راهنمای خرید

جین کاغذی چیست؟

ویژگی های جین کاغذی

۱- پارچه جین را از الیاف پنبه تولید می کنند. پارچه جین همانطور که می دانید در ابتدا با ضخامت بسیاری تولید شده است، اما با گذر زمان و طی تغییرات زیادی که برای این مدل پارچه صورت گرفته از وزن آن کاسته و طرح ها و رنگ های متفاوتی به خود گرفته است.


۲- جین کاغذی از آنجایی که طرح سبکی دارد، اکثرا در فصول بهار و تابستان استفاده می کنند. از مهم ترین لباس هایی که با این طرح پارچه دوخته می شود، مانتو زنانه و دخترانه می باشد. مانتو می تواند بسته به سلیقه شما دارای طرح های بخصوصی باشد. شما می توانید از این پارچه برای دوخت مانتو و شلوار ست استفاده کنید.
۳- پارچه جین کاغذی به دلیل داشتن وزن کم و ضخامت بسیاری که دارد، برای مدل ها ی پیله دار، چین دار و به حالت شومیزی مناسب می باشند. می توانید برای قسمت روی مانتو از انواع مدل های جیب استفاده کنید.


۴- پارچه جین کاغذی استایل نیمه رسمی به شما می دهد و همانطور که گفته شد مناسب برای انواع شومیز می باشد. می توانید برای پوشش خود از شلوار جین دمپا گشاد استفاده کنید. دم پا گشاد جین کاغذی را می توانید همراه با یک کتونی سفید ست کنید.
۵- از جمله مواردی که می توانید با پارچه جین کاغذی تولید کنید، تونیک می باشد. به دلیل نرمی و لطافتی که پارچه جین کاغذی دارد می تواند برای تولید انواع تونیک مناسب باشد. تونیک ها برخی دارای دکمه و جلوباز و برخی دیگر جلوبسته می باشند.


۶- پارچه های جین کاغذی که در طراحی پیراهن های زنانه و دخترانه استفاده می شوند، می توانند انتخاب زیبایی برای پوشش در مهمانی ها و برخی دورهمی ها باشند. این مدل پارچه همانطور که گفته شد، به دلیل لطافت آن می توانید، انواع چین و مدل پیله را برای مدل لباس خود انتخاب کنید و مدل دلخواه مناسب مهمانی را از این پارچه تولید کنید.


۷- این نوع پارچه معمولا بسیار کم مورد توجه قرار گرفته و در بازار کم تر دیده شده است اما استفاده از آن باعث می شود استایل متفاوتی داشته باشید. از پارچه جین کاغذی برای تولید شلوار هم استفاده می شود. شلوار هم از مواردی است که هر فردی باید در کمد لباس های خود داشته باشد.
۸- بسته به مدل شلواری که انتخاب می کنید کفش مناسب با آن نیز باید ست کنید. برای مثال برای استفاده از شلوارهای دم پا گشاد می توانید از کفش پاشنه بلند انتخاب کنید. البته ما پوشیدن کتونی ساده را به شما پیشنهاد می دهیم.
۹- همراه با شلوارجین کاغذی می توانید بک تیشرت که دارای تصاویر گرافیکی می باشد، انتخاب کنید. سعی کنید برای انتخاب پوشش خود ترفندها و راه های جدید را انتخاب کنید و از پوشیدن لباس های جدید نترسید.

  • ۱۰- استایل مینیمال سبک پوششی است که لباس های آن با کمترین برش ممکن آماده استفاده می شوند. معمولا رنگ بندی کمتری در این لباس ها به کار می رود. این سبک ساده ترین مدل لباسی است که در بازار موجود می باشد و باید هر شخص در کمد لباس های خود نیز داشته باشد. پارچه جین کاغذی برای تولید این سبک لباس بسیار مناسب می باشد.
  • ۱۱- پارچه جین کاغذی همانطور که گفته شد به دلیل لطافت و پنبه ای بودن آن جاذب رطوبت می باشد. به همین علت می توان ساعت ها آن را در تن داشت و مناسب برای محیط های خارج از منزل می باشد. برای استایل کژوال و روزمره می توانید از کت هایی که از پارچه جین کاغذی تولید شده اند استفاده کنید.|
  • ۱۲- پارچه جین کاغذی از آنجایی دارای ایستایی می باشد باعث درشت تر دیده شدن اندام شما نخواهد شد. به همین علت شما می توانید به عنوان مانتو و شلوار اور سایز از آن استفاده کنید. اغلب پارچه هایی که در تولید سرهمی ها از جین کاغذی استفاده می شود.
  • ۱۳- لباس های اور سایز که مناسب برای استایل های خیابانی می باشد امروزه بازار لباس زنانه را به خود اختصاص داده است. مانتو اور سایز که با جین کاغذی تولید شده باشد می تواند حس راحتی و آزادی را درهنگام پوشیدن به شما بدهد.
  • ۱۴- از جمله مانتوهایی است که می توان با پارچه های جین تولید کرد مانتوهای کلاه دار می باشد. این مانتوها مانند هودی دارای کلاه بوده اما جلو باز هستند. شما می توانید این مانتوها را به همراه شلوار جین کارگو، جین جاگر، جین بگی بپوشید.

کاربرد لی کاغذی

برای دوخت انواع شلوارهای مردانه و زنانه و دخترانه و بچگانه استفاده می شود. این نوع پارچه خاصیت کشسانی زیادی نسبت به پارچه جین معمول دارد. برای انواع پیراهن های مردانه و زنانه در فصول تابستان و زمستان مناسب می باشد. برای تولید مدل های مختلف مانتو دخترانه و زنانه و لباس های سرهمی بچگانه مناسب می باشد. برای تولید لباس برای انواع مختلف عروسک نیز استفاده می شود. برای لباس های کار در محیط هایی مثل برق کاری و جوش کاری و در شرکت های مختلف در بخش خدمات نیاز به پوشیدن لباس های با این طرح پارچه می باشد کاربرد دارد. در تولید برخی از کیف ها و کفش ها استفاده می شود. پارچه جین کاغذی در تولید کوسن ها وسایلی از قبیل مبلمان منزل نیز استفاده می شوند. در تولید انواع لباس نوزادان و سرهمی های نوزادان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد.

ست کردن انواع شلوار جین کاغذی

از آنجایی که مدل های متفاوتی از شلوار اسپرت جین کاغذی را می توان با پارچه جین کاغذی تهیه و تولید کرد، ما در این بخش سعی می کنیم به معرفی برخی از مدل های شلوار جین کاغذی بپردازیم و نحوه ست کردن آن را آموزش دهیم.

شلوار فاق بلند جین کاغذی

شلوار جین کاغذی را با یک کت یا یک ژاکت که به رنگ شلوار جین نزدیک باشد، انتخاب کنید. این مدل شلوار اغلب مناسب افرادی با اندام لاغر می باشند. اگر پاهای لاغر و کشیده ای دارید، این مدل شلوار می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. می توانید همراه با این شلوار یک کفش پاشنه بلند ست کنید. در هنگام خرید کاغذی کمی دقت کنید که نه تنگ و نه گشاد باشد. پوشیدن بلوز یا یک تیشرت کاملا ساده را برای پوشیدن همراه این شلوار به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید یک بخشی از پیراهن را درون شلوار خود قرار دهید. برای انتخاب کفش هم علاوه بر کفش پاشنه بلند، از بوت و نیم بوت ها برای ست کردن استفاده کنید.

شلوار بگ جین کاغذی

شلوار بگ، شلواری است که از بالا تا پایین آن گشاد است و از قسمت مچ پا شلوار روی کفش می افتد. این شلوار شما را کشیده تر نشان می دهد. شلوار بگ جین کاغذی را می توانید همراه با مانتوهای جلو باز بپوشید. سعی کنید مانتوهایی را انتخاب کنید که یقه بلندی داشته باشند. همراه با این شلوار نیز می توانید از بوت و یا کفش ها پاشنه دار استفاده کنید. همراه با شلوار بگ جین کاغذی انتخاب یک مانتو با همین جنس پارچه و به حالت اور سایز انتخاب بسیار خوبی برای ست کردن می باشد. یک شال مشکی و مانتو اور سایز آبی و شلوار جین کاغذی به رنگ های آبی و آبی پررنگ به همراه یک کتونی سفید می تواند استایل خوبی به شما بدهد.

شلوار مام استایل جین کاغذی

 شلوار جین مام استایل دارای پاچه راسته و فاق بلندی است که تا زیر ناف می آید. اغلب رنگ هایی که برای تولید این شلوار استفاده می شود، آبی کم رنگ می باشد. این شلوار جین را می توانید همراه با یک کت و چکمه های پاشنه دار بپوشید.

شلوار راسته جین کاغذی

در ابتدا که به این مدل شلوار فکر می کنید کاملا بی روح به نظر می رسد، اما با وجود اینکه مدت زمان زیادی از تولید و پوشیدن این مدل از شلوار می گذرد، هیچ گاه از مد نخواهد افتاد. می توانید همراه این شلوار از تیشرت های طرح دار و عکس دار و کت برروی آن استفاده کنید./