مد و فشن

پارچه جین کاغذی و انواع استایل های اسپرت دخترانه

فصل بهار و تابستان، فرصتی دوباره در اختیارمان قرار می دهد تا پارچه خنک جین کاغذی استفاده کنیم. این پارچه پنبه ای جذاب با رنگ های طیف آبی احساس خنکی بیشتری به ما می دهد. پارچه جین کاغذی از پارچه های بی زمان به شمار می آید که همیشه طرفداران خود را دارد. از پارچه جین کاغذی برای استایل های اسپرت، کژوال و کلاسیک می توان بهره برد. این پارچه سبک و نازک برای نوجوانان، جوانان و میانسالان انتخابی زیبا و خوش پوش است. این پارچه علاوه بر خنکی، سبکی و الیاف پنبه ای، دوام و ماندگاری خوبی نیز دارد. خوش دوخت بودن پارچه جین کاغذی و همه پسند بودن آن باعث شده که به انتخابی مناسب برای خیاطان تازه کار و حرفه ای تبدیل شده است. در ادامه استایل های اسپرت دخترانه متنوعی را با هم بررسی خواهیم کرد.

استایلی کامل با پارچه جین

پارچه جین کاغذی برای انواع پوشاک مورد مصرف قرار می گیرد. شلوار جین بگی و شلوار جین مام فیت از مدل های مناسب برای دوخت با پارچه جین کاغذی هستند. انواع تاپ و شومیز نیز با استفاده از این پارچه جذاب و ظریف بسیار محبوب و کاربردی است. ست کردن این بلوز و شلوار جین کاغذی با مانتو کژوال یا مانتو کتی، استایل اسپرت دخترانه زیبا را رقم می زند.

سرهمی جین کاغذی، گزینه ای اسپرت برای بهار و تابستان

پوشیدن سرهمی جین یکی از ضروریات استایل اسپرت به شمار می رود. اگر قصد داشتن استایل اسپرت و کژوال را برای بهار و تابستان دارید، بهتر است از سرهمی جین کاغذی غافل نشوید. پارچه جین کاغذی به دلیل نازک و خنک بودن گزینه ای بهتر برای فصول گرم سال هستند. علاوه بر این تنخور این پارچه لطیف تر و لخت تر از دیگر جین ها است و به همین خاطر استایل متفاوتی را به وجود می آورد.

شومیز جین کاغذی در استایل اسپرت دخترانه

شومیز های بلند یکی از گزینه های محبوب با پارچه جین کاغذی است. این لباس به عنوان مانتو برای داشتن استایلی اسپرت استفاده می شود. برای ایجاد تنوع پیشنهاد می شود که در قسمت کمر شومیز، بند یا کمربند ببندید تا مانتو خود را از سادگی خارج کنید. این مدل مانتو جین کاغذی با شلوار جین بگ یا جین کاپری استایل ترندی جذابی ایجاد می کند.

استایل مینیمال و پوشاک پایه

همان طور که می دانید لباس های مینیمال و پوشاک پایه شباهت های زیادی به هم دارند. استایل مینیمال به سبک پوشش لباس هایی با کمترین برش و کمترین پالت رنگی گفته می شود. پوشاک پایه یا بیسیک به ساده ترین نوع هر لباس که وجودش برای هر کمد لباس ضروری است گفته می شود. برای استفاده از پارچه جین کاغذی، چه انتخابی بهتر از استایل مینیمال و پوشاک پایه که همیشه کاربردی و محبوب هستند؟

پارچه جین کاغذی محبوب استایل کژوال و روزمره

پارچه جین کاغذی جاذب رطوبت، تنفس پذیر و تنخوری راحت دارد. این پارچه برای استفاده طولانی مدت در محیط کار و بیرون از منزل توصیه می شود. استایل کژوال و روزمره با استفاده از مانتو کتی جین بسیار راحت و دوست داشتنی می شود. کت و مانتو کتی که از ترندهای امسال نیز هست، با پارچه جین کاغذی استایل اسپرت شما را خاص تر می کند.

مانتو جین و استایل اسپرت پلاس سایز

استایل پلاس سایز

پارچه جین کاغذی به دلیل ایستایی نسبتا لختی که دارد باعث درشت دیده شدن اندام نمی شود. به همین خاطر است که برای افراد پلاس سایز نیز پوشیدن انواع مانتو و شومیز از این جنس پارچه پیشنهاد می شود. استایل اسپرت پلاس سایز به اندازه استایل اسپرت معمولی می تواند متنوع و خوش جلوه باشد. پس پلاس سایز های دوست داشتنی، تردید نکنید و استایل اسپرت دخترانه خود را با سرهمی، کت و شومیز جین کاغذی ترکیب کنید.

استایل اسپرت اورسایز

مانتو اورسایز جین کاغذی

لباس های اورسایز اکثر استایل های خیابانی سال های اخیر را به خود اختصاص داده اند. این پوشاک در میان خانم های ایرانی نیز بسیار پر طرفدار است. پوشاک اورسایز اغلب برای استایل های کژوال، اسپرت و هیپ هاپ استفاده می شود. مانتو اورسایز با پارچه جین کاغذی تنخوری راحت و در عین حال جذاب را برای استایل اسپرت دخترانه فراهم می کند. این نوع استایل برای افراد کاملا باحجاب نیز پسندیده و جذاب است. استایل اورسایز گزینه های زیادی را برای ست کردن در دسترس قرار می دهد.

استایل اسپرت با مانتو بلند جین کاغذی

استایل اسپرت دخترانه را می توان با مانتو راحتی بلند به راحتی ترکیب کرد. این استایل در عین راحت و روزمره بودن، برای استفاده در محیط کاری و قرار های دوستانه نیز مناسب است. مانتو بلند با پارچه جین کاغذی را با شلوار جین بگ، جین کاپری، جین اسکینی و جین راسته می توان ترکیب کرد و نتیجه جذابی را رقم زد. پوشیدن صندل یا اسنیکرز سفید و کیف کراس بادی یا دوشی به مانتو جین بلند توصیه می شود.

مانتو کلاه دار گزینه ای اسپرت برای استایلی اسپرت

مانتو کلاه دار و هودی

در میان گزینه های پیشنهادی برای استایل اسپرت دخترانه، جای مانتو کلاه دار و یا هودی و سویشرت خالی است. اگر شما نیز از خیل عظیم طرفداران هودی هستید، دوختن یک هودی با پارچه جین برای استایل بهار و تابستان بسیار توصیه می شود. برای داشتن استایل اسپرت دخترانه بدون کمترین دغدغه و دردسر، مانتو کلاه دار یا هودی بهترین و کاربردی ترین انتخاب است. این نوع مانتو را با انواع شلوار جین کارگو، جین جاگر، جین بگی و جین مام فیت می توان ترکیب کرد.

برندهای فست فشن و پوشاک جین کاغذی

همه ساله برندهای مختلف فست فشن مانند زارا، اچ اند ام، منگو، کوتون و غیره مجموعه ای از پوشاک جین کاغذی را ارائه می دهند. اگر برای استایل اسپرت دخترانه دچار شک و تردید شده اید، به برندهای فست فشن سری بزنید. از طریق وبسایت های فروشگاهی برندهای مختلف می توانید به مدل های متنوع و مختلف جدید و ترندی پوشاک جین دست پیدا کنید. انواع برش های جدید، جزئیات چشمگیر، فرم های مدرن و نمونه های استایل اسپرت با پارچه جین را می توان در برندهای مختلف مشاهده کرد و از آن ها الهام گرفت.

./