اخبار دورنسی

۲۵ روش برای شیک پوشی شلوار جین گشاد با همه چیز، از کت و شلوار تا تاپ کوتاه…

با ادامه روند مد نوستالژیک دهه ۹۰ – از بازگشت لباس‌های عروسکی در پاییز ۲۰۲۲ گرفته تا همه‌جای تاپ‌های برشته و لباس‌های اسلیپ – جای تعجب نیست که شلوارهای جین گشاد نیز بازمی‌گردند.

سیلوئت‌های صاف و شلواری که با ساق پاهای صاف کشیده می‌شوند معمولاً «شلوار جین جذب» نامیده می‌شوند، در حالی که سایه‌های گشاد و مخروطی بیشتر حالت «مام جین» را به نمایش می‌گذارند (این سبک معمولاً دارای قد بلند و دور کمر است). برخی از شلوارهای جین گشاد دارای عناصر طراحی مانند لبه‌های خام، روکش‌های مخدوش و مواد تخریب‌شده هستند. چه استایل شما اسپرت باشد، چه بوهمی، چه مینیمالیستی، یا ترکیبی از همه موارد بالا، لباس های جین گشاد همیشه دارای یک «عامل جالب» هستند که حتی ساده ترین اصول کمد لباس – از تی شرت گرفته تا بلیزر – را آرام و کاربردی می کند.

به عنوان مثال، یک تاپ سفید ساده، همراه با شلوار جین گشاد سفید و یک کلاه آفتابگیر حصیری، ظاهر اصلی مادربزرگ ساحلی است که برای روز ساحلی بعدی شما آماده است. و در حالی که شلوار جین گشاد یک انتخاب واضح برای گردش‌های غیررسمی مانند قدم زدن بعد از ظهر انفرادی یا فروشگاه‌های مواد غذایی است، می‌توانید آن‌ها را با یک تاپ کرست و کت چرم تیز بپوشید. این استایل‌های بزرگ، حس آرامش بخشی را به هر لباسی می‌آورند، و خبر خوب؟ اگر شلوار جین شما عمداً به عنوان یک استایل گشاد طراحی نشده است، به سادگی سایز آن را برای ظاهری شل و ول کنید.

شلوار جین گشاد چیست؟

هر شلوار جینی که لاغر یا مناسب نباشد را می توان گشاد در نظر گرفت. اصطلاحات دیگر برای شلوار جین گشاد عبارتند از: جین مام، جین بگ. این روند برای شیک پوشان در همه جا ثابت است، با شلوار جین گشاد در سراسر صحنه استایل خیابانی و در هفته مد ظاهر می شود. این سبک‌ها برای مد جشنواره‌ها نیز ایده‌آل هستند .

نحوه مدل دادن به شلوار جین گشاد

شلوار جین گشاد فوق العاده همه کاره است. برای یک لباس اداری، با یک کت شلوار خنثی، کتانی چرمی و لوازم جانبی فلزی مخلوط بپوشید. به جرات ما یک کت جین را برای جسور پیشنهاد می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *