اخبار دورنسی

۱۰ نکته برای خرید آنلاین شلوار جین مناسب

خرید آنلاین شلوار جین که واقعا مناسب است نباید چندان سخت باشد. منظورم این است که سال ۲۰۲۱ است. چرا هنوز از زنان انتظار می رود که بدن خود را مجبور کنند تا ساختارهای اندازه سنتی را بسازند، در حالی که برندها حتی خودشان این کار را انجام نمی دهند؟ چرا ما هنوز با تناقضات خسته کننده در اندازه سر و کار داریم؟ و چرا صنعت مد همچنان پیچیدگی واقعی زنان و بدن آنها را نادیده می گیرد؟

نیازی به گفتن نیست که ما در این مورد فکرهای زیادی داریم. در طول سال‌ها، ما اندازه‌های مختلف زیادی را از برندهای مختلف جین خریداری کرده‌ایم و بیشتر آنها را برگردانده‌ایم. به همین دلیل است که ما Revelle را ایجاد کردیم … زیرا باید بسیار بیشتر از اعداد باشد. ابعاد شما به شما نمی گوید که در شلوار جین چه احساسی خواهید داشت، یا اینکه از نحوه تناسب آن با اندام خود خوشتان می آید یا خیر. همانطور که گفته شد، اگر دلتان برای یک جفت خاص است و می‌خواهید از خرید سه سایز خودداری کنید، به این امید که ONE مناسب باشد (که صادقانه بگوییم، به زمان و هزینه زیادی نیز نیاز دارد)، در اینجا چند نکته برای شما آورده شده است. پیمایش نمودار اندازه برند

۰۱ کمر و باسن خود را اندازه بگیرید

اول از همه، کمر خود را در بالای استخوان لگن (بین باسن و پایین ترین دنده) پیدا کنید. سپس، پیش بروید و متر نوار را به اطراف بپیچید و تمام تلاش خود را بکنید تا آن را با ناف خود در یک سطح نگه دارید. مطمئن شوید که به طور عادی نفس می کشید – بدون حبس نفس! این به شما دقیق ترین اندازه کمر را می دهد.همین روند کلی برای باسن شما نیز انجام می شود، اما کمی پایین تر. این پهن ترین قسمت تنه شماست. در قسمت جلو، متر باید دقیقاً به اطراف جایی که زیپ شما قرار دارد برخورد کند و در قسمت پشت فقط به بالای باسن شما برخورد کند.

در حالی که در آن هستید، درز خود را اندازه بگیرید

درز یک روش فانتزی برای گفتن فاصله از فاق تا انتهای ساق پا است که بسته به برش ممکن است در مچ پا یا بیشتر باشد.هنگامی که تمام اندازه گیری های خود را انجام دادید، به نمودار اندازه آنلاین برند مراجعه کنید.بله، اکثر برندها آن را دارند. و بله، بیشتر اوقات ما روی آن وزش می‌دهیم. ولی مهمه!! به عنوان مثال نمودار Levi’s دارای چهار ستون است: اندازه غیر جین (به OO، ۴، ۵، ۶، و غیره فکر کنید)، اندازه جین (۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۷، و غیره)، دور کمر به اینچ، و باسن به اینچ. . آنها همچنین دارای نمودارهایی برای ته درز و سایز بزرگ هستند.

نگاه کنید ببینید مدل چه سایزی پوشیده است

و چقدر بلند است! به این ترتیب، هنگام اندازه‌گیری سایز خود و نحوه افتادن شلوار جین (مانند تناسب راحت، گشاد، کمر بلند و غیره) یک پایه بصری خواهید داشت.

به پارچه توجه کنید

هر زنی دیدگاه منحصربه‌فرد خود را برای اینکه چگونه می‌خواهد لباس‌هایش متناسب با بدنش باشد، دارد – و پارچه نقش مهمی در آن دارد. اگر به دنبال کشش هستید (چیزی بین شلوار جین و ساق شلواری)، باید شلوار جین با درصد بیشتری از اسپندکس یا الاستین ساخته شده باشد زیرا ۱۰۰% پنبه سفت تر است.

به دنبال نوع شلوار جین باشید که برای اندام زیبای شما ایده آل است

با وجود انواع مختلف شلوار جین، حرکت در آن دشوار است. ما یک خلاصه کامل از هفت مورد رایج، اما داریم، در اینجا یک نسخه Sparknotes آمده است:

شلوار جین راسته: یک گزینه بسیار عالی برای کسانی از ما که ران‌ها و ساق پاهای قوی و ورزشی دارند به دلیل فضای اضافی برای پایین ساق پا
شلوار جین باریک / بوت‌کات: بهترین برای کسانی که به دنبال شلوار جین تنگ با دوز راحتی و تنفس بیشتر هستند – به‌ویژه زمانی که زیاد جابجا می‌شوند.


شلوار جین جذب: همه فرم‌های بدن می‌توانند شلوار جین‌های تنگ را تکان دهند، اما اگر نگران تنها شکل ظاهری آنها هستید، با شستشوی تیره‌تر از پارچه‌های ضخیم‌تر شروع کنید، که بخشنده‌تر است.
شلوار جین پسرانه: اگر شانه های قوی و پهنی دارید و به دنبال ایجاد تعادل در نیمه پایینی خود هستید، در اینجا به سراغ یک برش گشادتر بروید.
ته‌های گشاد/زنگ‌دار: اگر ریزه‌پشت هستید و نگران حجم بالای پارچه در برش‌های گشاد هستید، فقط کتک‌های کوچک‌تر را کنار بگذارید.
ساق پا پهن: به دلیل شکل، ساق های پهن تمایل دارند توجه را از باسن منحرف کنند، بنابراین اگر این چیزی است که به دنبال آن هستید، این برش ممکن است برای شما مناسب باشد. و برای همه دوستان کوچک ما که از بلعیده شدن در آن پارچه می ترسند، به سراغ حرف باریک بروید.
شلوار جین مام: اگر به دنبال ایجاد توهم انحنا هستید، شلوار جین مام برای شما مناسب است – اگرچه تا زمانی که با شلوار جینی که به جای باسن روی کمر می‌نشیند راحت باشید، هیچ کس متوقف نمی‌شود./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *