مد و فشن

همه چیز در مورد شلوار جین زنانه

شلوار جین زنانه

یکی از متنوع‌ترین اصول در دنیای مدل و لباس، تیپ و استایل است. شلوار جین یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین مدهای مربوط به تمام زمان‌ها است. با پوشیدن شلوار جین به سبک‌های جدید، می‌توانید استایل خود را جذاب و امروزی کنید. فرقی نمی‌کند چه استایلی از شلوار جین زنانه موردعلاقه شما است، تنها ایجاد کمی تغییر در استایلتان می‌تواند شما را بسیار شیک و امروزی کند. برای انتخاب بهترین شلوار جین متناسب با فرم و استایلتان، باید با یک سری اصول و قوانین آشنا باشید. در این مطلب می‌توانید با انواع مدل‌های شلوار جین آشنا شده و بهترین استایل شلوار جین زنانه متناسب با اندام خود را بسازید.

چگونه شلوار جین تنگ بپوشیم؟

شلوار جین لاغر از دیرباز یکی از لوازم اصلی کمد لباس برای هر خانمی بوده است که عاشق مد است. استایلی که با تناسب‌اندام پوشیده می‌شود، آسان است و می‌تواند یک اثر لاغری باورنکردنی روی پاهای شما داشته باشد و درعین‌حال انحنای عالی شما را برجسته کند. این فصل به دنبال یافتن تعادل مناسب برای شلوار جین تنگ است. ازآنجایی‌که بیشتر جین‌های تنگ به رنگ آبی تیره یا مشکی هستند (اینها جذاب‌ترین رنگ‌ها هستند)، با ست‌کردن آن‌ها با مانتو و کفش‌های رنگ روشن تعادل را پیدا کنید.

چگونه شلوار جین پاره بپوشیم؟

شلوار جین پاره سبکی است که همه در یک مقطع از زندگی خود آن را امتحان کرده‌اند. مدل جین عمداً در طیف وسیعی از برش‌ها موجود است اما همیشه حسی مشابه ارائه می‌دهد. سوراخ‌ها و لبه‌های فرسوده با مقداری گرانج، ظاهری نامرتب و نامتقارن ایجاد می‌کنند. در این فصل، شلوار جین پاره خود را با ست‌کردن آن با تکه‌های کاملاً فکر شده، رام کنید. تعادل باعث ایجاد حس گرانج شلوار جین شما می‌شود و ظاهری شیک و جدید ایجاد می‌کند. لباس‌هایی را بپوشید که براق هستند و پوششی را ارائه می‌دهند تا جرقه‌های پوست پاهای شما را از بین ببرد. لباس خود را با اکسسوری‌های شیک مانند کفش پاشنه بلند، کلاچ و عینک آفتابی تکمیل کنید.

چگونه شلوار جین Boyfriend بپوشیم؟

شلوار جین بوی‌فرند ظاهری زیبا و آرام در آخر هفته ایجاد می‌کند که پوشیدن آن راحت و سرگرم‌کننده است. برای ساخت استایلتان با  این شلوار هرآنچه را که انتخاب می‌کنید، مطمئن شوید که کمر خود را مشخص نگه می‌دارید تا وزن این شلوارهای گشاد و بزرگ را متعادل کنید. وقتی صحبت از کفش به میان می‌آید، شلوار جین دوست پسر را می‌توان در این فصل بالا و پایین کرد. آن‌ها را با پاشنه‌های باز ست کنید تا جلای بیشتری داشته باشید یا آن‌ها را با کفش‌های غیررسمی مثل  کفش ورزشی سفید بپوشید. فقط یادتان باشد که سرآستین‌های شلوار جین دوست‌پسرتان را در پایین بالا بیاورید. انجام این کار باعث می‌شود که در مچ پا برقی از پوست ایجاد شود که باعث می‌شود بدن شما در پارچه به نظر نرسد.

چگونه شلوار جین کوتاه بپوشیم؟

شلوار جین کوتاه یکی از داغ‌ترین مدل‌های این فصل است. برش ساده بیشتر در مدل‌های راسته و لاغر شلوار جین که روی باسن می‌نشینند دیده می‌شود. شلوار جین کوتاه خود را جوری بپوشید که لبه‌های آن تقریباً یک تا دو اینچ بالاتر از مچ پا باشد. این فلاش کوچک پوست وقتی با کفش‌های صاف و پا بسته مانند کفش‌های کتانی و بروگ پوشیده شود، تعادل کاملی ایجاد می‌کند. اگر می‌خواهید کفش‌های پاشنه‌دار بپوشید، برای حفظ ظاهر، مدل‌های کوتاه و درشت با پنجه‌های بسته را انتخاب کنید. این لباس عالی آخر هفته را با یک ست راحت به پایان برسانید تا همه چیز غیررسمی باشد و اجازه دهید طول شلوار جین شما در کانون توجه قرار گیرد.

چگونه شلوار جین کمر بلند و مام استایل بپوشیم؟

شلوار جین کمر بلند و مام استایل  آن‌قدر اشتباه است که درست است. ما نمی‌دانیم دقیقاً چیست، اما چیزی بسیار شیک در مورد آن مدل پاهای صاف و نیمه آبی وجود دارد. شاید این روشی است که کمر را کاملاً محکم می‌کنند و شبح ساعت شنی را ایجاد می‌کنند. یا شاید این روشی است که پاهای شما را بلند می‌کند. هر چه هست، ما آن را دوست داریم. اگر شما هم آن را دوست دارید، در این فصل با افتخار آنها را بپوشید. فقط یادتان باشد که بقیه کمد لباس‌های قدیمی مادرتان را در خانه بگذارید و به‌جای آن قطعات شیک را انتخاب کنید. مانتوهای با پارچه‌های نخی و ساتن سبک‌وزن را امتحان کنید تا جلوه‌ای مدرن و شیک به آن اضافه کنید. اگر همچنان نگران این هستید که ظاهرتان کاملاً مناسب نباشد، کفش‌های پاشنه بلند اضافه کنید تا استایل جوانتان را فوراً تقویت کنید.

انتهای مطلب/