مد و فشن

راهنمای نهایی شلوار زنانه

شلوار زنانه

شلوار زنانه ! از کجا شروع کنیم؟ سبک های زیادی برای هر موقعیت ممکن وجود دارد. صرف نظر از نوع بدن یا سلیقه شخصی شما، مجموعه‌ای از مدل‌ها، رنگ‌ها و پارچه‌های شلوار موجود است – همه چیز به شما بستگی دارد.

شلوار جین کژوال برای پوشیدن روزمره، شلوار حرفه‌ای برای یک ظاهر اداری شیک، شلوار جین جذاب و جذب برای یک شب بیرون رفتن با دوستان، یا شلوار جین راحت برای یک روز استراحت. بسیاری از مدل‌های ضروری شلوار وجود دارد که هر خانمی باید داشته باشد.

به راهنمایی نیاز دارید؟ در این مقاله به این موضوع می‌پردازیم.

نگاه کژوال

شلوارهای جگینگ برای زنان همه‌کاره، راحت و اغلب بسیار شیک هستند. جگینگ از نظر سبک و راحتی، برای اینکه چه در خانه و چه در یک سفر روزانه معمولی پوشیده شود، بهترین انتخاب است. آنها همچنین شلوارهای مناسب مسافرتی برای تعطیلات هستند. این شلوار در انواع پارچه‌ها و مدل‌ها موجود است. جگینگ‌ها با داشتن همان سطح راحتی و تطبیق‌پذیری ساق شلوار، ظاهری مشخص‌تر و تناسب مشابه با جین‌های کلاسیک یا لاغر را ارائه می‌دهند. آنها را می‌توان با تونیک، تاپ برش، ژاکت یا تی شرت ست کرد. در مورد کفش، می‌توان آنها را با کفش تنیس، چکمه یا یک جفت پاشنه بلند پوشید.

  • پای خیلی لاغر
  • با کمر کش کش مخفی به پشت بکشید
  • جیب‌های پشتی کارآمد

یکی دیگر از گزینه‌های عالی برای ظاهری باکلاس و غیررسمی شلوار جین تنگ است. شلوار جین اسکینی برای زنان باریک و با پاهای باریک است. این شلوار جین بسیار محبوب است و به یکی از کالاهای اصلی کمد لباس برای بسیاری از خانم‌ها تبدیل شده است، زیرا در رنگ‌ها و سبک‌های مختلف وجود دارد. یک ژاکت سایز بزرگ، تاپ زیبا، کت یا تی شرت محافظه‌کارانه تنها چند گزینه موجود از گزینه‌های روی میز  هستند. چکمه، کفش کتانی، کفش پاشنه دار، یا کفش راحتی هم می‌توانید بپوشید. .

  • کشدار و راحت
  • هرگز به شما قرص نمی‌دهد یا زانوهای گشاد به شما نمی‌دهد

نگاه رسمی/حرفه‌ای

چه در کار باشد و چه یک عملکرد رسمی، گزینه‌های شلوار زیادی برای ظاهری کلاسیک و محافظه‌کارانه وجود دارد. وقتی صحبت از شلوار کار می‌شود، شلوارهای کلاسیک ظاهری حرفه‌ای و جاودانه ارائه می‌دهند. آنها را می‌توان برای هر عملکرد استاندارد کاری پوشید و بسیار متنوع هستند. شلوارهای کار سنتی معمولاً برش چکمه، گشاد، پاچه گشاد یا کلاسیک هستند. آنها را می‌توان با کت، تاپ دکمه‌دار، یا ژاکت کش‌باف پشمی با کت‌وشلوار تجاری یا کفش پاشنه بچه گربه ست کرد.

  • بیانیه‌ای جسورانه!

جگینگ در محیط کار نیز بسیار محبوب شده است. هنگام انتخاب جگینگ برای محل کار، مهم است که به‌خوبی به بدن چسبیده باشند (نه خیلی تنگ) و باید تک رنگ باشند. درحالی‌که جگینگ‌ها برای رویدادهای رسمی‌تر تجاری/اجتماعی گزینه‌ای برتر نیستند، اگر به‌درستی استایل شوند و در ساخت مناسب انجام شوند، می‌توانند نمایانگر زیبایی شما باشند. کتانی بافتنی کلاسیک همراه با یک ژاکت فرم می‌تواند ظاهری باکلاس و درعین‌حال مد روز را با اکسسوری‌های مناسب ایجاد کند.

شلوار مناسب برای فعالیت های اداری یا اجتماعی، شلوار اسکینی است. شلوار اسکینی ترکیبی از ژگینگ، شلوار کلاسیک و ساق برای کمال مطلق است. شلوارهای اسکینی در انواع مدل‌ها، رنگ‌ها و پارچه‌ها عرضه می‌شوند. پارچه‌های محبوب عبارتند از ویوز، نایلون، الاستین، اسپندکس، پلی‌استر و پنبه. استایل های مد روز عبارتند از برش خورده، کمر بلند، پلیسه دار و سیگاری. با یک بلوز ابریشمی، کت بلند سایز بزرگ، یقه اسکی دنده‌دار یا کت ست کنید. انتخاب باشماست! ظاهری با الهام از کوتور دراماتیک یا لباس سنتی‌تری ایجاد کنید.     

  • زیپ جلوی نامرئی
  • بدون کمربند

تناسب کامل

همه ما دست‌کم چند بار در زندگی‌مان به شلوارهایی برخورد کرده‌ایم که آن‌ها را «جفت عالی» می‌دانیم. بهترین تناسب برای شما به عوامل مختلفی از جمله شکل، سبک شخصی و هدف شما بستگی دارد. هر تصمیمی که می‌گیرید، یک چیز را به خاطر بسپارید: سادگی و ظرافت همیشه ضروری است. 

انتهای مطلب/