اخبار دورنسی

چگونه شلوار جین خود را برای فرم بدن خود پیدا کنید؟

هیچ لباس دیگری مانند یک شلوار جین خوب وجود ندارد که به شما احساس خوب و لاکچری یک میلیون دلاری بدهد. با این حال، یافتن جفت مناسب می‌تواند فرآیندی دشوار و سردرد باشد. ما در اینجا راهنمای کوچکی را گردآوری کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند شلوار جین ایده‌آل را مطابق با ظاهر خود پیدا کنید. برای انتخاب شلوار جین عالی خود آماده اید؟

شلوار جین برای فرم بدن شما

شلوار جین کمر بلند برای اندام کوچک
اگر ریزه اندام هستید، مانع اصلی برای یافتن شلوار جین مناسب، طول آن است. برای پیدا کردن یک شلوار جین مناسب فقط باید دو فاکتور بسیار مهم را در نظر داشته باشید.

اول، مهم است که شلوار جین را انتخاب کنید که خوش فرم و با کمر بلند باشد. به این ترتیب می توانید اینچ به قد خود اضافه کنید و اندام خود را کشیده و باریک کنید.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کنید شلوار جین کوتاه شده است که درست بالای مچ پا بریده شده است. نشان دادن این کمی پوست باعث ایجاد توهم پاهای بلندتر می شود. اگر چند کفش پاشنه بلند اضافه کنید، اندام خود را بیشتر دراز می کنید. برعکس، اگر ترجیح می‌دهید کفش‌های تخت را برای روزمره بپوشید، نگران نباشید، ظاهر خود را با پیراهن و ویلایی ترکیب کنید!

اگر بلند قد هستید شلوار جین گشاد

زنانی که قد بلندی دارند نیز مانند زنان ریزه اندام، از سختی هایی رنج می برند که مجبورند قد مناسب برای شلوار جین خود پیدا کنند. در این صورت باید به ارتفاع دور کمر و طول ساق پا توجه ویژه ای داشته باشیم.

شلوار جین گشاد یا شلوار گشاد بهترین گزینه برای شماست. برش پهن پایین، شبح شما را جبران می کند و یک شکل ساعت شنی ایجاد می کند. اگر می‌خواهید شکل خود را بیشتر بسازید، یک جفت مشکی تهیه کنید. این رنگ به شما این امکان را می دهد که برای رفتن به دفتر، شلوار جین خود را بپوشید و برای زندگی روزمره خود لباس بپوشید. بدون شک چیزهایی که باید در کمد لباس خود قرار دهید!

اگر شکل بدنتان ساعت شنی است، شلوار جین برش خورده

این شبح معمولاً به این معنی است که شما کمر کوچک‌تری دارید و باسن‌های گردتر به اندازه عرض شانه‌هایتان است. این چیزی است که باید هنگام انتخاب شلوار جین مناسب به آن توجه کنیم.

شلوار جین مناسب برای اندام ساعت شنی، جفتی است که خط کمر شما را نشان می دهد و ساختاری به اندام شما می بخشد. شلوارهای کشدار را انتخاب کنید، به این ترتیب شلوار به شکل شما در می آید و آن را تقویت می کند و برش نمی دهد.

کمر بلند و برش کوتاه همان چیزی است که شما نیاز دارید. به این ترتیب از جمع شدن بیش از حد مواد در اطراف مچ پای خود جلوگیری می کنید و ظاهری متناسب و کشیده را تضمین می کنید.

شلوار جین راسته برای اندام پسرانه

اگر منحنی ها مناسب بدن شما نیستند، نگران نباشید! راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید شلوار جین را روی شما بی‌نقص نشان دهید.

اگر می خواهید اندکی به اندام خود فرم دهید اما همچنان راحتی و استایل خود را حفظ کنید، شلوار جین به سبک وینتیج با برش مستقیم برای شما مناسب است. یک قد متوسط ​​با کمر شما تنظیم می شود و به آن شکل می دهد و قسمت پشتی شما را بالا می برد. شلوار جین خود را چند اینچ جمع کنید تا جلوه‌ای شبیه گشاد ایجاد کنید که حتی جذاب‌تر خواهد بود.

از طرف دیگر، اگر چیزی که می‌خواهید ایجاد یک شبح شیک‌تر است، شلوار جین‌هایی را انتخاب کنید که کمر بلندی دارند.

اگر باسنتان گرد است، شلوار جین صاف یا تنگ

شکل مثلثی به این معنی است که شما قسمت بالایی بدن باریکتر از نیمه پایینی دارید. این بدان معنی است که باسن شما از شانه های شما بازتر است. زنان با این نوع بدن می‌توانند آن‌ها را برجسته یا پنهان کنند.

برای کسانی که می‌خواهند آن‌ها را پنهان کنند، شلوار جین متوسط ​​با برش مستقیم، لطف شماست. برش مستقیم به صورت بصری حجم باسن شما را پنهان می کند و توجه را از این قسمت از بدن شما دور می کند. از طرف دیگر، اگر می خواهید این قسمت را زیباتر کنید، شلوار جین تنگ با کمر بلند را انتخاب کنید.

اگر پاهای بلندی دارید شلوار جین تنگ سفید

اگر پاهای شما طولانی ترین قسمت بدن شما هستند، باید از این مزیت استفاده کنید! شلوار جین نازک سفید اگر پاهای شما بلندترین اندام باشد عالی هستند و باعث می شوند که اندام شما صاف و زیباتر شود. اگر برعکس، می‌خواهید این ویژگی را تقویت کنید، شلوار جین متوسط ​​یا کم‌قد را با تناسب راحت انتخاب کنید.

همانطور که می بینید، یک مدل شلوار جین عالی برای تمام فرم های بدن وجود دارد. اگر شک دارید، استایلیست ها را ببینید، که همیشه آماده هستند تا به شما کمک کنند تا جذاب ترین لباس را برای شما پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *