مد و فشن

با شلوار جین چه کفشی بپوشیم؟

این یک حقیقت است که شلوار جین هرگز از مد جدا نمی شود. با این حال، تکرار همان ظاهر همیشگی می تواند کسل کننده باشد. آیا می دانید هر بار با یک جفت کفش متفاوت می توانید معجزه کنید تا ظاهری منحصر به فرد داشته باشید؟

عدم دانستن اینکه کدام نوع شلوار جین را می توان با کدام جفت کفش پوشید می تواند فاجعه ای به بار آورد. در مقاله کوتاه زیر در مورد کفش ها، می توانید مشاهده کنید که بهترین کفش ها برای پوشیدن با شلوار جین کدام است. شما کدامیک از موارد زیر را در اختیار دارید؟

بوت ها
کفش اسپرت
کفش تخت
پاشنه بلند
کالج

اگر یکی یا بیشتر موارد بالا را داشته باشید ، به احتمال زیاد در ست کردن آنها با شلوار جین خود دچار مشکل شده اید. اما مشکلی نیست با خواندن مقاله زیر به شما در حل این مشکل کمک خواهیم کرد.

نیم بوت های خود را با شلوار جین لوله ای بپوشید:

یک ترکیب جذاب این است که نیم بوت های جیر خود را با شلوارهای جین لوله ای خود ست کنید بهتر است برای این ست از رنگ های روشن برای نیم بوت های خود استفاده کنید زیرا جنس جیر در رنگ های روشن بسیار زیباتر به نظر می رسد.

چکمه های پاشنه تخت با شلوار جین:

شلوار جین همیشه نباید در طیف های آبی باشد. می توانید رنگ های روشنتری را انتخاب کنید تا با چکمه های برنز یا مشکی بپوشید. پیشنهاد میکنیم این بار به جای چکمه های پاشنه دار خود، کفش های تخت را انتخاب کنید تا در میان جمعیت خود را متمایز نشان دهید.

نیم بوت های بندار مشکی با شلوار جین:

نیم بوت های بنددار مشکی با شلوار جین فوق العاده درجه یک و مناسب برای موقعیت های نیمه رسمی هستند. شلوار جین لوله ای بلند خود را با این مدل نیم بوت بپوشید و انتهای شلوار بر روی بوت خود جمع کنید, ظاهر خود را با پیراهن یا یک مانتو تابستانی تکمیل کنید

کفش های کتانی با شلوار جین:

ما اغلب هر روز صبح عجله داریم تا سر کار یا دانشگاه برویم و بستن یک جفت کفش ورزشی یک یا دو دقیقه ارزشمند طول می کشد. با پوشیدن کفش های کتانی با شلوار جین ، شما با یک تیر دو نشان زده اید هم شیک به نظر میرسید و هم در وقت خود نیز صرفه جویی کرده اید. یک شلوار جین مشکی را با کفش های کتانی خود و مانتو همرنگ آن ست کنید

کفش های کتانی مشکی با شلوار جین:

کفش های کتانی مشکی با شلوار جین بهترین ترکیب برای تابستان است. این ترکیب را می توان برای بسیاری از موقعیت های رسمی و غیر رسمی مانند زمانی که میخواهید یک شب با دوستان خود بیرون بروید و یا برای زمانی که می خواهید لباس راحتتری را انتخاب کنید،استفاده کنید. برای کار ، شلوار مام استایل خود را بایک مانتو کتی جلوباز مشکی ست کنید و استایل خود را با یک کیف تکمیل کنید اکنون شما آماده رفتن به بیرون هستید.

کفش تخت با شلوار جین:

یک جفت کفش پاشنه تخت پاپیونی را با شلوار جین لوله ای خود ست کنید به این ترکیب خود یک مانتو کتی پاییزه همراه با پیراهن اضافه کنید فراموش نکنید کیف یک اصل جدانشدنی از این ترکیب است.

ست کردن صندل با شلوار جین:

اگر این سوال برای شما پیش آمده که میتوانید شلوارهای جین خود را با صندل بپوشید جواب شما مثبت است صندل ها مناسب ترین گزینه برای ترکیب شدن با انواع شلوار جین مام استایل می باشد اگر طرفدار استایل راحت و خیابانی هستید از این ست زیبا می توانید در مهمانی ها و دورهمی های خود استفاده کنید. در این ست شلوار جین خود را از مچ پا جمع کنید تا زیبایی صندل های خود را به رخ بکشید.

کفش ورزشی با شلوار جین:

کفش های ورزشی با رنگ های تیره و قوی یک ترکیب عالی برای شلوار جین شما خواهد بود زیرا در هر موقعیت های نیمه رسمی به خوبی عمل می کنند. این ست خیلی فانتزی و تاپ نیست و مناسب افرادی هست که میخواهند ظاهر متعادل تر و ساده تری داشته باشند.
برای جذاب تر کردن این ترکیب حتما شلوار جین خود را از مچ پا تا بزنید تا استایل خود را متمایزتر نشان دهید.

کفش های ورزشی با رنگ روشن میتواند یک ست مناسب برای فصل تابستان باشد اگر به همراه شلوار جین رنگ روشن پوشیده شود در این ست از شلوار جین های قد ۹۰ استفذه کنید ودر صورت تمایل استایل خود را بایک پابند ظریف تکمیل کنید مطمئن باشید از نتیجه کار راضی خواهید بود.

منتظر مقالات بعدی ما باشید…

./