اخبار دورنسی

چگونه شلوار جین مناسب را پیدا کنیم؟ ۶ نکته برای خرید شلوار جین مناسب

یک شلوار جین عالی می تواند به طرز چشمگیری بر احساس شما نسبت به ظاهرتان تأثیر بگذارد.

۶ نکته برای یافتن شلوار جین مناسب

لباس های خوش دوخت راز شیک به نظر رسیدن هستند و هیچ موردی در این زمینه به اندازه شلوار جین مهم نیست. یاد بگیرید چگونه بهترین لباس جین را پیدا کنید:هنگام خرید شلوار جین حضوری خرید کنید، به خصوص اگر در حال امتحان یک برند جدید یا سبک یا تناسب متفاوت هستید. تنها استثنا این است که جفتی را دوباره بخرید که می‌دانید عالی است.

۲.سه اندازه را انتخاب کنید. هنگامی که جین را امتحان می‌کنید، سه سایز شلوار جین را به اتاق پرو ببرید: اندازه‌ای که فکر می‌کنید، یکی بالا و یکی پایین. اگر اندازه “شما” مناسب است، همچنان هر سه را امتحان کنید تا مطمئن شوید. ممکن است لازم باشد بیش از سه سایز را امتحان کنید تا تناسب مناسب خود را پیدا کنید، به خصوص اگر چندین مدل لباس، مدل یا برند جین را امتحان کنید.

۳.. نیازی به ولخرجی ندارید روندها تغییر می کنند و اندازه ها نیز تغییر می کنند. خرید شلوار جین مقرون به صرفه به شما این امکان را می دهد که سبک های مختلف جین را امتحان کنید و در صورت تغییر شکل، احساس راحتی بیشتری برای خرید شلوار جین جدید خواهید داشت. به یاد داشته باشید – بسیار مهم است که شلوار جین شما راحت باشد.

۴.تناسب باریک را امتحان کنید. بازی با تناسبات، به خصوص در مورد شلوار جین، سرگرم کننده است، اما باریکه نسبت به شلوار جین بوت کات یا شلوار جین راسته، جذاب تر است. اگر به دنبال یک جین معمولی و روزمره هستید که فرم بدن شما را تحسین کند، یک ساق باریکتر با کمی کشش را امتحان کنید. فرقی نمی‌کند شلوار جین بلند، بلند، بلند و کم‌تر را ترجیح دهید، بهترین شلوار جین در سمت باریک‌تر است.

۵.شلوار جین تنگ برای همه مناسب است. اگر قبلا شلوار جین تنگ را امتحان نکرده اید، ممکن است یکی از جذاب ترین ظاهرها را از دست بدهید. شلوار جین اسکینی در همه اندازه‌ها وجود دارد و برای انواع بدن مناسب است – ساعت شنی، مستطیل، مثلث معکوس، سیبی و گلابی

۶.طول را در نظر بگیرید. شلوارهای کوتاه می توانند بسیار شیک باشند، اما همچنین می توانند توهم پاهای نامتناسب کوتاهی را ایجاد کنند. هنگام خرید شلوار جین خوب، به تیپ بدنی و تناسب خود و همچنین نحوه مدل دادن به شلوار جین جدید خود فکر کنید.

آیا می خواهید درباره آزادسازی مد لباس درونی خود بیشتر بدانید؟

مجموعه دورنسی، در تلاش است تا بیشترین اطلاعات درمورد شلوار جین زنانه را برای شما آماده و در سایت منتشر کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *