مد و فشن

چگونه شلوار جین سفید بپوشیم؟

شلوار جین سفید زنانه و رابطه آن با سایر لباس‌ها کمی پیچیده به نظر می‌آید. چگونه بهترین مدل را متناسب با استایل‌مان انتخاب کنیم؟

چرا شلوار جین سفید زنانه انتخاب کنیم؟

یکی از مهم‌ترین مسائلی که باید در انتخاب این مدل شلوار جین رعایت کنید، وزن پارچه آن است. هرچه شلوار جین سبک‌تر باشد، تحمل آن در روزهای گرم تابستان آسان‌تر می‌شود و بالعکس در روزهای سرد از پارچه زخیم‌تر باید استفاده کرد.

شلوار جین سفید فاق بلند
 

از مزایای شلوار جین سفید این است که حتما لازم نیست خیلی تنگ باشد. اگر مدلی که انتخاب می‌کنید زیبا و بی‌نقص باشد، به راحتی می‌توانید از طریق آن زیبایی و سلیقه خود را نشان دهید.

جین سفید مام استایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شلوار جین مام استابل یکی از پرطرف دار ترین مدل های شلوار جین است.شلوار لی است. این مدل جین بسیار راحت است؛ چون نه خیلی تنگ است نه خیلی گشاد. شلوار لی سفید مام استایل بسیار مد است!

شلوار لی سفید اسکینی

شلوار جین اسکینی از آن مدل‌هایی است که به راحتی فرم بدن را به خود می‌گیرد. این مسئله به خصوص درمورد جین سفید خیلی مهم است. این مدل شلوار لی به دلیل رنگی که دارد، ممکن است به راحتی در بدن زیبا دیده نشود. پس در انتخاب آن حسابی دقت و وسواس به

خرج دهید.

شلوار جین سفید زنانه راسته

یکی از پرطرفدارترین مدل‌ها، مدل فاق بلند و راسته است. اگر دوست ندارید شلوارتان بیش از حد صاف و راسته باشد می‌توانید مدلی که از زانو گشاد می‌شود را انتخاب کنید.

چگونه شلوار لی سفید زنانه بپوشیم؟

رنگ سفید دقیقا مثل یک بوم نقاشی است که از قرار گرفتن هر رنگی در کنار خود استقبال می‌کند. بنابراین بدون نیاز به فکر و داشتن استرس در ست کردن لباس کافیست کمی شجاعت به خرج دهید و ست مشکی و سفید، سفید و زرد و … را امتحان کنید. همچنین در کنار رنگ‌‎های مختلف امکان ست کردن طرح‌های مختلف نیز وجود دارد.

انتخاب کفش

کفش مشکی: تضاد بین رنگ مشکی و سفید  یک ست لباس مناسب می‌سازد. اما برای اینکه تعادل را در تیپ خود به وجود بیاورید، کافیست کیف دستی زنانه یا شال و روسری خود را نیز مشکی انتخاب کنید.

 

.