اخبار دورنسی

بهترین جین در لباس های جین از سرد تا شیک

با این ۱۸ روش برای پوشیدن جین روی لباس های جین

و تکه هایی که می توانید آن را انجام دهید، بر روی استایل استاد شوید.

روند سال ۲۰۲۳ اما استایلیست ها پاره شده اند. خوبه یا تقلبی هست؟ چگونه می‌توانید جین را روی لباس‌های جین یا کت جین ساده، مدل دهید. من در گذشته چند بار این نگاه را تکان داده ام. زمانی که بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک این نگاه را در اوایل دهه ۲۰۰۰ متحیر کردند و مشتاقانه منتظر آزمایش نسخه های به روز شده آن در سال جاری هستم. من در حال ورق زدن ظاهر باند، انتخاب‌های ویرایشگر مد و لباس‌های ستاره‌های استایل خیابانی بودم تا به بهترین روش‌ها و بهترین روش‌ها برای استایل دادن به جین امسال و برخی از جذاب‌ترین تکه‌ها برای ایجاد آن‌ها برسم. فرقی نمی‌کند اهل مد ریسک‌پذیر باشید یا از آن مطمئن باشید، راه‌های مختلفی برای پوشیدن این مد وجود دارد تا برای شما مفید باشد. اگر جین را دوست دارید همین است!

آیا پوشیدن جین روی جین مشکلی ندارد؟ ترند مد یا مد تقلبی

در مورد اینکه آیا پوشیدن جین دوتایی خوب است یا خیر، اختلاف نظر وجود دارد. من احساس می‌کنم بیشتر به این موضوع می‌پردازد که چگونه لباس جین سر تا پا خود را طراحی می‌کنید و قصد دارید آن را در کجا بپوشید تا هر چیز دیگری. شام کراوات سیاه، احتمالا نه، قرار ناهار زیبا، من می گویم بله!

یکی از چیزهای خوب در مورد این روند و دلیل محبوبیت آن این است که بسیاری از ما در حال حاضر بسیاری از این لوازم اصلی کمد لباس را در کمد خود داریم. چه شلوار جین، ژاکت جین، شلوارک، لباس، دامن یا همه اینها که به راحتی ایده های لباس زیر را ایجاد کنید.

برخی از معادلات مد وجود دارد که منطقی هستند. جفت کردن جین با جین بیشتر یک راه آسان برای استفاده از کلاسیک سودمند به منطقه ترند یا حتی ایجاد ظاهری برجسته برای پوشیدن در محل کار است.

حالتی از لباس که در آن یک تاپ جین (ژاکت، پیراهن، و غیره) و یک قسمت پایین جین به طور همزمان پوشیده می شود، که اغلب به عنوان یک مد مصنوعی در نظر گرفته می شود.

قوانین ساخته شده اند تا شکسته شوند و به این ترتیب است که ظاهر و روند جدید پیشرفت می کند. قوانین را با این ترند فراموش کنید و چیزی را بپوشید که احساس خوبی به شما می دهد. پوشیدن هر چیزی با اعتماد به نفس بهتر از چیزی است که ظاهراً از قوانین پیروی می کند.

نحوه مدل دادن به جین روی لباس های جین

این روش‌های فشن برای پوشیدن جین دو نفره یا جین سر تا پا هستند:

جین سر تا پا شامل اکسسوری های هماهنگ کننده مانند کفش های جین.
شلوار جین راسته یا تنگ زیر لباس های کت جین کمربند بلند.
نیم تنه جین با شلوار جین.
کت های بزرگ با شلوار جین.
پیراهن های دکمه دار با شلوار جین گشاد.
شستشوهای هماهنگ تک رنگ برای شیک بودن هماهنگ.
گردگیر جین، تاپ کراپ و شلوار جین.
پیراهن جین بدون دکمه، تی شرت یا تانک سفید و شلوار جین.
با یک کت جین، شلوار جین همسان، سه راهی گرافیکی و کفش پاشنه بلند،

یک تاپ جین و یک شلوار جین کمربند آلا نوال الزغبی.
مشخصات سبک تابستانی: پیراهن جین، شلوار جین و اسلاید.
دامن ماکسی جین با ژاکت جین برش خورده.
آن را در یک کت و شلوار جین ساده نگه دارید.
لباس جین سه گانه بلا حدید را کپی کنید: ژاکت و شلوار جین.
لباس جین یکی از ساده ترین راه ها برای پوشیدن تیپ جین روی جین است.
برای تابستان یک ظاهر سفید تک رنگ را با یک ژاکت جین سفید یا کت شلوار مناسب امتحان کنید.
برای داشتن ظاهری همسان کمتر، رنگ های مختلف جین را آزمایش کنید.
برای اینکه انگشتان پای خود را در این روند قرار دهید، یک تی شرت رنگی متناسب با کتف خود را امتحان کنید، مانند این تی شرت سرمه ای با شلوار جین تیره.

۱۸ ایده لباس جین روی لباس جین برای سال ۲۰۲۳

لباس‌های جین دو نفره یکی از بزرگ‌ترین ترندهای مد برای سال ۲۰۲۳ هستند. ما در مورد تاکس کانادایی صحبت نمی‌کنیم، بلکه روش‌های جدیدی برای پوشیدن لباس‌های جین سر تا پا برای سال ۲۰۲۳ برای هر ۴ فصل است.

در اینجا ۱۸ ایده لباس زنانه از سبک‌های گاه به گاه تا لباس‌های مجلسی‌تر آمده است تا این روند مد را تکان دهد و شما را در بهار، تابستان، پاییز و زمستان ببرد.

چگونه می توان در این روند سهولت یافت

اگر لباس جین سر تا پا برای شما زیاد است یا این اولین باری است که این مدل را امتحان می‌کنید، همیشه می‌توانید این نکات را برای جدا شدن یا سهولت در ترند امتحان کنید:

یک کیف و کفش با رنگ متضاد به جای اینکه کاملاً سر تا پا باشد، اضافه کنید.
پیراهن یا ژاکت جین خود را باز بگذارید و برای از هم گسیختگی ظاهر، یک تانکر، کت و شلوار یا سوتین ورزشی با رنگ متفاوت بپوشید.
زیورآلات معمولی مانند دستبند و گردنبند با زنجیره طلا اضافه کنید تا ظاهر خود را زیباتر کنید.
برای این روند خاص و برای اینکه بیش از حد کانادایی یا تکسانی نباشید، از کت های حاشیه ای، کمربندهای غربی، کلاه های کابویی یا چکمه های کابویی خودداری کنید. باز هم، قوانین برای شکسته شدن ساخته شده اند، پس این توصیه را با کمی نمک انجام دهید.
من همچنین از پیراهن های چهارخانه زیر لباس های جین و ژاکت جین اجتناب می کنم تا آن را بیشتر مد و سبک تر نگه دارم.
سایه‌های تیره‌تر نسبت به لباس‌های روشن‌تر جذاب‌تر هستند.
یک لباس جین با کیف یا کفش مناسب، راه آسانی برای پوشیدن این ترند است. به علاوه می توانید به پوشیدن لباس ادامه دهید و پس از پایان این روند، اکسسوری ها را تغییر دهید.

این کت و شلوار جین ۱۰۰% پنبه ای است و نرم تر از جنس جین معمولی، ضخیم و سفت است. چنین یقه غیر معمولی دارد و با شلوار جین، شلوار یا شورت سفید به همان اندازه که با شلوار جین همسان به نظر می رسد. در فروش هم هست!

این کت جین برش دار دارای خیره کننده ترین و نمادین ترین دکمه های طلایی است که Balmain به آن می شناسد. ۲ گزینه دامن مختلف برای استفاده با این کت و شلوار وجود دارد و همه آنها در فروش هستند. میدونی که من عاشق فروش خوبم!

اگر به دنبال یک لباس جین دوتایی جذاب تر هستید که شامل شلوار جین نباشد، این لباس فوق العاده زیبا است. برای امتیاز بیشتر، آن را با چکمه های بلند تا زانو هماهنگ کنید. اینها از کریستال پوشانده شده اند که یکی دیگر از روند مد اصلی ۲۰۲۳ را بررسی می کند.

برای بهار تابستان، چکمه‌های خود را با صندل‌های بنددار عوض کنید، اما با یک کیف جین یا کفش، روند جین را حفظ کنید.

یک پیراهن دکمه دار که با آن مطابقت دارد به نظر چسبیده به نظر می رسد و برای روزهای خنک تر عالی است. این یک لباس برانچ فوق العاده زیبا با کفش های کتانی، کفش های سفید یا چکمه های جین می سازد.

یک ست منطبق یک راه آسان برای اطمینان از مطابقت شستشوها است. با اسلاید برای روز یا پمپ برای افزایش قد استایل کنید. این میکرو مینی در واقع یک اسکلت برای کمی تواضع بیشتر و آسان‌تر کردن سوار و پیاده‌شدن ماشین است!

انتخاب های برتر من برای تکه هایی برای ایجاد لباس های جین دوتایی شما
شیک ترین پیراهن های جین، نیم تنه ها، ژاکت ها، شلوارها، لباس ها و رومپرها برای ایجاد لباس های جین متضاد یا تک رنگ امسال.

لباس خود را کامل کنید
چکمه‌های جین، کیف‌های دستی و کفش‌هایی که در حال حاضر مد شده‌اند تا لباس جین سر تا پا شما را کامل کنند. چکمه های بلند جین خود را برای بهار در پشت کمد خود رها نکنید، آنها را با لباس های جین و شلوارجین تکرار کنید.

راه های بیشتری برای امتحان ترند جین امسال
از شلوارک گرفته تا ژاکت و استایل مشهور، در اینجا برخی از تیپ هایی است که در حال حاضر دوستشان دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *