اخبار دورنسی

چند ایده جین که کل کمد لباس شما را تغییر می دهد…


با به‌روزرسانی‌های کمد لباسی که در پاییز انجام می‌دهیم، تازه کردن شلوار جین‌هایی که در چرخش خود داریم ممکن است مهم‌ترین آنها باشد. جین بخشی از ملزومات کمد لباس پاییزی ما، پارچه‌ای است که دائماً به عنوان پایه و اساس لباس‌های مورد علاقه‌مان به آن تکیه می‌کنیم، و زمانی که به‌روزرسانی جذابی پیدا می‌کند، به نوبه خود تمام ظاهر ما را نشان می‌دهد. بنابراین، بازدید مجدد از کمد لباس خود با توجه به بزرگترین ترندهای جین پاییز ۲۰۲۲، یکی از راه های اشتباه برای اطمینان از اینکه حتی لباس های اصلی شما تأثیر زیادی دارد، است. فکر می کنید از کجا شروع کنید؟ ما شما را با تفکیک پنج ترند بزرگ جین که باید برای فصل جدید بدانید آشنا کرده ایم.

ما راهنمای مدل های جین را که باید حتماً بدانید، تهیه کرده ایم. برخی از منگنه های مورد علاقه مانند شلوار جین راسته استفاده می کنند. در حالی که دیگران به روز رسانی در مورد سبک های نوستالژیک ارائه می دهند – به شلوار جین گشاد و قد بلند فکر کنید. در اینجا، ما الهام بخش و سبک های کلیدی جین را برای خرید، و همچنین چند انتخاب برای گره زدن کل ظاهر به هم ارائه می دهیم. خرید پاییزی شما از اینجا شروع می شود.

چرا ما آنها را دوست داریم: با جیب های محموله و جزئیات نجار، سبک های جین سودمند در اصل کارکرد بیشتری داشتند تا مد. مطمئناً دیگر اینطور نیست، همانطور که باندهای پاییز ۲۰۲۲ نشان می دهند. این تکرارها یک ریف به روز شده در سبک هایی را که ممکن است از اوایل به یاد داشته باشید، اکنون با کمرهای کیسه ای کاغذی و سایه های مخروطی ارائه می دهد.نوع استایل دادن : لباس خود را با یک ژاکت و کفش پاشنه دار تزئین شده برای جلوه ای شیک و کم رنگ ست کنید.چرا آنها را دوست داریم: شلوار جین راسته به دلایلی یک کلاسیک است. آنها یک شبح بدون شکست هستند که روی هر نوع بدنی کار می کنند و توهم پاهای بلندتر را ایجاد می کنند – به خصوص وقتی جفتی با کمر بلند انتخاب می کنید. در این فصل، به دنبال سرآستین، لبه های خام و دارتینگ باشید تا لوازم مورد علاقه خود را در همه جا به روز کنید. و مطمئن باشید شلوار جین راسته تقریباً با هر قد پاشنه و صاف در کمد شما کار می کند.نحوه استایل دادن به آنها: سعی کنید آن را با یک کت و شلوار بلند و کت و شلوار کت و شلوار ست کنید تا حالتی آراسته و آماده داشته باشید.

به لطف تأثیر باندهای فرودگاه Khaite تا Bottega Veneta که ظاهری بسیار مورد نیاز در سال ۲۰۲۲ به آن بخشیده اند، جین های کم ارتفاع به طور رسمی به چرخش بازگشته اند. نسخه این فصل به جای سفت شدن و بی‌درد بودن پوست، برداشت بدون دردسر است – کم، اما شل و آسان.نحوه استایل دادن به آن‌ها: کت بلیزر را بپوشید و به سبکی که زمانی مورد علاقه ستارگان پاپ دهه ۱۹۰۰ بود، تغییری کاملاً شیک بزنید.چرا آنها را دوست داریم: شاید هیچ راه ساده‌تری برای جعل پاهای بلندتر از شلوار جین بلند و گشاد وجود نداشته باشد. این سیلوئت برای بلند کردن ساقه ها و برجسته کردن کمر شما ساخته شده است. در این فصل با تزیینات، دکمه های آشکار، ناراحت کننده، تیراندازی و کمرهای کیسه ای کاغذی ارتقا یافته است.چگونه آنها را استایل کنیم: این ممکن است دراماتیک ترین استایل جین فصل باشد، بنابراین حتی اگر با یک تی شرت سفید و چکمه های پاشنه دار ست کنید، مطمئن باشید که چند نفر حتما توجه خاصی به شما میکنند.

چرا آنها را دوست داریم: شلوار جین اسکینی به این زودی ها به جایی نمی رسد. آنها مورد علاقه پاییز هستند، زیرا به راحتی با چکمه هایی جفت می شوند، برای نشان دادن ظاهر شیک با نیم بوت های مورد علاقه شما پوشیده می شوند.نحوه استایل دادن به آنها: ژاکت و چکمه های تا روی زانو را به تن کنید. سپس یک کت شنل اضافه کنید تا بازی متناسب را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *