راهنمای خرید

راهنمای خرید شلوار جین زنانه

خرید شلوار جین زنانه

هرکسی شلوار جین موردعلاقه خود را دارد، چه بهترین جین شما باشد و چه راحت ترین شلوار شما. سبک شما هرچه که باشد، به‌احتمال زیاد مدتی است که شلوار جین موردعلاقه خود را داشته‌اید. به‌هرحال، آنها بادوام هستند و فصل‌به‌فصل، سال‌به‌سال شیک می‌مانند. بااین‌حال، پس از پوشیدن همان شلوار جین برای مدت طولانی، ممکن است دچار مشکل شده باشید و همیشه آنها را با همان وسایل قدیمی ست کنید. خب ددیگربس است! به شلوار جین موردعلاقه خود عشق خود را با یک ظاهر زیبا نشان دهید.

تیپ بدنی من چیست؟

شلوار جین یکی از بهترین سرمایه‌گذاری‌های مد است. می‌توانید آن‌ها را برای سال‌ها نگه دارید و اگرچه ممکن است محو یا پاره شوند، اما هنوز کاملاً پوشیدنی هستند. اصلاً مهم نیست که جفت موردعلاقه شما در حال حاضر ازمدافتاده است، قبل از اینکه متوجه شوید باز خواهند گشت. فقط مطمئن شوید که آنها هنوز هم برای اندام شما مناسب هستند قبل از اینکه دوباره آنها را به چرخه لباس و استایل خود اضافه کنید. برای یافتن مدل‌هایی که به بهترین وجه برای شما مناسب است، از تیپ بدنی خود به‌عنوان راهنما استفاده کنید.

جذاب‌ترین شلوار جین برای تیپ اندام شما

شکل گلابی

خانم‌هایی که شکل‌های گلابی دارند سینه کوچک‌تر و باسن/ران بزرگ‌تر دارند، بنابراین ایجاد تعادل با شکل‌ها مهم است. اگر اندام گلابی دارید، از شلوار جین کمر بلند خودداری کنید زیرا برای اندام شما خوشایند نخواهد بود. به‌جای آن، شلوار جین کوتاه تا متوسط را در مدل‌هایی مانند دوست پسر و کوتاه انتخاب کنید. این شلوار جین به تعادل نیمه پایینی شما کمک می‌کند و شما را عالی نشان می‌دهد.

شلوار جین شکل گلابی

شکل بلند

پاهای بلند برای پوشیدن شلوار جین ساخته شده‌اند، بنابراین هیکل بلند خود را در آغوش بگیرید و در تمام فصل از جین‌هایتان استفاده کنید! به‌طورکلی، شلوار جین قدبلند روی ساق پاهای بلند شما بهتر به نظر می‌رسد، بنابراین از مدل‌های برش دار خودداری کنید و آنهایی را انتخاب کنید که روی مچ پا یا پشت‌پاهای شما تمام می‌شوند. جین مام استایل، جین پاره شده یا مدل‌های گشاد را امتحان کنید تا اندام شما را برجسته کرده و اندام لاغر شما را به نمایش بگذارد.

شلوار جین قدبلند

شکل ساعت شنی

اگر به‌اندازه کافی خوش‌شانس باشید که شکل ساعت شنی داشته باشید، متوجه خواهید شد که اکثر مدل‌های شلوار جین به شما خوب می‌آیند. بااین‌حال، اگر می‌خواهید واقعاً اندام خود را برجسته کنید، شلوار جین مام استایل با کمر بلند یا شلوار جین تنگ بهترین هستند. شلوار جین تنگ به انحنای پاهای شما می‌چسبد و شکل زنانه شما را برجسته می‌کند. از طرف دیگر شلوار جین مام استایل چشم‌ها را به سمت کمر مشخص شما می‌کشاند.

شلوار جین ساعت شنی

شکل ستونی

شکل‌های ستونی جذابیت ورزشی دارند اما اگر لباس مناسبی نپوشند می‌توانند کمی مردانه به نظر برسند. برای تملق شکل ستون خود، سبک‌هایی را انتخاب کنید که برای شما شکل و انحنا ایجاد کند. استایل‌های لاغر و مادرانه‌ای را امتحان کنید که دارای قد متوسط تا بلند هستند تا دور کمر را مشخص کنید. تناسب باریک این استایل‌ها همچنین به برجسته‌کردن انحنای ران‌های شما کمک می‌کند و جنبه‌های زنانه شکل شما را برجسته می‌کند.

شلوار جین شکل ستونی

شکل کوچک

زمانی که جین سنگین می‌پوشید، فیگورهای کوچک و فریم‌های باریک اغلب ممکن است  بد به نظر برسند. برای جلوگیری از غرق شدن در شلوار جین، شلوار جین کوتاه و صاف را انتخاب کنید. ازآنجایی‌که این شلوارهای جین کوتاه‌تر و تنگ‌تر از سایر مدل‌های شلوار جین هستند، برای زیباتر کردن اندام شما مناسب‌تر خواهند بود. همچنین به استایل‌های کوتاه و متوسط توجه کنید، زیرا مدل‌های با کمر بلند ممکن است ناخوشایند به نظر برسند.

شکل منحنی

اگر فرم انحنادار دارید، بهترین راه برای برجسته‌کردن شکلتان، نشان‌دادن آن است. سعی نکنید منحنی‌های خود را پشت مدل‌های گشاد مانند شلوار جین دوست پسر پنهان کنید. پارچه اضافی فقط باعث می‌شود شما بزرگ‌تر از آنچه هستید به نظر برسید. شکل زنانه خود را با شلوار جین مانند اسکینی و شکل های کمی گشاد برجسته کنید. برای جذاب‌ترین ظاهر، جین تیره را با قد متوسط تا بلند انتخاب کنید.

انتهای مطلب/