اخبار دورنسی

معرفی ست لباس زمستانی با شلوار جین !

در اینجا ایده های لباس فوق العاده برای خانم های عاشق جین براتون گردآوری کردیم! با این ۲۵ نمونه لباس زمستانی با شلوار جین که، می توانید جدیدترین استایل خیابانی را کشف کنید.

  1. لباس زمستانی با شلوار جین

۲. آبی روشن

۳.لباس جین زمستانی

۴.چکمه های بلند زانو

۵.استایل های روزمرگی

۶.برای کالج

۷.با ژاکت

نحوه پوشیدن شلوار جین سفید
بدون شک پارچه یکی از فاکتورهای ضروری هنگام انتخاب یک جین جین سفید است. پیشنهاد می‌کنم به سراغ شلوار جین‌هایی بروید که ۱۰۰% پنبه هستند و کشش کمتری دارند. این عمدتا به این دلیل است که کشش اغلب منجر به ضخامت ناهموار در برخی از قسمت‌های جین می‌شود. اگر بیش از حد کشش داشته باشد، اگر می‌خواهید که کمی راحتی بیشتری داشته باشد، اندازه‌تان را افزایش دهید یا به سبک «راحت بودن» بروید.

شلوار جین سفید می تواند به عنوان برجسته کننده باسن شما عمل کند. انتخاب یک جفت مناسب به این معنی است که از شکست مد فرار می‌کنید. با جین سفید، یک جفت با یک جین بلند خیلی جذاب تر بنظر میرسد. اما اگر به دنبال ظاهر گشاد هستید، شلوار جین کمر کوتاه می تواند بسیار جذاب به نظر برسد.

شلوار جین سفید به طور بالقوه می تواند شفاف باشد، بنابراین توصیه میشود یک آزمایش سبک انجام دهید. “لباس جین خود را در اتاق هایی با نور بالا و کم نور بپوشید تا مطمئن شوید که جواهرات سفید شما دیده نمی شوند. اگر چنین هستند، پارچه های سنگین تر انتخاب کنیدتا بتوانید ظاهر بکدست شلوار را نگه دارید.”

سعی کنید ست هایی که روشن نیستند دوری کنید. من همه طرفدار شلوار جین آبی پریشان هستم، اما ترجیح می‌دهم شلوار جین سفیدم شفاف و ساده باشد. یکی از بزرگترین مشکلات پوشیدن شلوار جین سفید، احتمال زیاد خراب شدن آن است. توصیه می‌شود هر زمان که تصمیم گرفتید جین سفید خود را تکان دهید، یک قلم تاید (یا مشابه آن) را در کیف خود نگه دارید. “با یک قلم کوچک تاید تو گو که در کیف شما قرار دارد، لکه‌ای از سس مارینارا یا لکه‌های پر جنب و جوش دیگر عرق نمی‌کند. این حرکت مد حرفه‌ای را تمرین کنید و آزادانه از پوشیدن شلوار جین لذت ببرید.”

نگاه خود را انتخاب کنید
با جین سفید، یا به دنبال یک شلوار تمام قد فوق‌العاده تر، کلاسیک غیر کششی قد بلند، یا یک ظاهر جذاب با قد پایین هستید. بنابراین، تناسب اندام خود را انتخاب کنید و آن را با یک پیراهن دکمه دار، مانتو … در طول فصل بپوشید./