مد و فشن

روش های تشخیص جین اصل از جین تقلبی

در قرن بیستم، لباس کار معدنچیان طلا، کشاورزان و کابوی ها دومین سفر خود را انجام می دهد، اما در حال حاضر در دنیای مد. با ظهور برندهای نمادین مانند Levi’s، Wrangler، Lee، Diesel، Armani Jeans، شلوار جین به بخشی جدایی ناپذیر از کمد لباس مدرن و وسیله ای برای ابراز وجود تبدیل می شود. مدل های کالت این برندها امروزه نیز بسیار محبوب هستند، به عنوان مثال شلوار جین Levi’s 501. طرفداران جین رازهای زیادی را در مورد تشخیص جین اصلی از جین می دانند. شلوار جین “چپ”. در سال ۱۸۵۳، لوی اشتراوس اولین جفت شلوار جین را فروخت بدون اینکه حتی متوجه شود شرکتش در آینده چقدر موفق خواهد بود. با محبوبیت روزافزون این برند، مشکل مبارزه با تقلبی ها به وجود آمد. بنابراین، بیایید بفهمیم که شلوار جین چه نوع محافظ تقلبی دارد. رعد و برق.کشیدن زیپ می تواند به تشخیص شلوار جین اصلی از تقلبی کمک کند.  فقط از سگک های YKK استفاده می کند، این نام تجاری باید در پشت زبان نقش بسته باشد. در قسمت جلوی زبانه کشش زیپ شلوار جین مارک، لوگوی به یکی از دو روش استفاده می شود:

سوراخ یا حکاکی. دکمه ها.تشخیص شلوار جین لوئیس ۵۰۱ از جین بسیار آسان است. طرفداران این برند می دانند که Levi’s 501 نمادین دارای زیپ نیست، بلکه دکمه بسته شدن دارد. علاوه بر این می توانید با جنس دکمه های آن که در مدل مارک دار از نیکل (سفید) ساخته شده است، شلوار جین لیوایز را از تقلبی تشخیص دهید. سمت عقب دکمه ها با ترکیبی از اعداد (۳ یا ۴ رقمی) حک شده است. یک Levi’s تقلبی با حکاکی واضح خود را نشان می دهد، در حالی که بر روی شلوار جین واقعی، اعداد برجسته به سختی قابل مشاهده است. در مرحله بعد، باید ترکیب اعداد روی دکمه را با عدد مشخص شده روی برچسب کاغذی و روی برچسب پارچه ای دوخته شده به شلوار جین مقایسه کنید. همه این ترکیب ها باید مطابقت داشته باشند. یک بار دیگر، به جنس و رنگ دکمه‌ها برمی‌گردیم: برخی از شلوار جین‌های Levi’s (شسته شده) ممکن است دکمه‌های مسی داشته باشند، اما این بیشتر استثناست تا قانون. پرچ.با بررسی پرچ ها می توانید شلوار جین لیوایز را از تقلبی تشخیص دهید. پرچ ها می توانند سفید (از آلیاژ نیکل) یا زرد (ساخته شده از مس) باشند، اما همیشه با دکمه ها هماهنگ هستند. پرچ ها با LS&CO–SF در جلو و پشت حک شده اند. مهر.سازنده همچنین محافظت پنهان از چشم ها را ارائه می دهد که به تشخیص شلوار جین Levis از تقلبی کمک می کند. شلوار جین را از داخل بچرخانید و یک مهر انگلیسی مشکی در جیب جلوی سمت چپ چک کنید. عدم وجود مهر شرکت به وضوح نشان می دهد که شما با یک شلوار جین تقلبی Levi’s مواجه هستید. منسوجات.اگر بگوییم درزهای شلوار جین اصلی باید یکدست و بدون نخ های درهم باشد، اضافی است. بیشتر Levi’s از جناغ جناغی ساخته شده در کارخانه های آمریکا ساخته شده است، پارچه دارای یک الگوی مورب واضح است. کیفیت هرگز از مد نمی افتد شعار Levi Strauss & Co همین شعار است و دلیلی هم برای آن وجود دارد. تمرکز بر کیفیت، ارتش متعهدانه ای از طرفداران را در اختیار سازنده قرار داد. یک “اما” وجود دارد: فقط شلوار جین اصلی شما را با دوام خوشحال می کند و ممکن است هرگز نخواهید از “لیزهای مورد علاقه خود” خارج شوید. اگر می خواهید کیفیت شلوار جین برند مورد علاقه شما در یک دقیقه بررسی شود،

می‌توانید با استفاده از تلفن همراه یا اینترنت، اصالت شلوار جین را با «شکستن» یک کد منحصر به فرد بررسی کنید. شیک باشید و کیفیت را بر تقلیدهای پر زرق و برق ترجیح دهید! شلوار جین Levi’s در دنیای مد، کلاسیک جاودانه و جاودانه است. Levi’s محصولی است که در ابتدا برای پوشیدن طولانی مدت طراحی شده بود، با گذشت زمان شلوار جین شکل، جذابیت و راحتی خود را از دست نمی دهد. Real Levi’s با اندازه مناسب، در هیچ شرایطی نمی لغزد. آنها می توانند در هر وضعیتی بنشینند و آزادانه حرکت کنند. به دلیل محبوبیت، شلوار جین تقلبی Levi’s بسیار رایج تر از اصلی است. لیست کاملی از ویژگی‌های Levi’s اصلی وجود دارد که جعل آنها دشوار یا غیرممکن است.

/