اخبار دورنسی

راهنمای جین، چگونه بهترین شلوار جین را برای تیپ اندام خود پیدا کنیم…

چیزی به نام اندام بد وجود ندارد، فقط شلوار جین بد!

به ما اعتماد کنید، با یک جفت جین مناسب که متناسب با تیپ بدنی شما طراحی شده باشد، روزهای گفتن «من چیزی برای پوشیدن ندارم» به پایان رسیده است. مدل‌های شلوار جین متنوعی وجود دارد، فقط باید آنهایی را انتخاب کنید که مناسب‌ترین برای اندام شما هستند.

درست است که هیچ اندامی دارای منحنی های یکسان نیست. با این حال، چیزی که بین همهی اندام ها مشترک است، پنج حالت اولیه بدن زنانه است که در دسته بندی های خاص قرار می گیرند، یعنی شکل های بدنی قطعی که شبیه به پنج میوه با شکل مشخص هستند: سیب، موز، توت فرنگی، گلابی، و ساعت شنی.

بنابراین، قبل از اینکه عمیق‌تر شوید، باید به خودتان پاسخ دهید – چه تیپ بدنی دارم؟ هنگامی که تیپ یا فرم بدن خود را بشناسید، انتخاب شلوار جین مناسب (یا به طور کلی هر لباس دیگری) آسان تر خواهد بود.

راهنمای مناسب شلوار جین
در اینجا یک تصویر ساده برای کمک به شما در درک گزینه های مختلف شلوار جین وجود دارد که در این مقاله قصد داریم در مورد آنها صحبت کنیم.

۱.شلوار جین برای بدن سیبی شکل
اگه این ویژگی ها رو داری قطعا شما دارای فرم سیب شکل هستید

سینه هایی با اندازه متوسط ​​تا بزرگ دارید.
قسمت بالایی بدن شما متناسب با نیمه پایینی است، اما کمر شما کاملا کوتاه است و جایی است که بیشتر وزن اضافی خود را حمل می کند.
شما پاهای باریک و باسنی صاف دارید.

با این تیپ بدنی، هدف شما باید بلند کردن شکل باشد.

از آنجایی که بیشتر وزن شما در اطراف قسمت میانی شما متمرکز است، مهم است که چشم را به هر طریقی که می توانید از این ناحیه دور کنید. با ایجاد تصویری از منحنی ها و شکل ها با تاپ ها و کمربندهایی که کمر را مشخص می کنند، به این امر دست یابید. یک ترفند عالی این است که توجه را به سمت قفسه سینه انحنا دار یا پاهای لاغرتر متمرکز کنید.

شلوار جین با کمر کشسان
جین با بند کمر بلند (مخصوصاً اگر دارای پشتیبان داخلی شکم باشد)
جین پاچه بلند
هر تاپ با جزئیات دور کمر یا یقه هایی که پهن هستند یا روی سینه شما به یک V عمیق می رسند
تاپ هایی که بین باسن و بالای ران شما ختم می شود. تونیک‌ها و تاپ‌های سبک امپراتوری به زیبایی بدن را می‌چرخانند تا جلوه‌ای باریک ایجاد کنند.

بهتره حواستون به این موارد باشه تا تو استایلتون استفاده نکنید

شلوار جین کمر بلند که توجه را به ناحیه شکم پر شما جلب می کند.
شلوار جین کم‌قد،این تنها جلوه‌ای به نام مافین به شما می‌دهد.
هر نوع رفلکس یا تزیین دور سینه یا دور کمرتان. به یاد داشته باشید، ترفند این است که توجه را به جای دیگر متمرکز کنید، جز قسمت میانی پرتر.

تاپ هایی که به قسمت میانی شما ختم می شوند – این ها بدن شما را محکم و خوش فرم نشان می دهد. همین امر در مورد قرار دادن تاپ در شلوار جین نیز صدق می کند. شکم شما گرد و سنگین به نظر می رسد. بهتر است از تاپ های بلندتر در پارچه های نرم استفاده کنید که به آرامی بدن را میچرخانند.

نمونه های افراد مشهور:

جنیفر هادسون، درو بریمور، کیت وینسلت، جسیکا سیمپسون، کاترین زتا جونز، تایرا بنکس.

بدن جنیفر هادسون شکل کلاسیک سیبی دارد. در اینجا او به ما نشان می دهد که چگونه با استفاده از رنگ و کانتورینگ دقیق منحنی ایجاد کنیم.

با کمری بریده شده، بالاتنه پپل او فوراً چشم را به باریک‌ترین قسمت بدنش – درست زیر سینه‌هایش – می‌کشاند. پایین گشاد بالا درست روی پهن ترین قسمت باسن او می افتد تا جلوه ملایم ساعت شنی را ایجاد کند. در ترکیب با شلوار جین باریک با برش مستقیم، فریم او کشیده و به زیبایی لاغر شده است.

به طور کلی، شکل سیب از پیراهن‌های مردانه گشاد با قد بلندتر سود بیشتری می‌برد. شما می توانید با تغییر رنگ پیراهن یا جزئیات، کمی شخصیت سرگرم کننده و بازیگوش را تزریق کنید. حتما یک جفت جین انتخاب کنید که پاهای خوش فرم شما را نشان دهد.

کیت وینسلت به خوبی توجه را بر روی خوش فرم بودن پاهایش متمرکز می کند. شلوار جین لاغر تیره او طول بدن او را دراز می کند، به خصوص که در سایه ای نزدیک به رنگ تیره ژاکت است. تی شرت سفید او دقیقاً زیر باسنش می افتد و پارچه گشاد آن کاملاً وزن اضافی را در اطراف قسمت میانی او پنهان می کند.

به گردنبند بلندی توجه کنید که رو به پایین است – این باعث می شود چشم به سمت پایین حرکت کند و توهم بالاتنه بلندتری ایجاد کند.

شلوار جین برای بدن گلابی شکل
اگه این ویژگی ها رو دارین حتما فرم بدن گلابی دارید:

شانه های کوچک با سینه های کوچک تا متوسط ​​دارید
باسن شما پهن ترین قسمت بدن شماست و این جایی است که بیشتر وزن خود را حمل می کنید.
نیم تنه شما از باسن و پایین تنه شما کوچکتر است
کمر شما باریک ترین قسمت بدن شماست.

اگر گلابی شکل هستید،باید بهتون بگم اکثر زنان در جهان این نوع اندام را دارند.

از آنجایی که کمر شما بسیار کوچک و مشخص است، برجسته کردن این ناحیه باید اولویت شماره یک شما هنگام لباس پوشیدن باشد. با جلب توجه به سمت بالا به این قسمت کوچک، وزن اضافی را که در اطراف باسن خود حمل می کنید به طور موثر کم اهمیت می کنید.ایده خوبی است که سعی کنید قسمت بالا تنه ی خود را با پوشیدن لباس حجیم کنید تا تعادل بیشتری ایجاد کنید و تناسب را به فرم خود اضافه کنید. برخلاف شکل‌های سیبی که می‌خواهند توجه را از بالاتنه سنگین منحرف کنند، هدف شما این است که تزیینات و خطوط را به گردن خود اضافه کنید تا توهم بالاتنه ی پر ایجاد کنید.

شلوار جین که پایین یا درست زیر کمر شما قرار می گیرد.
تاپ هایی را بپیچید که از ناحیه کمر تا می شوند و توجه را به این قسمت باریک جلب کنید.
شلوار جین با ساق‌های مخروطی و مدل‌های بوت‌کات که ظاهر ساق‌ها را بلندتر می‌کند.
شلوار جین ودیگر مدل‌های شلواری که فضای بیشتری را در ناحیه ران‌ها و باسن فراهم می‌کنند. فقط زیاد شل و ول نشوید زیرا اینها می توانند شما را بزرگتر از آنچه هستید نشان دهند.
جین در رنگ شستشوی تیره. سایه‌های تیره‌تر در نیمه پایینی شما راه بسیار خوبی برای لاغر کردن پاها و بلندتر نشان دادن آن‌ها است، به‌ویژه زمانی که با پاشنه‌های نوک تیز پوشیده می‌شوید.
پاهای شعله ور، که به تعادل بدن کمک می کند.
بلیزرهای ساختار یافته که تعادل کامل را به باسن پهن تر می بخشد.

بیشتر سعی کنید از این ویژگی ها دوری کنید:

شلوار جین با جیب های کوچک روی نیمکت. هرچه جیب کوچکتر باشد، بدن شما بزرگتر به نظر می رسد.
هر نوع جزئیات در قسمت جیب جلو. در صورت امکان به دنبال استایل‌هایی باشید که روی باسن صاف و بدون دردسر و بدون جیب جلویی باشند.

تاپ هایی که به جایی ختم می شوند که باسن شما در پهن ترین حالت خود قرار دارند – این کار فقط باعث می شود پهن تر به نظر برسند.
کمربندهایی که درست روی باسن قرار دارند.

نمونه های افراد مشهور:

کیم کارداشیان، بیانسه، ریچل بیلسون، آلیشیا کیز، کلر دینز، جنیفر لوپز.

فکر کردید شلوار جین تنگ گزینه ای برای دختران گلابی شکل نیست؟ دوباره فکر کن!

این لباس کیم کارداشیان به ما نشان می دهد که چگونه این کار را درست انجام دهیم. او با هوشمندی پایه ای از یک رنگ ثابت از بالا تا پا ایجاد می کند. خاکستری تی شرت او در تمام طول بدنش کشیده شده و چشم را به سمت پایین می برد. این باعث می شود قد او بلندتر به نظر برسد و سیلوئت او باریک تر به نظر برسد. او ظاهر خود را با پوشیدن یک ژاکت ساختار یافته با آستین‌های جعبه‌ای به پایان می‌رساند که نیمه بالایی او را بزرگ‌تر نشان می‌دهد و بنابراین تناسبات او را متعادل می‌کند.

شلوار جین برای بدن شکل ساعت شنی:

شما شکل کلاسیک بطری کوکاکولا را دارید. مرلین مونرو را در نظر بگیرید – سینه کامل، کمر کوچک و باسن گرد.
بدن شما متناسب است و شانه ها و باسن شما به همان اندازه از هم فاصله دارند.
هنگامی که وزن را افزایش می دهید، به طور کلی به طور یکنواخت در سراسر بدن شما پخش می شود، اگرچه ممکن است مستعد بزرگتر شدن باسن، ران ها و باسن باشید.
شکل کلاسیک ساعت شنی … این شکل ظاهری اصلی زنانه در نظر گرفته می شود.

با این حال، این بدان معنا نیست که بدون هیچ گونه دام سبک ارائه نمی شود. این تیپ بدنی معمولا دارای سینه های بزرگ همراه با باسن و ران های گرد است. نکته کلیدی در اینجا این است که یک شلوار جین را پیدا کنید که واقعاً در همه این زمینه ها به خوبی برای شما مناسب باشد.

به عنوان یک قاعده کلی، لباس‌های گشاد فقط شما را سنگین‌تر نشان می‌دهند و لباس‌هایی که خیلی تنگ هستند فقط توجه بیشتری را به قسمت‌های مشکل‌دار شما جلب می‌کنند. سعی کنید شلوار جینی را پیدا کنید که به جای قالب زدن روی آن، بدن را می‌چرخاند.

بله بگویید:

شلوار جین با پاهای گشادتر و گشاد شدن جزئی. فقط مطمئن شوید که شراره ها از عرض شانه های شما تجاوز نکند.
شلوار جین قد بلند به سبک بوت کات. برای داشتن ظاهری ساده و کلاسیک، آنها را به سادگی با یقه V عمیق بپوشید.
شلوار جین تنگ، فقط اندام خود را در ذهن داشته باشید. اگر کمی وزن اضافی در ران های خود حمل می کنید، بهتر است از جین بسیار تنگ خودداری کنید. شلوار جین راسته به همان زیبایی ظاهر می شود و همچنان منحنی های شما را به رخ می کشد.
جین مشکی یا خیلی تیره. منحنی های ساعت شنی شما که فوراً ظریف و لاغر می شوند، خیره کننده به نظر می رسند.

سعی کنید این مدلا رو نپوشین:

شلوار جین با کشش بیش از حد در آنها، زیرا می تواند ران و باسن شما را بزرگتر نشان دهد.
لباس‌های گشاد، هم در نیمه بالایی و هم در قسمت پایینی شما، می‌توانند شما را بزرگ‌تر از آنچه هستید نشان دهند. اگر به دنبال تناسب اندام آرام‌تری هستید، بهتر است پارچه‌های نرم‌تر و قابل تنفس را به سبک‌هایی انتخاب کنید که بدن شما را به آرامی می‌چرخاند.
تاپ های A-line یا سبک امپراتوری. کمر شما باید در کوچکترین قسمت خود جمع شود و این مدل ها فقط شما را بزرگتر نشان می دهند.

نمونه های افراد مشهور:

سوفیا ورگارا، جنیفر آنیستون، سلنا گومز، کریستینا هندریکس، اسکارلت جوهانسون، سلما هایک.

شلوار جین بوت کات یکی از آن دسته از شلوارهای جین است که شما را لاغرتر نشان می دهد. ساق پا پهن‌تر، باسن‌های پهن‌تر را متعادل می‌کند تا جلوه‌ای لاغرکننده و کارآمد داشته باشد.شلوار جین که دارای ته زنگی کمی است، برای شکل کلاسیک ساعت شنی مناسب است. دلیل این امر این است: آنها یک راه عالی برای پنهان کردن پاشنه های پلت فرم هستند، بنابراین بدون اینکه کسی متوجه شود آن قد اضافه را به دست آورید.مطمئن شوید که مدلی را انتخاب کنید که از کمر تا زانو به خوبی متناسب باشد و همچنین عرض مچ پا از باسن شما بیشتر نباشد. این یک ظاهر آسان و عالی در طول روز است که راحت است و هنوز واقعاً چاپلوس است./