مد و فشن

شلوار جین زنانه مناسب برای فرم بدن

شلوار جین زنانه برای فرم بدن وقتی صحبت از اندازه پوشاک به میان می‌آید، احتمالاً مصرف‌کنندگان زن به سختی می‌توانند دسته‌بندی پیچیده‌تر و بی‌معنی‌تر از شلوار جین را نام ببرند. هر برندی از استانداردهای اندازه‌گیری خود پیروی می‌کند، در حالی که برش، محتوای فیبر و بازیابی یک شلوار جین می‌تواند به شدت تناسب آن را تغییر دهد. در تلاش برای ساده‌سازی سایزبندی، تعدادی از برندها شلوار جین متناسب با سایزهای مختلف تولید می‌کنند.

با این حال، پیرمردهای جین، در مورد این رویکرد یک سایز برای همه شلوار جین تردید دارند. بئاتریس پردی، کهنه‌کار خرده‌فروشی پوشاک با بیش از دو دهه تجربه، با آگاهی از این چالش‌ها، راه را برای کمک به مصرف‌کنندگان در یافتن اندازه مناسب خود آغاز کرد. پردی و تیم تحت رهبری زنش وارد Fitlogic شدند، یک سیستم اندازه‌گیری ثبت شده که نه تنها اندازه کاربر را در نظر می‌گیرد، بلکه شکل آنها را نیز در نظر می‌گیرد. بر اساس بیش از ۶۰۰۰۰ اسکن بدن، پردی به این نتیجه رسید که ۹۴.۸ درصد زنان به یکی از این سه شکل قرار می گیرند: شکل ۱، اندام با کمری کمتر مشخص. شکل ۲، شکل کلاسیک ساعت شنی، و. شکل ۳، به شکل گلابی با پایین و ران پرتر.این سیستم سایزبندی به ستون فقرات Measure & Made تبدیل شده است، که یک برند شلوار جین و کت زنانه است.

پردی به‌عنوان بنیان‌گذار و مدیرعامل، می‌گوید راه‌اندازی این برند در سال ۲۰۱۹ روشی برای از بین بردن افسانه‌های مربوط به اندازه‌گیری بود که مد در ذهن زنان جا افتاده است. او گفت: «از این که فکر می‌کردم مشکلی در من وجود دارد بسیار خسته شده بودم، زیرا شلوار جین به من نمی‌خورد، و می‌دانی، این تقصیر من نیست. برای مدت طولانی بسیاری از برندهای موجود در بازار از سیستم اندازه‌گیری استفاده می‌کردند که در دهه ۱۹۵۰ توسط دولت توسعه یافت… این سیستم اساساً توسط مردانی طراحی شده بود که از دسته‌ای از زنان پس از جنگ استفاده می‌کردند که همگی در اصل تناسب اندام داشتند و شکل ساعت شنی داشتند. “اگرچه برندها این استاندارد را تغییر داده و تکامل داده اند، پردی خاطرنشان می کند که به همین دلیل است که سایز ۱۰ شلوار جین کالوین کلاین با سایز ۱۰ در American Eagle یکسان نیست. او گفت که راه منطقی تر برای نزدیک شدن به تناسب اندام از طریق شکل است. پردی گفت: “ما فقط آن را حذف می کنیم – بازی حدس زدن را حذف می کنیم.” یک پرسشنامه سریع در وب‌سایت Measure & Made که قد، اندازه معمولی شلوار و جایی که شلوار بیش از حد تنگ است را پوشش می‌دهد، به خریداران کمک می‌کند شکل و اندازه خود را شناسایی کنند و در نتیجه سایزهایی مانند ۸.۱ به دست آورند. عدد اول اندازه کمر است، در حالی که عدد دوم نشان دهنده فرم بدن است. Purdy با ارائه محدوده اندازه ۰-۲۸ و سه شکل منحصر به فرد، گفت که بیش از ۱۰۰ ترکیب اندازه و شکل ممکن وجود دارد. پردی گفت: “ما سه برابر بیشتر موجودی برای تطبیق با سیستم شکل داریم.” “و اینگونه است که ما تقریباً یک تناسب سفارشی ارائه می دهیم.”هر سبک جین موجود در مجموعه با توجه به اشکال ساخته شده است، بنابراین Measure & Made برای هر سه مشخصات کاملاً متفاوت دارد. پردی خاطرنشان کرد: و ممکن است لزوماً از اندازه به اندازه یکسان نباشد. با بزرگتر یا کوچکتر شدن اندازه، این مشخصات می توانند تغییر کنند. این برند این اندازه‌گیری‌ها را در کل محدوده حفظ می‌کند، که به مشتریان اجازه می‌دهد با اطمینان سبک‌های جدید سفارش دهند. این یک بار موجودی است که اکثر مدیران اجرایی را می ترساند، اما Purdy گزارش می دهد که Measure & Made نرخ بازگشتی دارد که نصف میانگین صنعت است. او گفت: «مردم می‌خواهند موجودی کمتری را حمل کنند تا بتوانند همه بازده‌های خود را در خود جای دهند، اما اگر همه آن بازگشت‌ها را ندارید، لازم نیست نگران وقوع آن باشید.