مد و فشن

 چند ویژگی درمورداستایل کلاسیک زنانه

ستاره‌های استایل کلاسیک زنانه

کسانی مثل کیت میدلتون، آدری هپبورن، ژاکلین کندی و… افرادی هستند که دارای استایل های برجسته کلاسیک بودند. سلیقه بدون نقص و بی نظیر این افراد باعث شد تا استایل آن‌ها زبان زده افراد زیادی باشد یکی دیگر از افرادی که با استایل کلاسیک زنانه خود بسیار بی نقص و بی مانند به نظر می‌رسید گریس کلی بود. با استفاده از پیراهن‌های بلند، ساده و با رنگهای خنثی خود ظاهر ساده اما زیبایی برای خود رقم می‌زد.

برای استایل کژوال از یقه اسکی با ترکیب شلوار پارچه‌ای زنانه استفاده می‌کرد. همیشه پیراهن‌های ساده و بدون آستین را به سایرین ترجیح می‌داد و برای کفش و شلوار رنگ‌های تیره و سیاه را می‌پسندید. برای اکسسوری ها چه مراسم رسمی و غیررسمی ساده پسند بود و به مروارید علاقه زیادی داشت.

ویژگی‌های یک استایل کلاسیک زنانه چیست؟

لباس‌های کلاسیک زنانه دارای یک سری ویژگی‌های منحصر به فرد هستند که باعث شده آنها تا به امروز ماندگار بوده و علاقه مندان مخصوص به خود را داشته باشند. ویژگی‌هایی مثل سیلوئت های مشخص، رنگ‌های خنثی، خط دوخت و برش تمیز، جزئیات مینیمال و ساده و… از ویژگی‌های بارز استایل کلاسیک زنانه است.

علاقه مندان به این سبک از لباس بی کیفیت لباس خود اهمیت زیادی می‌دهند؛ چون می‌دانند قرار است سالهای زیادی از آن استفاده کنند. این افراد ترسی از پرداخت هزینه بالا برای خرید لباس کلاسیک خود ندارند چون داشتن استایل کلاسیک زنانه را نوعی سرمایه گذاری می‌دانند. لباس‌های آنها قرار نیست هیچ وقت از مد نمی‌افتد و تا همیشه جذاب و قابل استفاده خواهد بود.

سبک کلاسیک فقط به نوع پوشش و شکل ظاهری محدود نمی‌شود. خانم‌های کلاسیک دارای اعتماد و عزت نفس بالایی هستند و نیاز به جلب توجه دیگران با لباسهای عجیب ندارند. این افراد سبک ساده را به هرچیزی ترجیح داده و ایده آل خود می‌دانند. پارچه‌هایی با طرح شلوغ، رنگ جیغ و از این دست ویژگی‌ها هیچ ربطی به استایل کلاسیک نداشته و نمی‌توانند جای خود را در این سبک باز کنند. پیشنهاد می‌کنیم سرمایه گذاری خوبی بر روی خرید کیف، کفش، مانتو و پالتو داشته باشید چون این لباس‌ها باعث ارزشمند و گران‌تر به نظر رسیدن سایر لباس‌های شما نیز خواهند شد.

چطور می‌توانیم در دنیای مدرن از سبک کلاسیک استفاده کنیم؟

پیراهن‌های کوتاه و ساده یک انتخاب ایده آل برای داشتن یک استایل کلاسیک زنانه در دنیای مدرن امروزی است. کوکو شانل  پیراهن‌های مشکی و ساده را به دنیای مد معرفی کرد. به جرات می‌توان گفت این لباس‌ها برای موقعیت‌های متفاوت و سلیقه‌های مختلف بسیار ایده آل است.

 کت های بلیزر یک انتخاب مناسب برای داشتن یک استایل کلاسیک زنانه می‌باشد. شما می‌توانید این کت‌ها را هر لباسی ست کرده و در موقعیت‌های متفاوتی استفاده کنید.

اگر انتخاب شما استایل کلاسیک است، باید از اکسسوری های بزرگ و شلوغ دوری کرده و به سراغ مدلهای ساده با حداقل جزئیات بروید./