مد و فشن

۱۰ الگوی برتر دوخت شلوار جین

سپتامبر زمان بسیار خوبی برای فرو بردن دندان های خود در یک پروژه گوشتی است، که مهارت های جدید خیاطی را معرفی می کند و به شما امکان می دهد از یک نقطه خیاطی آهسته لذت ببرید. شلوار جین احتمالاً یکی از لباس‌هایی است که ما بیشتر می‌پوشیم، و در عین حال کمترین دوخت را داریم (زیرا آن‌ها در سمت بدخیمی هستند!). بهترین چیز در مورد این پروژه این است که چقدر از یک جفت استفاده می کنید. آنها را می توان لباس پوشید یا پایین پوشاند و فوق العاده سخت پوشیده هستند. به علاوه، وقتی ریتم را وارد کردید، دوخت سر یکی از خوشایندترین تکنیک ها در خیاطی است!

چیز جدید و هیجان انگیز دیگر در مورد دوخت شلوار جین این است که می توانید شلوار جین خود را با انتخاب نخ دوخت سفارشی کنید (من به طور کلی نخ روکش را انتخاب می کنم زیرا به نظر می رسد کمتر گره می خورد اما همچنان به همان اندازه محکم است) و سخت افزار (دکمه ها، پرچ ها و زیپ ها). ما از تجربه می دانیم که تامین سخت افزار با کیفیت می تواند چالش برانگیز باشد، بنابراین کیت های سخت افزاری شلوار جین Kylie & the Machine را به فروشگاه اضافه کرده ایم تا کارها را کمی آسان تر کنیم، و آنها زانوهای زنبور عسل هستند!

در اینجا ده الگوی دوخت مستقل شلوار جین وجود دارد که فکر می کنیم درجه یک هستند

انتخاب برتر من برای تطبیق پذیری و طراحی الگوی شلوار های خاص تا مدت زیادی را صرف توسعه این الگو کرد که بر اساس جین های جین میراث دهه ۱۹۳۰-۱۹۶۰ است. آنها شامل تمام جزئیاتی هستند که از یک شلوار جین از جیب سکه گرفته تا حلقه های کمربند انتظار دارید، اما همچنین شامل جزئیات متفکرانه ای و جدید است.

بهترین چیز در مورد این الگو، دامنه گزینه های پا است، بنابراین شما می توانید از یک الگو سود زیادی ببرید. می‌توانید بسته‌بندی زیپ فلای یا فلای دکمه سنتی را انتخاب کنید. دستورالعمل ها واقعاً جامع هستند و آن را به یک الگوی عالی برای اولین شلوار جین شما تبدیل می کنند. من یک جفت درست کرده‌ام و مصمم هستم که تناسب را کامل کنم و این الگوی شلوار جین خود را بسازم!

یکی از اولین مدل‌های شلوار جین مستقل و هنوز یکی از بهترین‌ها – جین جین زنجبیلی Closet Core یک انتخاب محبوب است! اگر می‌خواهید چیزی را بپوشید که برای شام و نوشیدنی بپوشید، جینجر جین استایل مورد علاقه‌تان است، آن را با بلوز برای محل کار یا یک سویشرت در آخر هفته بپوشید.

من یک جفت زنجبیل با جین جین مشکی درست کردم و هنوز هم مثل زمانی که چند سال پیش دوختمشان خوب است. هدر لو از Closet Core قطعاً در دوخت شلوار جین متخصص است، بنابراین شما در دستان بسیار امنی هستید. منبع رایگان تنظیم شلوار الگوی Closet Core یکی از بهترین هاست!

یکی از اولین مدل‌های شلوار جین مستقل و هنوز یکی از بهترین‌ها – جین جین زنجبیلی Closet Core یک انتخاب محبوب است! اگر می‌خواهید چیزی را بپوشید که برای شام و نوشیدنی بپوشید، جینجر جین استایل مورد علاقه‌تان است، آن را با بلوز برای محل کار یا یک سویشرت در آخر هفته بپوشید.

من یک جفت زنجبیل با جین جین مشکی درست کردم و هنوز هم مثل زمانی که چند سال پیش دوختمشان خوب است. هدر لو از Closet Core قطعاً در دوخت شلوار جین متخصص است، بنابراین شما در دستان بسیار امنی هستید. منبع رایگان تنظیم شلوار الگوی Closet Core یکی از بهترین هاست!

یکی دیگر از طرح های بسیار محبوب در جامعه خیاطی – شلوار جین مگان نیلسن داون یک الگوی عالی است اگر به دنبال تنوع هستید. داون جین با الهام از شکار مگان برای یافتن شلوار جین وینتیج عالی، سبک کلاسیک سفت و کمر بلند است. این الگو شامل چهار برش و طول های متعدد برای بلند، منظم و برش خورده است. من نسخه های شگفت انگیز بسیاری از این الگو را در آنجا دیده ام که قطعاً دوست دارم خودم یک جفت آن را بدوزم!

الگوی شلوار جین ترمه ایمز برای هر کسی که می خواهد ظاهری متناسب با اشکال سیب یا گلابی داشته باشد، عالی است. ارائه مناسب برای اشکال خاص کاملاً منحصر به فرد است، بنابراین اگر هنگام شکار شلوار جین با آن دست و پنجه نرم می کنید، آنها را امتحان کنید. این لوازم ضروری کمد لباس ۵ جیبی دارای پرچ، حلقه کمربند و جلوی مگس است. این استایل را با یک برآمدگی بالا و جیب نگه دارید تا فرم دهی یکنواخت محرمانه داشته باشید.

شلوار جین I AM Patterns Sunshine مدلی نسبتاً مدرن از یک شلوار جین قابل اعتماد است. می‌توانید آن‌ها را با ساق‌های مخروطی یا به‌عنوان یک شلوار جین شلوار درست کنید. آنها تمام جزئیات شلوار جین کلاسیک را دارند: جیب های ایتالیایی، یک جیب سکه، جیب های وصله پشتی، پرچ، جلوی مگس، یک بند کمر با حلقه های کمربند و دوخت بالا. من واقعا این شکل را دوست دارم و فکر می کنم برای استایل خارج از وظیفه عالی هستند.

شلوار جین Eddystone Itch to Stitch دارای طراحی کلاسیک پنج جیب و یک جیب برای نگه داشتن جیب ها در جای خود و کوتاه کردن شکم است. از بین دو سبک انتخاب کنید: فیت دوست دختر و تناسب نیم بوت. تناسب دوست دختر از کمر تا باسن با پاهای مخروطی تعبیه شده است که راحتی کامل را به شما می دهد و راحتی و زنانگی را متعادل می کند. تناسب نیم بوت شبیه به تناسب دوست دختر است، اما با یک جرقه ظریف که از زانو شروع می شود.

خانه صنایع دستی جدید کلاس‌های خیاطی شلوار جین را آموزش می‌دهد، بنابراین جای تعجب نیست که وقتی آنها طیف وسیعی از الگوهای خیاطی خود را ایجاد کردند، الگوهای خود را ایجاد کردند! جین روزمره شلوار جین شما خواهد بود. آن‌ها دارای کمری فوق‌العاده هستند و از میان باسن و باسن مناسب می‌آیند که با یک پای صاف در ران‌ها شل می‌شود و به شما حرکات زیادی می‌دهد. برای پوشیدن این شلوار جین بیش از هر چیز دیگری در کمد لباس خود آماده شوید!

اگر می خواهید در یک کارگاه حضوری شرکت کنید تا نحوه دوخت شلوار جین خود را بیاموزید، The New Craft House (مستقر در لندن) ارزش بررسی را دارد!

تناسب: فوق العاده کمر بلند با پای صاف

جین: جین بدون کشش. این شلوار جین را می توان با پارچه کششی ۱ تا ۲ درصد دوخت، اما طراح توصیه می کند سایز آن را کم کنید و یک دستمال را دوخت کنید تا از تناسب آن مطمئن شوید.

اگر شلوار جین قدیمی را دوست دارید، این یک انتخاب عالی خواهد بود. شلوار جین Merchant & Mill Heroine با پایی صاف و سخاوتمندانه و چرخش سالم به کمر می‌آید. دوخت روی جیب پشتی شلوار جین شخص را منحصر به فردتر می کند! همچنین می توانید از Merchant and Mills مقداری جین بسیار خوشمزه بخرید تا پارچه شما مرتب شودز

تنها الگوی شلوار جین که همیشه به آن نیاز دارید – یک کلاسیک واقعی در سه سبک مختلف! با انتخاب بین یک مدل جین بریده شده، یک ساق صاف همیشگی یا یک پاچه کمی گشاد برای لمس قدیمی، یک جفت جین بی‌نقص Sew Over It Ultimate خود را بسازید. این الگو شامل تمام ویژگی های شلوار جین آبی کلاسیک از دوخت تا سخت افزار تا جیب سکه است. دستورالعمل های واضح نشان داده شده شما را در هر مرحله راهنمایی می کند تا به نقطه عطف فاضلاب در ساختن شلوار جین خود برسید!

تناسب: کمر بلند با شلوار جین مام، پای صاف یا ساق کمی گشاد

سخت افزار برای ۲ جفت شلوار جین.

۲ عدد زیپ شلوار جین قفل دار YKK (طول ۱۵ سانتی متر با روکش نیکل)

۲ عدد زیپ “تاپ استاپ” برای استفاده در کوتاه کردن زیپ به طول سفارشی

۳ عدد دکمه و میخ شلوار جین (برای هر موردی یک عدد اضافه یا برای پروژه دیگری نگه دارید)

۱۲ عدد پرچ و میخ استاندارد (اکثر شلوارهای جین RTW دارای ۶ پرچ یا کمتر در هر جفت هستند)

۱۲ برابر میخ پرچ بلندتر (برای نصب پرچ روی جیب های سکه بزرگ یا برای جین بسیار ضخیم)

۱ عدد کیت ابزار قابل استفاده مجدد شامل یک پیچ ۳ میلی متری، سندان دایره ای، تنظیم کننده پرچ و تنظیم کننده دکمه. لطفا توجه داشته باشید که برای استفاده از این کیت به چکش خود نیاز دارید.

۱ x برگه دستورالعمل با عکس و فیلم آموزشی اضافی که از طریق یک کد QR قابل دسترسی است.

KATM این آموزش ویدیویی عالی را به اشتراک گذاشته است که اگر ترجیح می‌دهید تماشای مراحل را به دنبال کردن دستورالعمل‌های دقیق ترجیح دهید، شما را در نصب راهنمایی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *