مد و فشن

آشنایی با انواع شلوار جین زنانه

انواع شلوار جین زنانه

غیرقابل‌انکار است که شلوار جین نعمتی واقعی برای بشریت است و آنها اینجا هستند تا همیشه و همیشه و همیشه با ما بمانند. شلوار جین راحت و فوق‌العاده شیک، موردعلاقه همه است. به همین دلیل است که آنها در طول زمان دستخوش دگرگونی قابل‌توجهی شده‌اند و انواع مختلف شلوار جین وجود خودشان را در بین ما تثبیت کرده‌اند. از شلوار جین تنگ گرفته تا شلوارهای گشاد، از جین‌های مام استایل تا جین‌های دوست پسر، جین همه چیز را دیده است. به‌غیراز رنگ‌های استاندارد آبی و مشکی، رنگ‌های زیادی روی این شلوار آزمایش شده و بهترین بخش این است که آنها همیشه عالی هستند؛ بنابراین با آگاهی از اهمیت شلوار جین، امروز قصد داریم شما را با انواع شلوار جین موجود آشنا کنیم. حالا بدون هیچ مقدمه‌ای، ادامه دهید و ادامه را بخوانید.

انواع شلوار جین زنانه برای تیپ اندام شما

۱. شلوار جین تنگ

شلوار جین تنگ، همان‌طور که از نامش پیداست، پوست را در آغوش می‌گیرد و به‌خوبی به تن شما می‌آید. آنها شکل پاهای شما را می‌گیرند و تمام طول آن را ردیابی می‌کنند. اگر پاهای لاغر و جذابی دارید که می‌خواهید آنها را به رخ بکشید، این نوع جین برای شماست. شلوارهای جین اسکینی دارای برش‌های کمری کم، متوسط و بلند هستند که همگی معمولاً قابل کشش‌اند.

مناسب برای – خانم‌هایی با فرم بدن ساعت شنی، ریزاندام یا هرکسی که پاهای باریکی دارد .

اجتناب کنید – اگر بدنی گرد یا گلابی شکل دارید.

شلوار جین تنگ

۲. شلوار جین کوتاه

شلوار جین اسکین کراپ بسیار شبیه به شلوار جین تنگ معمولی است، با این تفاوت که قبل از ساق پا به پایان می‌رسد. برخی از آنها دارای چین‌خوردگی هستند که به زیبایی‌شناسی می‌افزاید. از نظر طرح و تکنیک تفاوت چندانی بین این شلوارهای جین تنگ و معمولی وجود ندارد. شلوار جین سفید و مشکی در ردهٔ اسکنی کراپ انتخاب‌های عالی هستند.

مناسب برای – خانم‌هایی با فرم بدن ساعت شنی، آنهایی که ریزه اندام هستند یا هرکسی که پاهای لاغری دارد .

اجتناب کنید – اگر بدنی گرد یا گلابی شکل دارید.

شلوار جین کوتاه

۳. شلوار جین راسته

آیا عاشق شلوار جینی هستید که محکم باشد و بدن شما را بغل کند؟ اما اعتمادبه‌نفس لازم را نسبت به بدنتان ندارید؟ ما پاسخ را داریم – شلوار جین راسته. به من اعتماد کنید، آنها شما را به خواسته‌تان از استایل موردعلاقهٔ تان می‌رسانند و درعین‌حال، پاهای شما را بلندتر از آنچه هستند نشان می‌دهند.

مناسب برای – به دلیل نوع طراحی‌شان با اکثر تیپ‌های بدنی مناسب هستند.

اجتناب کنید – لازم نیست نگران این موضوع باشید.

شلوار جین راسته

۴. جگینگ

تصویر: nordstromm.com

آنها فوق‌العاده راحت هستند و به‌جای سیستم دکمه‌های استاندارد یک کمربند دارند. آنها همچنین برای خانم‌های باردار مناسب هستند زیرا به شکم فشار نمی‌آورند اما به همان اندازه شیک به نظر می‌رسند. همچنین به دلایل زیادی در زمستان عالی هستند – به‌راحتی با چکمه‌های زمستانی پوشیده می‌شوند و شما را گرم و راحت نگه می‌دارند. اگر به پاهای خود توجه دارید، از رنگ‌های جین تیره‌تر استفاده کنید.

مناسب برای – برای همه تیپ‌های بدنی مناسب است زیرا شکل شما را می‌گیرند و به‌خوبی تناسب  دارند. مناسب برای زنان باردار

جگینگ

۵. جین مام استایل

چیزی که در ابتدا به‌عنوان شلوار جین مام استایل در نظر گرفته می‌شد، به‌تدریج به محبوبیت زیادی در بین زنان در تمام گروه‌های سنی رسید. جین‌های مام استایل با یک تناسب عالی تا زانو می‌آیند و سپس به‌آرامی از کنار عضلات ساق پا باز می‌شوند.

مناسب برای – مناسب همه تیپ‌های بدن است زیرا فرم بدن شما را می‌گیرند و به‌خوبی تناسب دارند. اما بیشتر مناسب برای خانم‌های دارای انحنا .

جین مام استایل

۶. شلوار جین گشاد

این شلوار جین در ابتدا به‌عنوان یک بیانیه مد در دهه نود محبوبیت پیدا کرد و اکنون با جذابیت  بازگشته است. درحالی‌که شلوار جین کوتاه به‌آرامی تا زیر زانو باز می‌شود، این سبک به معنای واقعی کلمه ظاهر می‌شود.

مناسب برای – آنها برای خانم‌های قدبلند و انحنادار، آنهایی که گلابی شکل هستند و دارای اندام‌های گرد هستند، بهترین ظاهر را دارند.

اجتناب کنید – اگر کوتاه قد و دارای انحنا هستید.

شلوار جین گشاد

۷. شلوار جین کم قد

شلوار جین کم‌قد مثل سونامی به ما ضربه زد، قبل از اینکه بفهمید چه اتفاقی می‌افتد، شلوار جین کم‌قد و تاپ کوتاه در همه‌جا مد بودند. آن‌ها برای خانم‌هایی با کمر مشخص عالی به نظر می‌رسند، زیرا کمی زیر ناف شما شروع می‌شوند. این سبک به‌خوبی با الگوهای طراحی لاغر، صاف و فوق‌العاده لاغر ترکیب می‌شود. پریشان و کوتاه، برش راسته و کم پا، و شلوار جین پسرانه و کم پا همه انتخاب‌هایی خوبی هستند.

مناسب برای – خانم‌هایی که ریزه اندام هستند، شکل ساعت شنی دارند یا تیپ بدنی مثلثی معکوس دارند.

اجتناب کنید – اگر در ناحیه میانی انحنا دارید یا رویه مافین دارید زیرا برآمدگی نامطلوب ایجاد می‌کند و بر خلاف نوع بدن شما عمل می‌کند .

شلوار جین کم قد

۸. جین دوست پسر

مردم شروع به صدا زدن این شلوار با نام جین دوست پسر کردند زیرا به نظر می‌رسد که از پسری قرض گرفته شده. کاملاً به معنای واقعی کلمه! بااین‌حال، تناسب این جین باگذشت زمان شروع به بهترشدن کرد، و اکنون، اینها بسیار شیک در نظر گرفته می‌شوند. این سبک به شما تناسب بسیار خوبی در نزدیکی ناحیه کمر و باسن می‌دهد و با حرکت به سمت پایین کمی گشاد می‌شود. شلوار جین دوست پسر یا شلوار جین پسرانه هر دو گزینه‌های عالی برای خانم‌های دارای انحنا هستند.

مناسب برای – خانم‌هایی که دارای انحنا یا دارای تیپ‌های بدن گلابی یا سیبی هستند.

اجتناب کنید – اگر ریزه اندام یا کوتاه قد هستید، زیرا ممکن است شما را کوتاه‌تر نشان دهد.

جین دوست پسر

۹. شلوار جین سیگاری

شلوار جین سیگاری دوباره شباهت زیادی به شلوار جین تنگ شما دارد و در همان دسته قرار می‌گیرد. بااین‌حال، آنها تمام طول نیستند و کمی بالاتر از ساق پا می‌ایستند. شلوار جین برش سیگار محبوبیت پیدا کرده است و شیک و آراسته است. اینها پوست را در آغوش گرفته و زیبایی‌های شما را نمایان می‌کنند، بنابراین اگر ران‌های بزرگی دارید بهتر است از آنها اجتناب کنید.

مناسب برای – خانم‌هایی با فرم بدن ساعت شنی، آنهایی که ریزه اندام هستند یا هرکسی که پاهای باریکی دارد .

اجتناب کنید – اگر بدن شما گرد است یا ران‌های بزرگی دارید.

شلوار جین سیگاری

ما قبول داریم که وقتی صحبت از انواع شلوار جین موجود در بازار می‌شود، واقعاً از نظر انتخاب ضعیف هستیم. فقط به انواع مختلف شلوار جین که در بالا ذکر شده است نگاه کنید! آیا تنوع شگفت‌انگیز نیست؟ چرا حتی باید هر روز به این فکر کنیم که چه بپوشیم و چه نه؟ طراحان ما را در گزینه‌های بی‌پایان غرق کرده‌اند. تنها کاری که باید انجام دهیم این است که از آنها آگاه باشیم. ما در لیست بالا همه اینها را برای شما پوشش داده‌ایم، از شلوار جین تنگ گرفته تا برش بوت، شلوار جین کم قد و موارد دیگر؛ بنابراین، آنهایی را انتخاب کنید که قلب شما را به دست آورده‌اند و آنها را در استایل بعدی خود به نمایش بگذارید.

انتهای مطلب/