اخبار دورنسی

چند روش برای تشخیص جین واقعی ازجین تقلبی.

اگرچه ممکن است در ابتدا تشخیص جین تقلبی دشوار باشد، چندین چیز وجود دارد که باید قبل از خرید به دنبال آنها باشید.

شلوار جین مورد توجه کسانی است که به شلوار جین اصیل و قدیمی به دلیل سبک و کیفیت نمادینشان ارزش قائل هستند. کلاهبرداران برای استفاده از محبوبیت خود، شلوار جین تقلبی را بسیار شبیه به اصل می سازند. سپس آنها را با قیمتی متورم به افراد یا خرده فروشان بی خبر می فروشند. اگر می‌دانید به چه چیزی توجه کنید، می‌توانید از خرید تقلبی اجتناب کنید و فقط شلوار جین معتبری را خریداری کنید که توسط یک سازنده قانونی ساخته شده است. جین ممکن است موارد زیر را نداشته باشد.

اعداد پشت دکمه های فلزی
آرم لوگو ها روی آنها مهر زده است.
فونت و رنگ خاص برند روی برچسب مستطیلی برنزه روی کمر بند پشت
برچسب برند در جیب پشتی (معمولا قرمز است اما می تواند رنگ های دیگری نیز داشته باشد)
برچسب چاپ شده برند در داخل شلوار جین. معمولاً تا نیمه پایین در درز پا یا روی کمر. این علامت تجاری لوگو و اغلب اندازه های دور کمر و ساق پا را دارد.
مواد با کیفیت بالا و دوخت

شلوار جینی است که توسط شخصی غیر از تولید شده است، اما شبیه شلوار جین اصیل است. در تلاش برای فریب خریداران، کلاهبردار معمولاً برخی یا همه مراحل زیر را انجام می دهد.کپی از طرح شلوار جین اصل
کلاهبردار می تواند یک شلوار جین واقعی را جدا کند و الگوی دوخت را تقلید کند. به این ترتیب، تناسب و تناسب می‌تواند مانند یک شلوار جین واقعی اصل باشد، شاید احتمالاً فاقد کیفیت هستند.جزئیات را اضافه می کند تا شلوار جین واقعی به نظر برسد.
هنگامی که شلوار جین تقلبی دوخته شد، کلاهبردار ممکن است دکمه‌ها، برچسب‌ها، برچسب‌ها یا سایر جزئیات را برای معتبر جلوه دادن شلوار جین تهیه کند. لوازم جانبی ممکن است شامل مواردی باشد که به خود شلوار جین یا به عنوان بخشی از بسته بندی و برچسب ارائه شده است. به عنوان مثال، شلوار جین ممکن است دارای یک برچسب فروش با یک برچسب معتبر باشد که با برچسب اصل کامل شده است.عناصر معتبر از جین واقعی را به جین های جعلی متصل می کند.
کلاهبردار ممکن است گاهی شلوار جین را بدون برچسب، برچسب کمر، یا طرح دکمه خاص ببرد و لوازم جانبی معتبر اصل و برند را به آن بچسباند. برای مثال، کلاهبردار ممکن است از برچسب‌ها، برچسب‌ها یا دکمه‌هایی استفاده کند که یک جفت اصل قدیمی آسیب دیده یا فرسوده را که از یک فروشگاه دست دوم یا دست دوم تهیه کرده‌اند، جدا کرده است.

Fake کجا فروخته می شود؟

جنس فیک را می توان در بازارهای آنلاین مانند ، توسط فروشندگان آنلاین یا در فروشگاه ها و بازارهای دست دوم فروخت.

همچنین این امکان برای یک فروشگاه خرده فروشی معمولی وجود دارد که Levi’s تقلبی را بفروشد، به احتمال زیاد بدون اینکه بداند محصول آنها معتبر نیست. اگر کسی بخواهد Levi’s واقعی بخرد، کالا را نگه دارد، یک جعلی شبیه به آن بسازد و آن را برای بازپرداخت بازگرداند، ممکن است این اتفاق بیفتد. خریدار بعدی ممکن است با Levi’s تقلبی تمام شود زیرا فروشگاه کالاهای برگشتی را به دقت بررسی نکرده است.همچنین ممکن است لوایز تقلبی را در فروشگاه‌های دست‌فروشی و خرده‌فروشی‌های کشورهای دیگر که محصولات تقلبی رایج هستند، پیدا کنید.

پرچم‌های قرمز

در حالی که تشخیص جعلی بودن لیست محصولات اصل به صورت آنلاین کار دشواری است، اما چند نشانه وجود دارد که باید قبل از ادامه خرید، حداقل دو بار فکر کنید.قیمت شلوار جین بسیار کمتر از قیمت بازار است
شلوار جین اصل معمولاً پول زیادی به دست می‌آورد، به خصوص اگر کمیاب باشد. اگر شلوار جین بسیار کمتر از آنچه که شما انتظار پرداخت آن را دارید علامت گذاری شده باشد، ممکن است تقلبی باشد.شلوار جین توسط فروشنده ای که قبلاً محصولات جعلی را فروخته است فهرست شده است.
اگر به نظرات یا پرسش‌ها نگاه می‌کنید و مردم گزارش می‌دهند که فروشنده نسخه جعلی شلوار جین اصل یا محصول دیگری را فروخته است، باید دوری کنید. آنها احتمالاً سعی دارند دوباره همان کلاهبرداری را انجام دهند.فروشنده از نمایش جزئیات شلوار جین از نزدیک خودداری می کند.
اگر از فروشنده بخواهید تصاویری از پرچ ها، دکمه ها، دوخت ها، زبانه جیب سمت راست، یا سایر عناصری را که می توانید برای تشخیص واقعی از تقلبی استفاده کنید به شما نشان دهد و او امتناع کرد، باید سعی کنید فروشنده دیگری پیدا کنید.

فروشنده رتبه بدی دارد
فروشندگان با رتبه بندی ضعیف ممکن است با فروش کالاهای تقلبی آنها را به دست آورده باشند. اگر متوجه این موضوع شدید، باید شلوار جین دیگری برای خرید از شخصی با رتبه بالاتر پیدا کنید.اگر می دانید به دنبال چه چیزی باشید، می توانید از کلاهبرداری های جین جین Levi’s جلوگیری کنید. در اینجا چند پرچم قرمز وجود دارد که باید مراقب آنها بود و برای شکست دادن این نوع کلاهبرداری ها چه باید کرد.زبانه از جیب پشت سمت راست گم شده است اگر هیچ زبانه ای در جیب سمت راست پشتی وجود نداشته باشد، شلوار جین Levi’s واقعی نیست. در بیشتر موارد، برچسب قرمز خواهد بود، اما گاهی اوقات زرد، سبز یا سفید است.


اگر لوای مورد علاقه شما بعد از سال ۱۹۷۱ ساخته شده باشد و حرف بزرگ باشد، جعلی هستند. کلمه با بزرگ فقط تا سال روی برچسب وجود داشت و بعد از آن کوچک بود.با این حال، اگر شلوار جین متعلق به سال ۱۹۷۱ و قبل از آن باشد و هیچ یک از پرچم‌های قرمز دیگر وجود نداشته باشد، ممکن است قانونی باشد.

فقط علامت تجاری ثبت شده روی برچسب وجود دارد
فقط حدود ۱% از Levi’s واقعی کلمه را ندارند اما همچنان نشان دهنده یک علامت تجاری ثبت شده است. این به این دلیل است که ماشینی که لیبل را می دوزد باید هر چند وقت یکبار نوار آن را عوض کند و فقط روی برچسب دوخته شود. اگر برچسبی را فقط با می بینید، باید مراقب سایر پرچم های قرمز باشید زیرا احتمال جعلی بودن آنها زیاد است.وصله چرمی در پشت رنگ متفاوت یا محو شده است
وصله چرمی پشت شلوار جین جایی که کمربند می رود به گونه ای طراحی شده است که رنگ و کیفیت خود را برای چندین سال حفظ کند. یک تکه چرم اصل پژمرده یا پژمرده نمی شود. اگر چنین شود، شلوار جین ممکن است تقلبی باشد.

اگر جین جدید خود را می‌خرید، تا زمانی که چندین بار آن‌ها را نپوشیده و بشویید، نمی‌توانید با نگاه کردن به چسب چرمی تقلبی بودن آنها را تشخیص دهید، اما اگر یک جفت دست دوم بخرید. ، این قطعاً چیزی است که باید مراقب آن بود.دوخت در اطراف زبانه کثیف یا ناسازگار است
اگر دوخت اطراف زبانه یا شلخته است یا به نظر می رسد که کسی آن را دستکاری کرده است، شلوار جین به احتمال زیاد تقلبی است. این به این دلیل است که بسیاری از کلاهبرداران برچسب Levi’s معتبر را برمی دارند و آنها را روی شلوار جین تقلبی می دوزند.شماره پشت دکمه اشتباه است.
تمام شلوارهای جین اصل بدون در نظر گرفتن زمانی که ساخته شده‌اند، اعداد یکسانی در پشت دکمه‌های مسی اصلی خود دارند. شلوار جین اصل تقلبی اغلب یا شماره تقلبی دارد یا اصلاً شماره ندارد.پرچ های بدون برند
یک جفت اصل نیز شامل پرچ‌هایی است که روی لوگوی برند است.

اگر جین جعلی دریافت کردید، باید فوراً درخواست بازپرداخت کنید یا آنها را به جایی که آنها را دریافت کرده اید برگردانید. مدارک دال بر جعلی بودن آنها را مستند کنید. این ممکن است بازپرداخت یا دستگیری کلاهبردار یا مجرمان مشابه را برای مقامات در آینده آسان تر کند.

اگر شلوار جین را به صورت آنلاین از طریق بازاری مانند سابت های آنلاین خریداری کردید، می‌توانید آن را به‌عنوان غیرمنتظره گزارش دهید و ممکن است مبلغی برای شما بازپرداخت شود. حفظ سوابق هرگونه ارتباط برقرار شده بین شما و فروشنده، و همچنین در صورت امکان، اسکرین شات از فهرست ضروری است.

اقلام تقلبی را به مقامات گزارش دهید
همچنین باید آن را به پلیس محلی خود گزارش دهید—آنها ممکن است بتوانند از اطلاعات شما برای دستگیری کلاهبردار یا جلوگیری از کلاهبرداری دیگران استفاده کنند. اگر یک جفت اصل را به صورت آنلاین از طریق فروشنده خریداری کرده اید، باید موضوع را نیز با استفاده از سیستم شکایت فروشنده به آن فروشنده گزارش دهید./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *