مد و فشن

لباس های جینی که تیپ شما را متحول می‌کنند.

شومیز جین، انتخابی همیشه درست

شومیزها امروزه لباس‌هایی جلوباز با دکمه هستند. شومیز لباس‌هایی با تنوع الگو و دوخت هستند و امروزه دیگر یک لباس را تنها با یک الگو به سختی می‌توان پیدا کرد. به‌عنوان نمونه شومیزها طرح‌هایی دارند که بر خلاف الگوی اصلی که جلوباز با دکمه هستند، طرح پشت باز دارند تا با گره بسته شوند.شومیز جین در این سال‌ها طرفداران زیادی در استایل جین زنانه شیک پیدا کرده است. به‌راحتی می‌توانید آن را حتی با شلوار جین زنانه ست کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای این ست به سراغ جین‌های یک‌رنگ نروید و جین‌های روشن و تیره را انتخاب کنید.

کاپشن جین، جذابیتی بی قید و شرط

کاپشن جین هم برای طرفداران استایل کلاسیک جذابیت دارد و هم برای کسانی که استایل کژوال را می‌پسندند. در نتیجه با هر استایلی می‌توانید از کاپشن جین استفاده کنید. برای استفاده از کاپشن جین همواره به رنگ لباس‌هایی که می‌پوشید توجه کنید. کاپشن جین را هم می‌توانید با پیراهن نخی سفید رنگ بپوشید هم با تیشرت، اما ست این کاپشن‌ها با پیراهن ساده، شلوار جین اسکینی و کفش پاشنه بلند همواره از ست‌های جذاب بوده است.

شلوار جین، همراه همیشگی استایل جین زنانه

شلوار جین کارآمدترین لباسی است که هر خانمی عموما در کمد لباس خود دارد. این شلوار را می‌توان برای شرایط متفاوتی انتخاب کرد و پوشید. مدل‌های متنوع و متفاوتی که این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید با جست‌وجویی ساده بهترین مدل مناسب را متناسب با آنچه نیاز دارید انتخاب کنید. ست کردن شلوار جین به‌همراه پالتو یا کاپشن هم می‌تواند استایل شما را برای فصول سرد سال زیباتر از هر زمان دیگری کند.

مانتو جین، اسپرت اما مجلسی

مانتوهای جین در استایل جین زنانه می‌توانند استایل شما را بسیار خاص و زیبا جلوه دهند. استفاده از شال متناسب با رنگ پوست برای افزایش جذابیت استایل شما است. می‌توانید استایل خود را با یک کتانی سفید هم زیباتر کنید. در انتخاب کفش و اکسسوری‌های همراه با لباس جین کمی سخاوتمند باشید.

./