اخبار دورنسی

شلوار جین برای فصل بهار…

بیایید در مورد شلوار جین صحبت کنیم – و منظورم این است که واقعاً وارد آن شوید. مدتی پیش آگاهانه تصمیم گرفتم که شلوار جین را از کمد لباسم حذف کنم، نه به این دلیل که می‌خواستم، بلکه به این دلیل که پروسه یافتن “آنها” را آنقدر پر زحمت می‌دانستم که تقریباً آنها را به کلی کنار گذاشتم. بسیاری از برندها اعلام می‌کنند که بهترین شلوار جین موجود در بازار را دارند، اما وقتی نوبت به یافتن یک جفت همه‌کاره با تناسب، شستشو و قیمت مناسب می‌رسد، یک فروشگاه را برای امتحان کردن میگردم.

خنده دار است که چگونه یک شلوار جین خوب می تواند کل کمد لباس شما را متحول کند. و بعد از رفتن از یک طرفدار لباس، به داشتن بیشتر از همیشه شلوار جین، لباس‌های مورد علاقه‌ام در M&S بعد از اینکه با چرخش‌های سنگین پوشیده شدند، از هم جدا شدند، اما آنها الهام‌بخشی را به من دادند که برای عاشق شدن با جین تمام نیاز داشتم. دوباره رفتن من؟ یک جین کلاسیک با ساق صاف آبی میانی با چسبندگی محکم، اما پس از تحت تاثیر قرار گرفتن برخی از شلوارهای جین گشاد مورد تایید A-list، و مشاهده شلوار جین گشاد بر باند فرودگاه ها، واضح است که در این فصل، ترندهای جین در حال آزمایشی شدن هستند.

برای صرفه جویی در جستجوی چالش برانگیز یافتن بهترین جفت ها برای انبوهی از لباس های جین، باند فرودگاه ها را جست و جو کرده ام، در شبکه های اجتماعی جست و جو کرده ام و از سردبیران مد همکار خود خواسته ام در مورد برندهای جین مورد علاقه خود نکاتی را ارائه دهند تا ۶ ترند شلوار جین را به شما ارائه دهند.از شستشوهای یکپارچه سازی با سیستم عامل گرفته تا ظاهری با پاهای آزاد جدید، چیزی برای همه در این فصل وجود دارد، بنابراین مطمئناً جفتی را پیدا خواهید کرد که کمد لباس شما را برای بهتر شدن تغییر دهد. اما، فقط یک اشاره، این بار، هیچ شلوار جین تنگی در چشم نیست.

نکات سبک: بسیار خوب، پس این همه کاره از نظر فنی یک شلوار جین نیست، اما در واقع خیلی بیشتر است. عملی، شیک، و با جذابیت های یکپارچهسازی با سیستمعامل فراوان، یک لباس سرهمی دکمه دار، حدس و گمان را از جفت لباس ها حذف می کند – در نهایت، این لباس به تنهایی یک لباس است. نکاتی را از ایلیریدا کراسنیقی در نظر بگیرید و روی لباس بپوشید.یقه یقه ای با یک جفت نیم بوت برای یک فرم انتقالی عالی.

شلوار جین بشکه ای

نکات استایل: بدون استایل جدید شلوغ، یک جین گرد نخواهد بود، و این فنر متعلق به ساق بشکه است. در حالی که باند فرودگاه ها سعی می کردند ما را متقاعد کنند که جین گشاد، بزرگ، کم حجم و گشاد تنها راه کار است، ما به دنبال چیزی کمی پوشیدنی تر هستیم، و پایه بشکه ای می تواند پای صاف کلاسیک را بگیرد و حجم را افزایش دهد. تناسب به طور سنتی کمر بلند است، از طریق ساق پا خمیده می شود تا در زانوها گسترده تر باشد، قبل از اینکه دوباره در مچ پا باریک شود. شلوار جین مناسب برای پوشیدن با ترنی، کت باله، صندل، کفش راحتی و …

یادداشت های سبک: به دنبال یک ترند میکرو هستید که همچنان به جین مورد علاقه شما وفادار باشد؟ دوخت کنتراست روشی ظریف برای اینکه یک شلوار جین ساده کمی مدرن‌تر به نظر برسد. پاره‌ها، پارگی‌ها و لبه‌های فرسوده را فراموش کنید، این جزئیات زیبا باعث می‌شود شلوار جین شما همچنان ممتاز باشد، و با مزیت افزوده ایجاد جلوه‌ای مجسمه‌سازی بصری./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *