مد و فشن

همه چیز در مورد شلوار جین سفید

شلوار جین سفید

یک کمد لباس خوب بدون شلوار جین سفید کامل نمی‌شود. این جزء اصلی کمد لباس یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای پوشیدن لباس‌های غیررسمی و شیک‌پوش کردن آن است. چیزی در مورد جین سفید مناسب وجود دارد این است که همیشه بدون دردسر سرد و شیک و درعین‌حال زیبا به نظر می‌رسد.

بسیاری از مشتریان زنی که با آنها کار می‌کنیم، در ابتدا از انتخاب جین رنگ روشن به‌جای رنگ مشکی یا آبی نگران هستند.

اگر برای خودتان خرید می‌کنید، توصیه می‌کنیم مدتی را صرف استایل‌های مختلف کنید و از آنچه که در دسترس است و برای تیپ بدنی شما مناسب‌تر است، استفاده کنید. شلوار جین به‌طورکلی یک چالش است، و درنظرگرفتن رنگ روشن آنها را بسیار دشوارتر می‌کند.

سه سؤالی که اغلب از استایلیست‌ها  پرسیده می‌شود این است: «با شلوار جین سفید چه کفشی بپوشم؟»، «چگونه شلوار جین سفید را برای یک شب ست کنم؟»، و «آیا رنگ‌های خاصی وجود دارند که با شلوار جین سفید بهتر می‌شوند؟» .

هنگام طراحی ظاهرتان با جین سفید، از در آغوش گرفتن رنگ نترسید. این یک فرصت عالی است! جین سفید در برابر رنگ‌ها و چاپ‌های تند عالی به نظر می‌رسد و ظاهری جذاب و زنانه به شما می‌دهد.

•            شلوار خود را با تاپ سفید یا مایل به سفید ست کنید. مجموعه تک‌رنگ یکی از کلاسیک‌ترین روش‌ها برای استایل بدون زحمت است.

•            برای اینکه به شلوار جین سفید خود احساس کمتری زنانه بدهید، سعی کنید آن را با یک ژاکت موتوری چرم یا جیر ست کنید. ایده‌آل برای جمعه‌شب یا کنسرت با دوست دختر.

•            شلوار جین سفید خود را با یک تاپ مجلسی شیک کنید – هر سایه‌ای کار می‌کند. ترکیب تاپ سودمند با رنگ سفید این استایل را جذاب‌تر می‌کند.

•            شلوار جین سفید را می‌توان در دفتر کار پوشید، اگر در یک محیط غیررسمی تجاری کار می‌کنید – نکته کلیدی این است که لباس را به شیوه‌ای حرفه‌ای متعادل کنید. استایل‌هایی را انتخاب کنید که ناراحتی ندارند و آن‌ها را با مانتوهای کمی شیک‌تر و نه‌چندان معمولی بپوشانید.

و در آخر، شلوار جین سفید با سایر شلوارهای خنثی بسیار خوب کار می‌کنند. این به‌ویژه اگر استایل شما کم‌رنگ است و زیاد رنگی نمی‌پوشید، بسیار خوب است.

اگر مطمئن نیستید که چگونه شلوار جین سفید را به لباس تبدیل کنید، یک راه عالی برای یادگیری، بازسازی لباس‌هایی است که در عکس‌ها می‌بینید. آزمون‌وخطا یکی از بهترین راه‌ها برای کشف این است که چه چیزی برای استایل شخصی شما مناسب است، چه چیزی برای شخصی که هستید راحت و معتبر است و چه چیزی را می‌خواهید در کمد لباس روزمره خود بگنجانید.

انتهای مطلب/