اخبار دورنسی

شلوار جین مشکی برای زمانی که، نیاز به استراحت از شلوار آبی دارید؟؟؟

آیا در مورد جین آبی زیاده روی کردید؟ سیاه را امتحان کنید.

یادداشت سردبیر، ۳۱ آگوست ۲۰۲۱:

یک مورخ جین در Levi’s بینش بیشتری در مورد منشا جین مشکی و شلوار جین الویس در JailHouse Rock ارائه کرد. از آغاز قرن حاضر، شلوار جین مشکی برای مشتریان Levi’s در دسترس بوده است. در اوایل سال ۱۹۰۳، جین مشکی (شلوارهای) در کاتالوگ Levi’s ظاهر شد. مشتریان خرده‌فروشی می‌توانستند لباس‌های جین مشکی با پرچ مسی ۸ اونس یا ۹ اونس دریافت کنند. ، لات ۵۳۱ یا لات ۲۲۵، ما نمی توانیم تأیید کنیم که شلوار جین الویس از JailHouse Rock متعلق به Levi است، اما آنها الهام بخش شلوار جین نوع ۱ ما بودند که در سال ۲۰۰۳ عرضه شد.”

Levi’s (گفته می‌شود) خط شلوار جین مشکی را راه‌اندازی کرد – جدای از لباس‌های مشکی که این برند از سال ۱۹۰۳ می‌فروخت – در سال ۱۹۵۷ تا حدی به دلیل فیلم جدید الویس پریسلی، Jailhouse Rock، جایی که او می‌پوشد… درست حدس زدید. . جین مشکی. آنها آنها را جین الویس پریسلی نامیدند. اوه، وای، چه عنوان خلاقانه ای، بازاریابان شرکتی. به کنار سادگی، آنها یک لحظه مهم را برای جین مشخص کردند. در سال‌های قبل، جوانان شورشی شروع به استفاده از زیبایی لباس کار کردند و به آرامی شلوار جین را از شلوار کاربردی و انتخابی طبقه کارگر به چیزی شیک‌تر – و غیررسمی تبدیل کردند.

تا حدودی به دلیل خاصیت مغناطیسی الویس، تا حدودی به دلیل اینکه آنها یک انحراف کامل از جین آبی تیره بودند، شلوار جین مشکی فورا مورد استقبال قرار گرفت. جیمز سالیوان، مورخ سبک، در کتاب خود، جین: تاریخ فرهنگی یک نماد آمریکایی، نوشت: «شلوار جین مشکی به خشم فصل تبدیل شد.» آنها به سرعت در میان محافل مد روز حرکت کردند و در میان همه از جیمز دین و مارلون براندو ظاهر شدند و حرکت کردند. برای توده‌ها؛ هر نوجوان مشکل‌دار، قلدر دبیرستانی و گروه راک عاشق شلوار جین مشکی بودند و آن‌ها را با کت‌های چرمی و کفش‌های راحتی یا تی‌های سفید و چاک تیلور ست می‌کردند.

برای برندهای جین، یونیفرم پوشیدن مردان سخت‌کوش آمریکایی با گریس‌کننده‌ها فاصله زیادی داشت – به‌ویژه زمانی که شلوار جین انتخابی در میان جمعیت دوم معمولاً تیره یا به شدت مضطرب بود. به این ترتیب، همه تولیدکنندگان عمده جین علیه نوجوانانی که احساس می کردند وجهه لباس را خدشه دار می کنند، متحد شدند.

در سال ۱۹۵۶، برترین تولیدکنندگان شلوار جین کشور، شورای ملی جین را تشکیل دادند تا دانش آموزان مدرسه را از طریق روابط عمومی، تبلیغات و تلاش های تبلیغاتی هماهنگ ملی به پوشیدن شلوار جین برگردانند. ابتدا شورا نوجوانان را هدف قرار داد، اما تلاش‌های تبلیغاتی آن ناموفق بود. تولیدکنندگان به زودی متوجه شدند که مشکل در نوجوانان نیست، بلکه با والدین، مدیران، معلمان و هیئت‌های مدرسه است. به نظر می‌رسید که بی‌احترامی را از طریق بی‌احترامی ترویج می‌کند.”

نرگس! بزرگسالانی که نگران لباس‌های بچه‌ها بودند، سعی کردند شلوار جین را از بین ببرند – به‌ویژه آن‌هایی که بچه‌های باحال می‌پوشیدند (معروف به شلوارهای مشکی). اما به وضوح شکست خوردند. مثل بچه های باحال باشید و یک شلوار جین مشکی بخرید.

جین فیت اصل

خوب، خوب، خوب، اگر این جین نبود که همه چیز را شروع کند. یک لباس کلاسیک غیرقابل انکار هستند، نوعی از لباس که در کتاب های تاریخ برای تعریف نحوه لباس پوشیدن انسان ها ثبت شده است. تصور دنیای بدون آنها سخت است. و حتی اگر اینها آبی نیستند، به همان اندازه خوب هستند – شاید حتی بهتر.

شلوار جین مشکی از ترکیبی از پنبه ارگانیک و پارچه های پرفورمنس بریده شده است. به این ترتیب، مقداری کشش وجود دارد. اما، آنها یک شلوار جین بسیار ساده و صاف هستند که در پوشیدن معمولی ماندگار هستند.

شلوار جین باریک

عاشق یک شلوار جین با کمی کشش هستید؟ شلوار جین مام مطمئناً آن را دارد. آنها باریک هستند، بنابراین واقعاً احساس خواهید کرد که می دهند، اما شبیه بند بند نیستند – به این معنی که شما هنوز هم می توانید نفس بکشید، خم شوید، دوچرخه سواری کنید و هر کاری که می کنید انجام دهید.

شلوار جین سانفوریز مام را امتحان کنید، که از بالا به پایین توسط موتورسوار و نویسنده تاد بلوباگ طراحی شده است – از این رو این نام را به خود اختصاص داده است. آنها شسته نشده، خام، فرسوده و باریک و صاف هستند. میانه و میانه هر کدام در سانفرانسیسکو بریده و دوخته می شوند.

شلوار جین مشکی استاندارد از جین خام اونسی (۷۳ درصد پنبه، ۲۷ درصد الاستومولتیستر) ساخته شده است. پرچ های مسی روکش مشکی دارند. دوختش هم مشکیه اما، با ساییدگی و پارگی، اینها کاملاً محو می شوند و آنها را منحصر به فرد می کنید.

شلوار جین گراهام رالی جین از جین ۱۴ اونسی ویدالیا میلز برش خورده است، با یک دکمه، لبه دوخت قرمز رنگ مارک، جیب‌های پشت نیمه خط‌دار، و جلوی امضا شده توسط سازنده. هر جفت در ایالات متحده ساخته شده است، و اثر هنری خود را در بدو ورود.

برند مستقر جین از سال ۲۰۱۲ لباس کار انگلیسی را تولید کرده است. این جفت مشکی ۱۴ 0z روی شلوار جین مشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. این پرچ‌ها که با پرچ‌های مسی تکمیل شده‌اند، در نقاط تنش تقویت می‌شوند و از طریق ساق باریک می‌شوند.

شلوار جین لاکی برند با “کشش پیشرفته” تعبیه شده است، یک پیشرفت مواد که با ترکیب پنبه،امکان پذیر شده است. به این ترتیب، اینها مقداری استحکام دارند اما میزان مناسبی از سفتی نیز دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *