاف اکثر مدل‌های زنانه که جیب‌های جلوی کوچکی دارند، این جیب‌ها به اندازه‌ای بزرگ هستند که یک دست کامل را در خود جای دهند، که طراوت‌بخش است!

جنبه منفی آماندا (نزدیک بودن به شلوار ورزشی در راحتی) در استایل آن منعکس شده است. علیرغم اینکه به عنوان “جین لاغری اصلی” به بازار عرضه می شود، هیچ چیز در مورد این تناسب باریک بسیار گشاد باعث لاغری نمی شود. (بیشتر بررسی ها موافق هستند که اندازه آنها درست است، اما دور کمر ۳۳ اینچی و ۳۰ اینچ درز چند اینچ از سایز متوسط ​​۱۰ بزرگتر است.) آنها ممکن است فوق العاده جذاب نباشند، اما برای شلوارهایی که می توانند به همه شما بچسبند. گ در روز و احساس نیاز به تغییر در هنگام بازگشت به خانه در شما ایجاد نمی کند.

اگر از چرخ‌های چرخ‌دار (یا حتی پیاده‌روی می‌برید)، LEE Monroe Fit بهترین جفت است. کمر بلند برای خم شدن، چمباتمه زدن، حرکت کردن یا کشش به شما می‌چسبد – همه اینها بدون جمع شدن یا آشکار کردن پشت پوشنده. برش راحت و تناسب با اندازه واقعی به این معنی است که آنها به راحتی و بدون هیچ گونه گیره یا برچسب خارش دار قرار می گیرند.

ما موفق شدیم در نیمه راه از طریق آزمایش معیار دوام، سوراخی در درز داخلی ران ایجاد کنیم (فقط ۶۰ مالش با کاغذ سنباده درشت طول کشید)، و زمانی که مواد دچار ساییدگی و پارگی، از جمله شستشو، می شوند، رنگ به طور قابل توجهی تغییر می کند. در حال حاضر یک تفاوت جزئی در رنگ پس از تنها پنج بار شستشو وجود دارد. مگس زیپ نیز گاهی اوقات گیر می کند. حدود یک در ۲۰ بار با این حال، برای یک شلوار راحت و راحت که با شما حرکت می‌کند، شلوار LEE Women’s Instantly یک گزینه عالی است.

توجه داشته باشید، Signature شلوار جین نیست! آنها جگینگ هستند! این بدان معنی است که آنها زیپ، جیب یا حلقه کمربند ندارند. آنها دارای ویژگی های ساختگی هستند که آنها را شبیه شلوار جین کلاسیک می کند، که زیبایی شناسی خود را دارد. ما متوجه شدیم که آنها کمی کوچک می دوند و برای وارد شدن به آنها تلاش جدی لازم بود (پریدن زیاد در اتاق). گفته می شود، اگر اندازه مناسب را سفارش دهید، اینها تناسب کششی با تحرک زیاد را ارائه می دهند.

جیب‌های دوخته شده در جلو ما را قانع نکردیم و متوجه شدیم که کمر بند تقریباً تهاجمی‌تر از زیپ دکمه‌ای سنتی است. اندازه دور کمر نسبت به اندازه درست است، اما درز نسبت به اندازه آن کوتاه است. شما می خواهید با رنگ های مشابه بشویید، به خصوص در چند شستشوی اول، زیرا مقدار مناسبی از رنگ را درست از خفاش نشت می کنند (اگرچه بعد از آن تفاوت قابل توجهی در رنگ مواد وجود ندارد).

Amazon Essentials همان ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌دهد که همتایان بلندپایه خود که ما بسیار دوستشان داشتیم. آنها راحت، چاپلوس، فوق العاده کشسان هستند و در رنگ های متنوعی عرضه می شوند. ما قدردانی می کنیم که این شلوار جین متناسب با اندازه است و کمی کشش قابل قبول در آنها وجود دارد، زیرا آنها باید به صورت آنلاین خریداری شوند، بدون اینکه آنها را شخصاً امتحان کنید. ما همچنین از قیمت مناسب این شلوار خوشحال شدیم.

ما یک نسخه کمی مضطرب سفارش دادیم و متوجه شدیم که سوراخ “مضطرب” که با شلوار آمده بود تنها پس از چند ساعت پوشیدن بسیار رشد کرد. این برای دوام کلی شلوار در دراز مدت خوب نیست. ما از سادگی این شلوارها از نظر طراحی قدردانی می‌کنیم، اما برخی ممکن است فقدان آن‌ها را کمی آزاردهنده بدانند.

Levi’s 711 Skinny به طور جدی پوست را تنگ می کند. از کمر گرفته تا مچ پا، تمام انحناهای شما را در آغوش می گیرند. برای کسانی که پاهای لاغری دارند، تناسب دلپذیری را فراهم می‌کنند، اما اگر ران‌ها و ساق پاهای عضلانی دارید، برای یک تناسب در سطح ساق آماده باشید. حلقه های کمربند و زیپ صاف کار می کنند و مواد استفاده شده برای ما بادوام به نظر می رسید.

باز هم، اینها به قدری محکم می‌شوند که بسیاری از منتقدان پیشنهاد می‌کنند هنگام سفارش، یک یا حتی دو اندازه را افزایش دهید. با وجود این، اندازه‌گیری‌ها برای سایز ۶ نسبتاً استاندارد هستند، اگرچه ما مجبور شدیم کمی رقص کنیم تا در آنها تکان بخوریم. از آنجایی که آنها سفت هستند، دامنه حرکتی زیادی ندارند و ممکن است در صورت خم شدن یا چمباتمه زدن، کمربند بخواهید تا آنها را نگه دارد. ۷۱۱ Skinny یک جایگزین کمی مقرون به صرفه برای برخی از محصولات مد روز است.

NYDJ Marilyn Straight یک جفت راحت برای انجام امور یا حتی پوشیدن در دفتر در جمعه های معمولی است. درزها به خوبی خود را حفظ می کنند و مواد بسیار نرم و کششی هستند. آن‌ها به اندازه‌ای راحت هستند که می‌توانید در آن راه بروید، و برش به اندازه کافی شل است، بنابراین اگر برای مدت طولانی‌تری بنشینید، در جایی فرو نمی‌روند. جنس آن سبک تر از جین معمولی است که آن ها را به گزینه خوبی برای تابستان تبدیل می کند.

مواد روی زانوها به خوبی در برابر تست مقاومت نمی کنند. در حالی که آزمایش ما هیچ سوراخی ایجاد نکرد، رنگ و بافت به طور قابل توجهی در هنگام مالش تغییر کرد. اگرچه آنها بیشتر با اندازه مناسب هستند، یک شکاف بزرگ در کمر در پشت وجود دارد (و در واقع اندازه دور کمر نسبتاً بزرگ ۳۴ اینچ برای اندازه است). سپس دوباره، قیمت بالاتر به این معنی است که احتمالاً نمی خواهید به هر حال اینها را برای کارهای بیرون بپوشید. مواد داخل آن کمی خارش دارند، بنابراین ارزش آن را دارد که آنها را از داخل بشویید، که بعد از چند بار شستشو کمی کمک می کند. /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *