اخبار دورنسی

پیراهن چه رنگی با شلوار جین آبی روشن ست میشود.

شلوار جین جذابیتی بی‌زمان و بی‌دردسر برای آن‌ها دارد، اما گاهی اوقات هماهنگ کردن رنگ‌ها دشوار است. سوال این است که چه رنگی پیراهن را با شلوار جین آبی روشن بپوشید.شلوار جین آبی روشن را می‌توان با پیراهن‌های معمولی در سایه‌های دیگر آبی برای ظاهری تک رنگ، یا رنگ‌های خنثی (مثلاً سفید، مشکی، خاکستری) برای ظاهری ساده و کم‌رنگ استفاده کرد. برای تضاد بیشتر، پیراهن هایی را در رنگ های “گرم” مانند قرمز، نارنجی و زرد در نظر بگیرید.این اصل مطلب است. اما مثل همیشه، چیزهای بیشتری در آن وجود دارد.پس از بررسی اصول اصلی که باید هنگام تطبیق رنگ شلوار جین آبی روشن با پیراهن به آن پایبند باشید، چند ترکیب خارق العاده را مرور می کنم که می توانید خودتان استفاده کنید.به آن برسیم.

ترکیب رنگ شلوار جین آبی روشن با پیراهن آبی:

این «قوانین»، «اصول» یا «راهنماها» به طور کامل تنظیم نشده اند. پس از در نظر گرفتن ترجیحات شخصی خود، از آن برای تصمیمات خود استفاده کنید.

به پیراهن های گاه به گاه و هوشمند

شلوار جین معمولی است – هیچ چیز از این واقعیت دور نیست. یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای اینکه یک شلوار جین نامناسب و نامناسب به نظر برسد این است که آن‌ را ست کنید – شما محدود به تی شرت نیستید.و خیلی لباس های متنوعی هست که با کمی دقت میتوانید خاص ترین استابل راداشته باشید.شما پیراهن‌های غیررسمی و هوشمندانه زیادی برای انتخاب دارید. این موارد شامل، اما محدود به موارد زیر نیست:در حالی که نمونه‌های ترکیب رنگی که در ادامه فهرست شده‌اند به مدل‌های خاص پیراهن اشاره می‌کنند، شما به راحتی می‌توانید آن‌ها را با هر یک از مدل‌های پیراهن غیر رسمی در بالا جایگزین کنید.تمام نمونه هایی که انجام می دهند این است که به شما ایده هایی برای تطبیق رنگ می دهند. با خیال راحت هر مدلی از پیراهن غیر رسمی را که می خواهید انتخاب کنید.

از پیراهن های خیلی شبیه به رنگ پوست خودداری کنید

این یک روش کاملاً ساده است، اما هر زمان که با هر لباسی مطابقت دارید باید به آن توجه کنید.سعی کنید از انتخاب پیراهن‌هایی که بیش از حد شبیه رنگ پوست شما هستند خودداری کنید، زیرا باعث می‌شود افراد کاملاً شسته به نظر برسند.این امر به ویژه هنگام پوشیدن شلوارهای رنگ روشن (مانند شلوار جین آبی روشن) صادق است.

چرخه رنگ رو در نظر بگیرید:

چرخه رنگ می تواند هنگام تطبیق رنگ شلوار جین آبی روشن با پیراهن مفید باشد زیرا به شما ایده می دهد که رنگ های دیگر چگونه با آبی روشن ارتباط دارند.

در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.

چرخه رنگ نشان می دهد که رنگ ها چگونه با یکدیگر ارتباط دارند.
آبی یک رنگ “سرد” است.
از دیگر رنگ های سرد می توان به بنفش و سبز اشاره کرد. به طور کلی، رنگ‌های سرد حسی بسیار ساده، آرام و تسکین‌دهنده دارند.
رنگ های “گرم” شامل قرمز، نارنجی و زرد است. آنها نسبت به رنگ های سرد سرزنده تر و پررنگ تر هستند. به طور کلی، آن همچنین مناسب تابستان / بهار هستند.

در پایان روز، آبی روشن به اندازه کافی روشن و ظریف است که به راحتی با اکثر رنگ های دیگر جفت شود.

با این حال، دانستن میزان کنتراست احتمالی با رنگ‌های دیگر به شما کمک می‌کند تا یک لباس کاملاً هماهنگ بسازید.

اگر می‌خواهید کنتراست کمتری داشته باشید، رنگ‌های سرد را با رنگ‌های سرد دیگر و اگر کنتراست بیشتری می‌خواهید، رنگ‌های سرد را با رنگ‌های گرم ترکیب کنید.

رنگ‌های “خنثی” شامل سفید، سیاه و خاکستری است. آنها در هیچ جای چرخ رنگ ظاهر نمی شوند، اما می توانند به راحتی با هر رنگ دیگری جفت شوند.

در حالی که نظریه پردازان رنگ ممکن است بیش از حد آن را پیچیده کنند، دانستن این اصول اولیه باید تنها چیزی باشد که باید بدانید.

۵ ترکیب شلوار جین و پیراهن آبی روشن

متوجه میشوید که چگونه دو مثال اول ساده‌ترین و ظریف‌ترین گزینه‌ها هستند.


توجه داشته باشید که سایه های یکسانی را انتخاب نمی کنید.

در عوض، شما پیراهنی را در سایه آبی انتخاب می کنید که به طور قابل توجهی با سایه شلوار جین آبی روشن متفاوت است.

با توجه به اینکه شلوار جین آبی روشن – خوب، روشن – ساده ترین گزینه این است که فقط به دنبال پیراهنی با سایه تیره آبی باشید.

همانطور که قبلاً اشاره کردم، شما مدل های زیادی از پیراهن های غیررسمی و گاه به گاه رسمی دارید که می توانید انتخاب کنید.اما در تصویر بالا، یک شلوار جین آبی روشن دارید که یک پیراهن فلانل آبی و یک پیراهن جین را کنار گذاشته است. هر دو گزینه عالی خواهد بود.هر دو سایه آبی به طور قابل توجهی متفاوت (تیره تر) از شلوار جین آبی روشن هستند و در نتیجه لباس متعادل و هماهنگ به نظر می رسد.توجه داشته باشید که هر دو مدل پیراهن به اندازه کافی غیر رسمی هستند تا به خوبی با شلوار جین آبی روشن همگام شوند.خنثی ها به همین راحتی هستند. شما سفید، خاکستری و مشکی دارید که هر کدام به خوبی با یک شلوار جین آبی می‌آیند.دلیل این امر این است که خنثی ها می توانند با هر چیزی جفت شوند.نکته جالب در مورد شلوار جین آبی روشن این است که آنها به اندازه کافی سبک و ظریف هستند که به خودی خود بسیار “خنثی” هستند.ترکیب شلوار جین آبی روشن با اقلامی در رنگ‌های برجسته‌تر و برجسته‌تر کار سختی نیست.پوشیدن یک پیراهن واقعاً خنثی (یعنی سفید، خاکستری یا مشکی) با شلوار جین آبی روشن به اندازه کافی خنثی است تا به شما این آزادی را بدهد که بدون خطر تضاد رنگ، در جای دیگری از رنگ‌های مختلف بپوشید.

به عنوان مثال، می توانید شلوار جین آبی روشن، یک تی شرت سفید/مشکی/خاکستری و یک ژاکت کش باف قهوه ای یا کت اسپرت روی آن بپوشید.ژاکت کش باف پشمی یا کت اسپرت رنگی است که می توانید در لباس خود بگنجانید، با تی شرت سفید/مشکی/خاکستری و شلوار جین آبی روشن پایه خنثی لباس شما را در زیر آن تشکیل می دهند.

شلوار جین آبی روشن با پیراهن گرم رنگ

با توجه به اینکه آبی روشن یک رنگ سرد، آرام و جمع شده است، یک راه عالی برای افزودن مقداری کنتراست، جفت کردن آن با یک رنگ گرم پر جنب و جوش است.با مراجعه به چرخه رنگ، می توانید ببینید که رنگ های “گرم” ما قرمز، نارنجی و زرد هستند.با توجه به اینکه شلوار جین آبی روشن بسیار سبک و ظریف است، می توانید به راحتی به سراغ سایه های روشن و پاستلی این رنگ های گرم بروید و از آن استفاده کنیداز طرف دیگر، اگر زیبایی‌شناسی ظریف‌تری را ترجیح می‌دهید، می‌توانید از سایه‌های کم‌رنگ آن رنگ‌ها استفاده کنید.در هر صورت، ترکیب رنگ آبی روشن “خنک” با رنگ گرم، کنتراست خوبی ایجاد می کند – اگر به دنبال ترکیبی متمایز هستید، ایده آل است.تصویر بالا مربوط به شلوار جین آبی روشن و یک تی شرت قرمز است، اما در صورت تمایل می توانید به راحتی آن را با سایه های مختلف صورتی، نارنجی یا زرد عوض کنید.

شلوار جین آبی روشن با پیراهن رنگ سرد

شلوار جین آبی روشن را می‌توان با رنگ‌های سرد دیگر مانند سبز و بنفش ست کرد، اگر ترجیح می‌دهید ترکیب رنگی آرام‌تر و آرام‌تری داشته باشید.رنگ های سرد به راحتی با رنگ های سرد دیگر جفت می شوند.درست مانند رنگ‌های گرم بالا، شما می‌توانید از رنگ‌های سرد در سایه روشن و پاستلی استفاده کنید یا به جای آن یک رنگ ساده و کم‌صدا را انتخاب کنید.در تصویر بالا یک شلوار جین آبی روشن با یک پیراهن پولو سبز نعنایی دارید.

پیراهن های پولو در کنار شلوار جین عالی به نظر می رسند – یک مجموعه تیز و غیررسمی هوشمند.

اما چیزی که در مورد سبز نعنایی عالی است این است که به اندازه کافی ظریف و کم صدا است که با بسیاری از رنگ های دیگر پوشیده می شود.

شلوار جین آبی روشن با پیراهن مکمل

در نهایت، اگر واقعاً می‌خواهید ترکیبی از شلوار جین و پیراهن داشته باشید، رنگ‌های «مکمل» را انتخاب کنید.اینها رنگهایی هستند که مستقیماً در مقابل یکدیگر در چرخه رنگ قرار دارند. در نتیجه منجر به کنتراست زیادی می شود.کنتراست آنقدر زیاد است که اگر زیاده روی شود ممکن است کمی بیش از حد به نظر برسد.اما شلوار جین آبی روشن به اندازه کافی سبک و ظریف است که به شما اجازه می دهد با سایه رنگ پیراهن مکملی که انتخاب می کنید، کمی جسورتر رفتار کنید.همانطور که از چرخه رنگ می بینید، آبی و نارنجی دقیقاً در مقابل یکدیگر قرار دارند و در نتیجه می توان آنها را “مکمل” توصیف کرد.تصویر بالا از شلوار جین آبی روشن با یک پیراهن پولو نارنجی روشن. در حالی که رنگ نارنجی بسیار چشمگیر و جلب توجه است، ظرافت شلوار جین آبی روشن باعث می شود که لباس در کل بیش از حد به نظر نرسد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *