اخبار دورنسی

کمد لباس خود را با این ۵ ایده لباس جین روی جین اصلاح کنید.

وقتی هدف لباس، سرگرم کننده و شیک است، هیچ چیز بهتر از یک تیپ خوب جین روی جین نیست. محبوب برخی از سلبریتی های مورد علاقه ما، راه حل استایل همیشه موفق به ارائه یک بیانیه می شود. و اگرچه ممکن است در ابتدا ساختن یک «تاکسیدو کانادایی» پیچیده به نظر برسد، ایجاد نسخه شخصی خود نسبتاً آسان است. برای شروع، تنها چیزی که واقعاً نیاز دارید یک شلوار جین و چیزی از همان جنس برای پوشیدن است، مانند یک ژاکت جین یا پیراهن مجلسی.

با این حال، ممکن است لباس جین روی جین خود را فراتر از یک جفت شلوار جین یا جین مامان کنید. می‌توانید به‌جای آن یک لباس جین یا لباس‌های دنیم انتخاب کنید، و کفش‌های جین را بپوشید. از آنجایی که شستشوها نیازی به هماهنگی ندارند، گزینه ها واقعاً بی پایان هستند. با این حال، اگر هنوز به دنبال ایده هایی برای پوشیدن لباس جین روی جین هستید، به عکس ها و نکات پیش رو نگاهی بیندازید.

با اصول شروع کنید

به جای اینکه شلوار جین خود را با تی شرت یا ژاکت ست کنید، به جای آن دکمه های مجلسی را انتخاب کنید. یا، به سادگی یک کت جین را روی هر تاپی که می‌پوشید بپوشانید تا ظاهری جسورانه داشته باشید که احساس تعهد کمتری به شما می‌دهد (همیشه می‌توانید بعداً این لایه را کنار بگذارید).

به جزئیات فکر کنید

اگر می‌خواهید کمی جذابیت به لباس جین خود اضافه کنید، به دنبال تکه‌هایی با تزیینات مانند کت‌های جین با منجوق، حاشیه یا گلدوزی باشید. این هنوز هم همان استایل کلاسیکی است که دوست دارید فقط با کمی چاشنی بیشتر.

بازی در اطراف با شستشوی مختلف

مخلوط کردن لباس‌ها در ابتدا می‌تواند ترسناک باشد، اما راز واقعی این است که همه چیز خوب است – جین روشن و تیره، شلوار جین مشکی، شستشوی اسیدی و غیره. اگر احساس می‌کنید چیزی از دست رفته است، از لوازم جانبی بازیگوش مانند کمربند یا گردنبند، یا چاپ شده استفاده کنید. بالا برای شکستن این دو. به علاوه، از آنجایی که این مجموعه در حال حاضر یک بیانیه است، نیازی به سر و صدا کردن با کفش نیست. چکمه های جامد یا کفش های کتانی تعادل را ایجاد می کند و ظاهر را کامل می کند.

لباس پوشیدن

لباس‌های جین بهترین‌های هر دو دنیا هستند: به‌اندازه کافی غیررسمی برای پوشیدن روزمره، با این حال، بسته به طرح، می‌توانند براق و برجسته باشند. در حالی که آنها یک تکه یکپارچه عالی می سازند، قرار دادن یک ژاکت جین روی ظاهر شما، اضافه کردن چکمه های جین یا لغزیدن روی یک کلاه جین به سرعت همه چیز را به سطح بعدی می برد.

لباس های خود را تعمیر اساسی کنید

قبلاً به جوان بودن شهرت داشتند، اما می‌توان جفت معمولی خود را با سایر جین‌های جین تقویت کرد. برای چرخش مورد تایید ، یک ژاکت گردگیر جین روی لباس خود بپوشانید یا پیراهن زیر آن را با یک جایگزین مجلسی جایگزین کنید. این یک روش غیرمنتظره برای پوشیدن یک لباس کلاسیک است.

عکاس: لوئیزا ولز با کمک آریانا رودریگز. استایل: آماندا لورو. مو: مدیسون سالیوان. آرایش: هیرو یونموتو. کارگردانی مد: سامانتا ساتون. روتوش: کوین لی. تهیه کننده: کلی کیلو/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *