مد و فشن

چند نکته کاربردی برای ایجاد یک سبک شخصی

روی لباس های ساده (Basic) سرمایه گذاری کنید

روی لباس های با کیفیت خوب با طرح های ساده مانند شلوار جین ، کفش یا تی شرت سرمایه گذاری کنید. نکته اصلی این است که لباس های متنوعی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی آنها را با لباس یا اکسسوری موجود ست کنید.

لباس ها را فقط به دلیل شیک بودن نخرید

اهمیت دادن به ترند ها و مد روز می تواند به شکل گیری سبک شما کمک کند ، اما انتخاب روندهای فصلی که بیشتر به شما می آید مهم است. کمی سخت گیر بودن به شما کمک می کند تا یک کمد لباس با امضا خود داشته باشید. قبل از رفتن به خرید ، لیستی از مواردی  را تهیه کنید که می دانید کمد شما به آنها نیاز دارد. این به شما کمک می کند تا از خریدهای غیرضروری اجتناب کنید.

از یک طراح لباس کمک بگیرید

هرکسی نمی تواند هر بار برای خرید لباس برای فصل جدید با یک طراح لباس مشورت کند ، اما هر چند وقت یکبار می تواند گزینه ای ارزشمند و حتی مقرون به صرفه باشد. برای گرفتن نظر حرفه ای و کسب اطلاعات ارزشمند که در آینده مفید خواهد بود ، وقت بگذارید.

شلوار جین آبی تیره را انتخاب کنید

شلوار جین زنانه

مانند همه لباسهای تیره ، این شلوارهای جین  هم به رنگ تیره شباهت دارند. علاوه بر این ، آنها به رنگ مشکی نزدیکتر هستند و ترکیب لباس های دیگر را با آنها راحت تر می کند. شلوار جین با کیفیت بالا ، با دوام و برش کلاسیک ضروری است.

روی ظاهر تک رنگ شرط بندی کنید

اگر بر یک ظاهر تک رنگ مسلط شوید ، شیک شدن راحت تر خواهد بود. بژ ، سفید ، قهوه ای ، آبی یا مشکی برای همه سبک ها مناسب است و به راحتی با اکسسوری ست می شود.

از هزینه کردن روی کفش نترسید

کفش با کیفیت یکی از خریدهایی است که ارزش صرفه جویی در وقت و زمان را ندارد – در بلند مدت ، یک جفت کفش گران قیمت خرید مطمئن تری خواهد بود. آنها باید با کیفیت بالا و راحت باشند و شما باید سبک را نیز ارزیابی کنید. این یکی از معدود قسمتهای کمد لباس است که باید کاملاً کاربردی و شیک باشد. حتماً تابستان امسال به کفش های سفید توجه کنید – مراقبت از آنها دشوارتر است ، اما روی پای شما زیبا به نظر می رسد.

روی اکسسوری ها سرمایه گذاری کنید

شما هرگز از خرید اکسسوری پشیمان نخواهید شد ، به ویژه آنهایی که به نظر می رسد با افزایش سن بهتر و بهتر می شوند. رنگهای خنثی مانند سیاه ، بژ ، آبی سرمه ای یا خاکستری را انتخاب کنید تا از یک تصویر بیش از حد شیرین جلوگیری کنید. یکی از مهمترین قوانین سرمایه گذاری روی اکسسوری خوب است که می تواند ظاهر ساده شلوار جین و تی شرت و لباس شیک تری را زنده کند.

مهمترین چیز اعتماد به نفس است

حتی اگر به خود اعتماد ندارید ، زیبا ترین لباس ها نیز کمکی به شما نمی کنند.لباس هایی را انتخاب کنید که به شما احساس خوبی می دهد. شما نه تنها با اعتماد به نفس بیشتر به نظر می رسید ، بلکه استایل بهتری نیز خواهید داشت.