اخبار دورنسی

چگونه شلوار جین کمر بلند بپوشیم

ترندها می آیند و می روند – اما جین لباسی است که هرگز از مد نمی افتد. چه یک دامن تابستانی یا یک شلوار جین تنگ، جین همیشه جزء اصلی کمد لباس کلاسیک خواهد بود. به خصوص شلوار جین کمر بلند می تواند انتخابی خیره کننده در تمام طول سال باشد. این سبک ظاهری متعادل به شما می دهد و تقریباً برای همه جذاب تر می شود. برای آشنایی با نحوه پوشیدن شلوار جین کمر بلند برای هر تیپ بدنی، ادامه مطلب را بخوان

شلوار جین کمر بلندجین مام

آیا می خواهید یک کالای اصلی استایل روزمره داشته باشید که بتوانید در تمام طول سال بپوشید؟ یک جفت جین کلاسیک مامان چطور؟ شلوار جین مامان شیرین و شیک به طور جهانی جذاب است و می‌توان آن‌ها را متناسب با هر موقعیتی طراحی کرد. کمر بلند آنها نیاز به یک تاپ جمع شده دارد، اما وقتی پای کفش به میان می آید، آنها به طرز شگفت انگیزی همه کاره هستند. یک کت بلیزر را روی آن قرار دهید و یک کمربند زیبا به ترکیب اضافه کنید تا مجموعه خود را زیبا کنید.

جین

هر خانمی باید حداقل یک شلوار جین دوست پسر داشته باشد. این اصلی معمولاً شامل یک تنه شل و شلوار است که گویی یک جین مردانه است، اما برای زنان طراحی شده است. با این حال، انواع مختلفی از شلوار جین پسر وجود دارد که دارای تناسب باریک تر و باریک تر است. بهترین چیز در مورد استایل شل و آرام این است که تقریباً برای هر تیپ بدنی مناسب است! شلوار جین boyfriend که به خاطر تناسب راحت و تطبیق پذیری کلی خود شناخته شده است، گزینه مناسبی برای تعطیلات آخر هفته است.

شلوار جین چسبان

شلوار جین لاغر همیشه بسیار کلاسیک که بسیار جذاب است، ظاهری ساده دارد که برای روزهای خارج از کار عالی است. کمد لباس ضروری به‌طور شگفت‌آوری همه‌کاره است و حتی می‌توان آن را برای مناسبت‌های غیررسمی هوشمندانه استفاده کرد. برای داشتن ظاهری شیک، کتانی های لاغر خود را با کت و کفش پاشنه بلند ست کنید. سبک کلاسیک کت و شلوار جین به جین زیبایی اضافه می کند که فوراً شما را در کنار هم جلوه می دهد.

شلوار جین فلر

شلوار جین Flare یک استایل جین قابل توجه است که در هر تیپ اندامی عالی به نظر می رسد. فرقی نمی‌کند آن‌ها را برای گردش‌های غیررسمی آخر هفته استفاده کنید یا آن‌ها را با یک پیراهن سفید شفاف برای دفتر ست کنید، شلوار جین گشاد، حسی پیچیده و شیک را به هر لباسی وارد می‌کند. برای اینکه این کت های کلاسیک را از روز به شب ببرید، با یک کلاچ شیک و گوشواره های آویز به ظاهر خود اضافه کنید. یک کت چرمی شیک را می توان در صورتی که بعداً دما پایین آمد، پوشید. لباس خود را با یک جفت پاشنه بلند به پایان برسانید تا ظاهر پاهای بلندتری داشته باشید.

شلوار جین راسته

شلوار جین راسته به همان اندازه که همه کاره هستند، در حال تبدیل شدن به یک مد مورد علاقه هستند و به راحتی می توان دلیل آن را فهمید. استایل فوق‌العاده با تقریباً هر چیزی، از بافتنی‌های کلفت و کفش‌های کتانی گرفته تا کتانی و چکمه‌ها می‌آید. هنگامی که تناسب اندام خود را پیدا کردید، شلوار جین راسته که ساق پا را بلند می کند تقریباً برای هر موقعیتی مورد علاقه شما خواهد بود. برای یک مجموعه مد روز، توصیه می‌کنیم مدل‌های متوسط ​​یا کمر بلند را انتخاب کنید که باریک روی ساق پا باشد.

شلوار جین زنگوله ای

رسمی است: شلوار جین دم زنگ برگشته است! استایل جین دهه ۷۰ مطمئناً برای همه مناسب نیست، اما هیچ زمانی مانند زمان حال برای ارائه این ترند جسورانه وجود ندارد. نکته کلیدی برای بهترین استفاده از شلوار جین دم زنگ یک کمر بلند و یک جفت کفش پاشنه بلند برای هماهنگی است. قد اضافه شده باعث متعادل شدن شلوار جین می شود. ظاهر را با یک تاپ بدون شانه و عینک آفتابی گرد به پایان برسانید تا ظاهری بوهو زیبا داشته باشید که سرها را می چرخاند.

شلوار جین پاره شده

صرف نظر از سبک شما، شلوار جین پاره در کمد لباس هر خانمی ضروری است. لباس‌های ضروری سرد و غیررسمی را می‌توان برای مناسبت‌های مختلف، از برانچ با دختران گرفته تا ساعات شاد و فراتر از آن، استفاده کرد. شلوار جین پاره خود را با یک بلیزر و نیم بوت ست کنید تا ظاهری شیک و نیمه رسمی داشته باشید. از طرف دیگر، یک تی شرت و کت چرم ساده گزینه ای عالی برای موقعیت های غیر رسمی تر خواهد بود.

شلوار جین اسید واش
اگر از آن دسته دخترهایی هستید که دوست دارید در مورد مد ریسک کنید، پس روند اسیدشویی برای شما عالی است! این سبک جین کلاسیک چشم نواز و جسورانه بازگشته است و سلبریتی های مورد علاقه ما در حال جذب هستند. نکته کلیدی برای از بین بردن این روند، حداقل نگه داشتن چیزها است. برای داشتن ظاهری روزمره، شلوار جین اسید شوی خود را با یک سه راهی سفید و کفش ورزشی متعادل کنید. پس از یک گروه صیقلی تر؟ جین خود را با یک کت چرم مشکی و کت و شلوار ست کنید.

شلوار جین کمر بلند مشکی

مهم نیست که آنها لاغر، صاف، باریک یا کوتاه باشند، یک جفت جین کمر بلند مشکی کمد اساسی است که هر دختری باید داشته باشد. مدل بلند کردن ساق پا را می توان تقریباً برای هر موقعیتی به بالا یا پایین پوشاند. بعلاوه، با چنین شبح‌های در آغوش کشیده، واقعاً برای هر شکل یا اندازه ای عالی هستند! آن ها را با یک تی شرت و کفش های کتانی ساده ست کنید تا ظاهری بدون دردسر داشته باشید که هرگز از مد نمی افتد.

شلوار جین کمر بلند سفید

ممکن است نسبت به ترند جین سفید محتاط باشید و ما می توانیم دلیل آن را بفهمیم. از آنجایی که این رنگ روشن و چشم نواز است، یک انتخاب مد جسورانه است. اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که شلوار جین کمر بلند سفید یک انتخاب شیک در تمام طول سال است! آنها به طور شگفت انگیزی همه کاره هستند، و آنها را به یکی از لوازم اصلی کمد لباس برای کسانی تبدیل می کند که به اندازه کافی جرات دارند این روند را امتحان کنند. برای یک لباس شیک که برای یک شب بیرون رفتن با دختران مناسب است، سعی کنید شلوار جین سفید خود را با یک پیراهن مشکی ساده و کت های رکابی مشکی ست کنید. یا برای چیزهای غیررسمی تر، می توانید جین خود را با یک پیراهن چهارخانه و کفش ورزشی بپوشید.

شلوار جین کمر بلند سایز بزرگ

یک جفت جین باریک و کمر بلند در واقع یک گزینه عالی برای خانم های سایز بزرگ است. سبک در آغوش کشیدن برای برجسته کردن منحنی های زیبای شما در همه مکان های مناسب کار می کند. وقتی صحبت از رنگ به میان می‌آید، یک شلوار جین تیره برای خانم‌های بزرگ‌تر قطعا لاغرکننده‌ترین گزینه است. آن‌ها یکی از متنوع‌ترین مدل‌های جین هستند، زیرا می‌توان آن‌ها را با لباس‌های غیررسمی یا برای مجالس رسمی‌تر پوشید.

جین کمر بلند

وقتی صحبت از مد تابستانی به میان می آید، شورت جین یکی از محبوب ترین هاست. یک جفت پاره شده همیشه جذاب به نظر می رسد، در حالی که یک استایل مناسب می تواند به اندازه دامن مدادی جلا داده شود. مهم نیست که چه برنامه ای در این فصل دارید، این مدل جین فوق العاده زیبا یکی از ضروریات کمد لباس شما است. برای داشتن ظاهری شیرین و شیک کافی است آن ها را با یک تاپ زیبا یا یک پیراهن دکمه دار و صندل راحت ست کنید.

نحوه پوشیدن نکاتی از شلوار جین کمر بلند

شلوار جین کمر بلند وقتی در اندازه مناسب شما باشد بهتر به نظر می رسد.
کمر بلند شیک شلوار جین خود را پنهان نکنید.
یک بلوز یا تی شرت ساده را به کمر شلوار جین بپوشانید.
با تناسبات بازی کنید و شلوار جین کمر بلند خود را با یک ژاکت بلند بپوشید.
آنها را با چکمه یا کفش ورزشی بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *